Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(aaagnex @ 2011 03 07, 17:18)
oho kokie dideli bigsmile.gif  o kada sėjai?

Tai kad nedideli jie, tik taip atrodo... Kažkokie labai liesi, distrofikai.. vos ant koto laikosi. Gal atsipaipalios, persodinau į litrinius vazonėlius. Ir kada sėjau nelabai prisimenu, lygtai vasario pirmomis dienomis.
Atsakyti
Ale greitai čia ta tema įsibegėjo, jau jaučias tikras sėjos šurmulys lotuliukas.gif Aš po mokyklos taipat dar pasisėjau, bėje grįžęs radau krūva išdygusių baklažanų, pilasi jie kaip iš gausybės rago, nežinau kur tiek dėsiu g.gif Visos pietinės palangės jau pilnutėlės...Nežinau kur reiks kišt viską smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti kokia zeme megsta pomidorai seip jie dideles dregmes nemegejai. As pernai gan anksti pasodinau namuose pomidorus betalux si veisle mums patinka zemaugiai derlingi, bet tokio derliaus jau antri metai neduoda didelio nzn ar jiems nepatinka zeme, va jau tuoj zadu set pomidorus sulaukiu tinkamo menulio nzn man sake per pilnati seti
Papildyta:
kokia zeme perkat pomidorams?
Atsakyti
Pirma karta sejau Vilma.Labai sunkiai ir ilgai dygsta- sejau 02.16 ,o islindo dar tik 1 cm 3 daigeliai .Ir ant radiatoriaus laikiau , kiti zymiai greiciau dygo . 4u.gif
Atsakyti
pomidorams visada zeme perku universalia pomidorams ir paprikai ir gerai auga
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 03 07, 16:27)
as jau nuo jusu "gerasias "dienas nuklausiau, kad 6 d kovo tinkama sejimui  ax.gif


visos dienos tinkamos, bile noro butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sabale @ 2011 03 07, 17:18)
pomidorams visada zeme perku universalia pomidorams ir paprikai ir gerai auga


man ta zeme labai greitai isdziuna, pernai maisiau ta tokia sausa durpine spec agurkam ir pomirdoram su juodzemiu tokiu slapia parduoda niu ir visai nieko isaugo
Atsakyti
Jau nebežinau kur reiks dėti visus daigus, aišku jei pomidorai dar sudygs smile.gif Bet baklažanai tai pasipylė kaip iš gausybės rago...O aš jų dar prisėjęs bala žino kiek g.gif
Papildyta:
Va dar keli klausimėliai pomidorienėms!

1. Kada reikia sėti tas gėles kur atbaido nuo kenkėju? g.gif Ir kaip juos daigint, šiltnamyje ar ant palangės?

2. Kokio dydžio daigelius jau gali patręšti...? Ir jei mano skystos trąšos stovi nuo praitos vasaros nepakenks augalams? g.gif
Papildyta:
Čia kalbu apie pomidorų, baklažanų ir agurkinių daigus smile.gif
Atsakyti
Na va, pasipylė nuotraukos ir jau smagiau wub.gif wub.gif pavasaris veržte veržiasi thumbup.gif

QUOTE(aaagnex @ 2011 03 07, 15:02)
pasirodysiu ir šitoj temoj savo ankstyvus pomidoriukus VENUS

aaagnex, na, laaabai gražūs pomidoriukai wub.gif wub.gif wub.gif riebuiliai tokie thumbup.gif

QUOTE(Ex @ 2011 03 07, 16:13)
Nagi parodysiu ir aš savo makaronščiką Polfast'ą (dešinėje) ir Ola Polka smile.gif

Ex, tas tavo "makaronščikas" kai įsismarkaus, tai ir nepastebėsi, kaip virs drūtu, riebiu pomidoru thumbup.gif smile.gif O didumo jis tikrai jau nemažas - jau 4 tikrieji lapeliai kalasi thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
skaitau, kad visos pomidorus jau pasejusios smile.gif o as dar nusprendziau savaitele palaukti, nes be geguzes i silpnami nepasodinsiu. Gal zinote, kada bus geros sejimo dienos?
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 07, 19:09)
1. Kada reikia sėti tas gėles kur atbaido nuo kenkėju? g.gif Ir kaip juos daigint, šiltnamyje ar ant palangės?

2. Kokio dydžio daigelius jau gali patręšti...? Ir jei mano skystos trąšos stovi nuo praitos vasaros nepakenks augalams? g.gif

tagetes reiktų kovo- balandžio mėn pasisėti. Kaip pačiam patogiau, vieni namie, kiti šiltnamy sėja, o paskui į norimą vietą persodina.

2. Netręšiu, tik augimo stimuliatorium palaistau kelis kartus po persodinimo į dirvą.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 07, 20:35)
tagetes reiktų kovo- balandžio mėn pasisėti. Kaip pačiam patogiau, vieni namie, kiti šiltnamy sėja, o paskui į norimą vietą persodina.

2. Netręšiu, tik augimo stimuliatorium palaistau kelis kartus po persodinimo į dirvą.



Bet ar galima kažkiek patręšti, kaip rusai sako: Na vsekim slučim ? smile.gif
Atsakyti