Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Neris @ 2011 03 07, 19:29)
skaitau, kad visos pomidorus jau pasejusios smile.gif o as dar nusprendziau savaitele palaukti, nes be geguzes i silpnami nepasodinsiu. Gal zinote, kada bus geros sejimo dienos?



As ziuriu, kuomet bus pinatis tada sesiu pomidorus, taip pat zadu sodinti geguz menesi i siltnm, pernai sodinau geguzes 1d siemet sniegas netaip greitai nutirps ir isalas iseis ir neisdegs geguzes 1 d set, o gal ir gali vsko but ir pavyks
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 07, 22:31)
atnesu ir as parodyt savo pirmuosius smile.gif seti 01.31 ax.gif

Oho, kokie gražūs 4u.gif
Atsakyti
Blakstiena,labai gražūs pomidorai. wub.gif wub.gif Tręši gal kuo? :hmIr į kokią žemę sodini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 08 kovo 2011 - 07:38
QUOTE(AgathaGray @ 2011 03 07, 15:49)
tikrai ne del pamidorliges lotuliukas.gif , bet kas cia zino ?!

eina sau kokia aš tundra, net nepastebėjau tavo liniuotės doh.gif įsivaizduoju kaip tau neramu, bet visaks bus gerai, grįši ir jau džiaugsitės visi šeimos pasipildymu ir paaugusiais pomidoriukais smile.gif 4u.gif

QUOTE(SaVi @ 2011 03 07, 17:56)
Pirma karta sejau Vilma.Labai sunkiai ir ilgai dygsta- sejau 02.16 ,o islindo dar tik 1 cm 3 daigeliai .Ir ant radiatoriaus laikiau , kiti zymiai greiciau dygo . 4u.gif

Aš irgi tą pačią dieną sėjau Vilmą, man jie labai sunkiai dygo, bet dabar jau normaliai pirmi tikrieji lapukai lenda, bet jie tokie mažučiai, nes gi ne aukštūgiai mirksiukas.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 03 07, 23:11)
jei pasėtum tiksliai apskaičiuotą kiekį, tilpsiantį į tavo šiltnamį, tada tikrai pusė nesudygtų. Dabar gi varys 100 procentų.

drinks_cheers.gif man visados taip būna doh.gif

QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 07, 23:31)
atnesu ir as parodyt savo pirmuosius smile.gif seti 01.31 ax.gif

Labai gražučiai wub.gif tokie jau dideli thumbup.gif reiks kitais metais ir man vazoninius anksčiau sėtis g.gif

QUOTE(Svaja83 @ 2011 03 08, 00:28)
As ziuriu, kuomet bus pilnatis tada sesiu pomidorus...

o kam tiek laukt, sėk per priešpilnį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 06, 22:58)
"nedaug"- tik 104 rusis  g.gif  doh.gif  ax.gif

Lenkiu žemai galvą už kantrybę 4u.gif

QUOTE(jediara @ 2011 03 07, 07:54)
Taip, Airijoje jie labai populiarūs  thumbup.gif

Ir pas mus buvo jų pumas,po to kažkaip dingo iš prekybos vietų rolleyes.gif

QUOTE(Ex @ 2011 03 07, 16:13)
Nagi parodysiu ir aš savo makaronščiką Polfast'ą (dešinėje) ir Ola Polka smile.gif



Iš karto į vazonėlius sėklytes dėjai? Kogero protinga mintis,nereikia pikiuoti... Ačiū už pamoką,įsiminsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 08, 09:43)
Iš karto į vazonėlius sėklytes dėjai? Kogero protinga mintis,nereikia pikiuoti... Ačiū už pamoką,įsiminsim   drinks_cheers.gif

Anaiptol... smile.gif jie jau trečią kartą pas mane pikiuojami, kišami į žemes iki ausų.. ir vėl kažko tempiasi aukštyn.. unsure.gif šiltai nelaikau, radiatorius visai užsukau.
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2011 03 07, 22:22)
Ir aš lyg su taviškiais kartu sėjau Polfast  g.gif , bet mano dar mažesni  g.gif

Ne, ne, nesijaudink, čia ne tie. Prisimenu ir aš kad kartu sėjom Polfastą, anie mano irgi dar liliputai, vos matosi. Šitie kokiom dviem-trim savaitėm ankstesni, sėjau juos iš smalsumo... sudygo, negi išmesi.. Bet slabni kažko... unsure.gif

