Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(samotas @ 2011 02 27, 23:49)
Nu sveiki visi, į Jūsų gretas jungiasi dar vienas pomidorų augintojas. smile.gif
Sėklų turiu "dafiga", žmona pripirko ir pats užsikrėtęs nupirkau kokias 3 rūšis.
Turim iš viso 13rūšių, bet manau, kad dar ir 14 susilauksim tongue.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikučiai visi 4u.gif Tiek prirašėt, kad vos spėju skaityt biggrin.gif
Aš vakar dar kelis vazoninius Venus pomidoriukus pasisėjau, pagaliau Vilmos daigelių sulaukiau ir įtariu, kad šiemet juos buvau per giliai sukišus, tai gera pamoka prieš didžiąją sėją smile.gif

QUOTE(Partizanė @ 2011 02 26, 14:10)

norėjau paklausti, kaip teisingai pomidorų daigelius paruošti atviram laikymui? dabar jie pas mane daigykloje, durpių tabletėsi. sudygo, išleido netikruosius lapelius. aš vieną gražią saulėtą dieną juos atvėriau (atverinėjau pravėdinti ir anksčiau). vakare du nugeibę. vienas pamirė, kitas toks su plonu siūliuku vietoj kotelio. uždarytoj dėžutėj kaip ir laikosi, bet jei atveriu, ima geibti...
ar laikyti naktį vis dar ant radiatoriaus, ar nuimt?  4u.gif

panašu, kad juodoji kojelė juos išguldė g.gif pernai man tai buvo su gūžinėm salotom, įtariu, kad pas tave toj daigykloj labai drėgna, o durpės ypač mėgsta tą drėgmę kaupt savyje...aš durpinių tablečių nebandžiau, bet jau durpinių puodelių tai tikrai niekad nebeturėsiu schmoll.gif

Papildyta:
nu niekur nerandu Osmocote ilgo veikimo trąšų pas mus g.gif nejaugi jų tik Schetelige būna pirkt g.gif
Atsakyti
oho, pomidorų tema muša rekordus pagal pasisakiusių vyriškių skaičių biggrin.gif Tai bent bigsmile.gif
Serzas tai jau tikras profesionalas thumbup.gif
Atsakyti
AUSRONE ,sėklytės pasiekė tikslą biggrin.gif Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karosė: 28 vasario 2011 - 08:48
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 27, 19:30)
Pagaliau pas mane jau sudygo 8 betaliux'ai, sėti vasario 16d.  ax.gif


Labas rytas visiems,
pas mane Betaliuksai irgi ko tai ilgai dygsta. Sėjau po vasario 20 d. ir dar laukiu daigų. Kitos veisles jau ir po tikrajįlapelį rodo, o tie nei krust. schmoll.gif Prakapsčiau žemę pažiūrėt ką jie ten veikia - ogi dar tik ruošiasi lįsti lauk.

Atsakyti
Aš sėsiu tik kitą savaitę - užaugs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 02 27, 23:49)
Nu sveiki visi, į Jūsų gretas jungiasi dar vienas pomidorų augintojas. smile.gif

Ooooo.... bigsmile.gif jau kaip ir mišrus choras darosi. Prašom 4u.gif junkis prie mūsų haremo, pasakok savo sėkmes ir nusivylimus pomidorų auginime, gal kokių patarimų, pamokymų mums turi. Čia viskas bus kolektyviai aptarta ir sukramtyta smile.gif
Atsakyti
labas rytas visiems 4u.gif gal nesupyksit,ikisiu ir as savo trigrasi biggrin.gif man patogiausia pikiuoti issimant su sauksteliu,ypac, jeigu tara nedidele ax.gif o sakute nepamainomas irankis gelynuose,siemet imsiu baltu kotu,nes amziais tarp kvietku pametu g.gif palauksiu dar keleta dieneliu ir pikuosiu savo pomidorelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emiline @ 2011 02 27, 18:18)
sveikos merginos, gal kas auginot pomidorus Macarena.

Auginau ir šiemet auginsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 02 28, 09:47)
AUSRONE ,sėklytės pasiekė tikslą  biggrin.gif Ačiū 4u.gif  4u.gif

Džiaugiuosi, kad gavai, lauksim daba atsiliepimų iš tamstos biggrin.gif

QUOTE(daivaP @ 2011 02 28, 12:11)
Auginau ir šiemet auginsiu 4u.gif

Gal gali plačiau apie juos papasakot?
Atsakyti
sveiki visi .Blakstiena ,jei gali parasyk ,Black cherry ar ankstyvi ar ne.Ir kada juos seji.as zadu kovo 9
Atsakyti
Gal kas jau sejot pomidorus is Loretos sodu? idomu kaip daigumas..... Prisipirkau as tu seklu, bet pradedu nerimaut, kad niekas neisdigs, nes paprikos is ten pirktos neisdygo schmoll.gif .
Atsakyti