Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 07, 19:37)
Bet ar galima kažkiek patręšti, kaip rusai sako: Na vsekim slučim ?  smile.gif

na vsekij slučiaj nuo kenkėju liaudiškomis priemonėmis galima nupurkšti, bet ir tai dar ankstoka. Trąšas gėlėms pasilik wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 07, 20:40)
na vsekij slučiaj nuo kenkėju liaudiškomis priemonėmis galima nupurkšti, bet ir tai dar ankstoka. Trąšas gėlėms pasilik wink.gif


Kad neauginu gėlių g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 07, 20:40)
na vsekij slučiaj nuo kenkėju liaudiškomis priemonėmis galima nupurkšti, bet ir tai dar ankstoka. Trąšas gėlėms pasilik wink.gif


Beje, kokios tos liaudiškos priemonės nuo kenkėju? ax.gif
Atsakyti
sveikos.pagaliau gryzau ax.gif
*TAU*,aciukas uz seklas 4u.gif
galvojau seti rytoj,bet susejau viska snd.tai su balkoniniais gavos 18 rusiu blink.gif ir kur viska reiks isdeliot tai net neisivaizdinu,net eigu ir puse to isdygs.
pirmoji mano seja nukentejo nuo laaabai didelio zemes drebejimo,kur susimaise zeme su dangum.vilties isgelbet kazka buvo 0.
o jusu daigiukai jau tokie grazuciai wub.gif
Atsakyti
nu va sukisau ir as siandien seklas i zemele thumbup.gif mama vis klausia "ar jau viskas"? o paskui "kur tu tiek desi"? lotuliukas.gif
40 rusiu paseta,palyginus su lolita tai cia trupinelis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 07, 19:43)
Kad neauginu gėlių g.gif

Beje, kokios tos liaudiškos priemonės nuo kenkėju? ax.gif

tuomet atiduok kaimynei - jūsų šeimai tikrai tikrai nereikia jų.

Nuo čia ir skaityti toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 07, 00:36)
o kur čia būna tokių daiktų pirkti, ar brangus?


Tuos mini-siltnamukus daug kur parduoda - Ermitaze, Thomas Philipps'e, net Jysk'e maciau.

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 07, 20:43)
Kad neauginu gėlių g.gif
Papildyta:
Beje, kokios tos liaudiškos priemonės nuo kenkėju? ax.gif


Maciau keliose programose (RU), kad tarp daigu zeme reikia pabarstyti juodais arba cili pipirais, garstyciu milteliais.
Kas supranta rusiskai, tas programas galima parsisiusti is CIA. Man labai jos patiko, rekomenduoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(evansmum @ 2011 03 07, 20:04)
Maciau keliose programose (RU), kad tarp daigu zeme reikia pabarstyti juodais arba cili pipirais, garstyciu milteliais.
Kas supranta rusiskai, tas programas galima parsisiusti is CIA.  Man labai jos patiko, rekomenduoju  bigsmile.gif

o kaip vadinasi programos, nes paspaudus duoda nulinę paiešką wink.gif
Atsakyti
Na ir spartuolės (-iai), kol viską perskaičiau doh.gif.
Aš irgi vakar pasisėjau, tik palyginus su jūsų gausa, pas mane tik mažuma - gavosi penkiolika rūšių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 03 07, 20:08)
Na ir spartuolės (-iai), kol viską perskaičiau  doh.gif.
Aš irgi vakar pasisėjau, tik palyginus su jūsų gausa, pas mane tik mažuma - gavosi penkiolika rūšių  ax.gif

Tai irgi jau nemažai rūšių, mano tik penkios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Guste123 @ 2011 03 07, 21:25)
Tai irgi jau nemažai rūšių, mano tik penkios g.gif


Aš šiemet maždaug 12 turiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau ir as po didelio darbo bigsmile.gif 105 sėklytės pasiekė žemę. Vienų mažiau, kitų daugiau smile.gif
Atsakyti
As prie tu kurie uzbaige seja, bet as kukliai 32rusys, bet sekleliu apie300 wacko.gif tikiuosi kad puse nesudygs laugh.gif
Atsakyti