Štai čia ASESĖS smalsumui suorganizavau fotkę kaip atrodo tie mūsų bendraamžiai liliputai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 08 kovo 2011 - 09:55
QUOTE(Ex @ 2011 03 08, 09:24)
Anaiptol... smile.gif jie jau trečią kartą pas mane pikiuojami, kišami į žemes iki ausų.. ir vėl kažko tempiasi aukštyn.. unsure.gif šiltai nelaikau, radiatorius visai užsukau.


unsure.gif supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 08, 10:24)
Ne, ne, nesijaudink, čia ne tie. Prisimenu ir aš kad kartu sėjom Polfastą, anie mano irgi dar liliputai, vos matosi. Šitie kokiom dviem-trim savaitėm ankstesni, sėjau juos iš smalsumo... sudygo, negi išmesi.. Bet slabni kažko... unsure.gif

Štai čia ASESĖS smalsumui suorganizavau fotkę kaip atrodo tie mūsų bendraamžiai liliputai smile.gif

Oi ačiū, ačiū, Ex 4u.gif 4u.gif 4u.gif Nuraminai smile.gif
O galvojau jau , kad jie užsusę ir planavau jau juos sliekams atiduoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 08 kovo 2011 - 10:23
Sakykit, merginos, o nuo ko pomidoru daigeliai gali igyti tamsokai violetine spalva?
Manieji Vilmukai graziai isdygo, isleido po lapeli ir pradejo tamset. As juos ispikavau pries kokia savaite, tai jie kaip ikalti stovi - nei mikrono nepaauga verysad.gif Viena isroviau, tai saknys stiprios, visas kaip gyvas, bet negyvas.
o 3 Delfinai irgi kazkokie "filicetavi" atrodo..
Gal blogai padariau, kad as juos sejau ne i spec grunta pomidorams, bet i "ekologiskas gruntas siltnamiams" ? Nors tokioj jaunystej man rodos negaletu tureti itakos g.gif
Kazin ka cia man daryti? Gaivinti kazkokiu budu? Ar jau ju derlingumas sugadintas? Pirkti spec grunta ir is naujo seti? Ar kitur priezasciu ieskoti?
Ai, stovi jie vesokai, bet ant pietines palanges. Specialiai uzsukau radiatorius, kad netistu..
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 03 08, 11:27)
Sakykit, merginos, o nuo ko pomidoru daigeliai gali igyti tamsokai violetine spalva?
Manieji Vilmukai graziai isdygo, isleido po lapeli ir pradejo tamset...... nei mikrono nepaauga  verysad.gif Viena isroviau, tai saknys stiprios, visas kaip gyvas, bet negyvas.

Pomidorai turi tokią savotišką savybę sudygę "susitupėt". Tuo metu jie neauga nei "mikrono", o tik stiprėja, auginasi šakneles, ruošiasi pagrindiniam augimui. Ir visiškai normalu, kad kotukai keičia spalvą.
Taigi duok savo daigeliams ramybę, lai bręsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 08, 11:37)
Pomidorai turi tokią savotišką savybę sudygę "susitupėt". Tuo metu jie neauga nei "mikrono", o tik stiprėja, auginasi šakneles, ruošiasi pagrindiniam augimui. Ir visiškai normalu, kad kotukai keičia spalvą.
Taigi duok savo daigeliams ramybę, lai bręsta smile.gif


Aciu. Tada nepalaidosiu dar ju. buvau jau susinervinus - siemet tiek planu "darziniu" turiu, o cia galvoju nesekmes visokios juos ir uzmus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polfast: 08 kovo 2011 - 10:45
QUOTE(polfast @ 2011 03 08, 11:45)
Aciu. Tada nepalaidosiu dar ju. buvau jau susinervinus..

Nesijaudink, tikrai užaugs smile.gif tik nepamiršk, kad jaunų daigelių negalima perlaistyti, laikyti per daug drėgnai, tuo labiau, kai patalpa vėsi. Daigai gali susirgt juodąja kojele ir tiesiog vieną rytą nuvirsti ant šono...tada jau teks juos laidot..
Atsakyti