Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Aš svyrančių geltonų pomidorų pirkau čia http://www.e-seklos....s/darzoves?p=11


O Cherola man nelabai patiko, bet čia skonio reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martam: 08 kovo 2011 - 17:35
QUOTE(evemaska @ 2011 03 08, 16:46)
4u.gif  Bliamba bet tikrai kokie grazus pomidorai,isduokit paslapti,kur isigiti tokius.As tai tik 'Vilma' pasiejau,vat norejau tokio efekto kaip 'TUMBLING TOM YELLOW',tai man Zalioj stotelej moteriske pasiule 'Cherrola H'.Gal kas buvo augines? cool.gif

as pernai auginau Cherrola H ,tai ,kad jie auksti pom. ir pas mane augo siltnamyje, vaisiai vysnios dydzio
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 07, 23:31)
atnesu ir as parodyt savo pirmuosius smile.gif seti 01.31 ax.gif
user posted image

Blakstiena, o gal tu apšvieti juos papildomai, kad jau toookie sveiki bigsmile.gif , toookie stori bigsmile.gif Į parodą galima vežti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 08 kovo 2011 - 17:49
QUOTE(nute2 @ 2011 03 08, 14:47)
Reikėjo luktert,nesėt šiandien.Juk antradienis - kirminų diena


Kirminai pomidoru nepuola, tai ir i tai demesio nekreipiau. Buvo didelis noras sodinti tai ir susodinau. Pasiziurėjus kalendorius kiekvienas rodo skirtingas sejos dienas, tai taip kad geriausia pasitiketi paciai savim. Vat blakstienos kokie grazus pomidoriukai pasejo ir tiek.
Atsakyti
Norejau paklaust, gal kas zinot kurie skanesni pomidorai,ar Black cherry,ar Chocolate cherry?
Atsakyti
Dėl tų Tumbling Tom yellow ir Tumbling Tom red... Diedukas amerikonas man parašė ant pakelio, kad F-1 HYBRID mirksiukas.gif

o kaip yra iš tiesų nežinau... pasėjau, bet dar neišdygo ax.gif

Šiaip jeigu pagal lietuvišką parašymą, tai aš labiau tikėčiau dieduku amerikonu, bet jeigu sakot ir kitur rašo, kad nehibridiniai, tai tada jau net nežinau doh.gif
Atsakyti
Su moters diena visos sodininkės 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
Beje, lolita, ačiū už sėklas, gavau smile.gif Kai praplėšiau voką tai vos neišgriuvau, tikėjaus vienos veislės o ten dvylika blink.gif Man tų sėklų trim metams bus per akis biggrin.gif
Atsakyti
siadien sedama seklytes pastebejau, kad vienas pakelis, kuri pirkau kalvariju turguje, buvo praplestas. vidine pakuote buvo atkipta ir seklytes isbyrejusios, o pagrindines pakuotes apacia klijuota. Tai truputi susinervinau, dabar neaisku ar ten tos seklos, kurios turejo buti, ar ne. Prigavo mane. Vyrui papasakojau, tai ruosiasi lekti aiskintis smile.gif tai va pirk turguje seklas...
Atsakyti
QUOTE(Neris @ 2011 03 08, 20:39)
siadien sedama seklytes pastebejau, kad vienas pakelis, kuri pirkau kalvariju turguje, buvo praplestas. vidine pakuote buvo atkipta ir seklytes isbyrejusios, o pagrindines pakuotes apacia klijuota. Tai truputi susinervinau, dabar neaisku ar ten tos seklos, kurios turejo buti, ar ne. Prigavo mane. Vyrui papasakojau, tai ruosiasi lekti aiskintis  smile.gif tai va pirk turguje seklas...


as siandien taip pat "atradau" kad vietoje nurodytu 12 vnt pakelyje yra 10. nors ant pakiuko neasimate isilauzimo zymiu... seklas pirkau kalvariju turguj kioskelyje. cia is tu rusisku.
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 08, 21:10)
Su moters diena visos sodininkės 4u.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
Beje, lolita, ačiū už sėklas, gavau  smile.gif  Kai praplėšiau voką tai vos neišgriuvau, tikėjaus vienos veislės o ten dvylika blink.gif  Man tų sėklų trim metams bus per akis biggrin.gif

Žinok, čia Lolita auksų auksas mirksiukas.gif
Kaip ir Alekto, AUSRONE ir TAU smile.gif ir kitos smile.gif Visos čia nesavanaudės thumbup.gif Jei ne sėklom, tai patarimais padės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 08, 20:10)
Su moters diena visos sodininkės 4u.gif  mirksiukas.gif
Papildyta:
Beje, lolita, ačiū už sėklas, gavau  smile.gif  Kai praplėšiau voką tai vos neišgriuvau, tikėjaus vienos veislės o ten dvylika blink.gif  Man tų sėklų trim metams bus per akis biggrin.gif


Laba ,prasom prasom i sveikata,sek ,augink ,valgyk. Man negaila jei ko turiu ,pasidalinu ,kaip beje ir kitos supermamos .sek po kelias seklytes ir matysi kurie tau labiau patiks ,as ten parinkau palei savo skoni... thumbup.gif

Kas del tu svyranciu, koks skirtumas ar jos hibridines ar ne ,svarbu ,kad sudygtu ir vaisiu butu ir skanus pomidoriukai but doh.gif g.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 08 kovo 2011 - 22:18
VISAS VISAS VISAS
SU KOVO 8
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

GRAŽAUS, ŠILTO PAVASARIO IR GERO ARTĖJANČIO POMIDORŲ DERLIAUS biggrin.gif
Atsakyti