Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 07, 11:19)
vyras yra padares tokius suolus dviem aukstais sudet

tai jau tikrai geras dalykėlis, nes tiek daigų sutalpint vien tik ant palangių būtų tikrai sudėtinga 4u.gif

QUOTE(saintlina @ 2011 03 07, 11:57)
Sake - mano zmonai darzas kaip man motociklas  biggrin.gif

tai va kai pats turi mylimą hobį, tai ir tave supranta smile.gif
maniškis tai su didele nuostaba vakar žiūrėjo kai aš vakar traukiau tas sėklytes ir kelis kartus vis pasitikslindavo, ar aš tikrai tuos visus pomidorus ruošiuos sėt g.gif o aš jam sakau, nea... čia tik pusė to, ką aš žadu sėt lotuliukas.gif tai jis tik nusijuokė ir pasakė, kad reiks tikrai tą šiltnamį didint thumbup.gif

QUOTE(AgathaGray @ 2011 03 07, 12:47)
na, 12 rusiu ir as jau pasisejau, liko dar 11. Reikia paskubeti, nes toks ispudis, kad greit isves mane "su raudonu kryzeliu" ax.gif

lotuliukas.gif bet gal išsigydisi nuo tos ligos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 07, 12:13)
man rodos, šitoj temoj nieks nesijuokia - visi ligoniai, viens kitą suprantantys ir palaikantys  cool.gif  Cia nebent kokie pašaliniai nesusipratėliai gali į smilkinį pabaksnot mastau.gif
Bet padruzkes būsim  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif tikrai nesijuokiam schmoll.gif 4u.gif

QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 07, 12:17)
kad gal stebimės, nes skaičiai įspūdingi ir pramoniniai šiltnamiai akyse stotis pradeda. Jau spėjau paskaičiuot, kad du šiltnamiai po ~80kvadratų turėtų būt. Čia su savo menkais kiekiais, toks mažas mažas pradedi jaustis biggrin.gif

sakai, iškart galvoje kalkuliatorius įsijungė? lotuliukas.gif man irgi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet pagarba didžiausia lolitai wub.gif wub.gif kai įsivaizduoju, kad aplink tokį kiekį aptupinėt reiktų doh.gif wub.gif

QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 07, 12:24)
lotuliukas.gif bet gal išsigydisi nuo tos ligos  lotuliukas.gif

4u.gif aš kaip supratau, ne dėl pomidorligės ji tą mašinytę su raudonu kryželiu kviestų ax.gif
AgathaGray, laikykis dar bent 2 savaites friends.gif 4u.gif
Atsakyti
Nieko ten sudetingo is tu suolu nera--- is senu mokykliniu suolu padare ,kur dar mano laikais buvo po du sedejom, nueme sedimaja vieta ir pragreze skyles prie atramos sonu ir prisuko prie atramu antra suola ir gavos dvieju aukstu .

Kas liecia darba siltnami, tai kai pradedi ir pabaigi ,nieko neimanomo nera svarbu nora dirbt turet ,o nuotaika dar labiau sukyla ,kai pradeda pomidorus megzt ,nu tada tai jau eini ir eini ziuret kas toliau vyksta siltnami,kas augina tas supranta ka noriu pasakyt thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

*TAU*, labai ačiū už sėklytes 4u.gif 4u.gif Vakar jau pasėjau bigsmile.gif

Iš viso pasėjau apie 22 rūšis pomidorų, bet ar visos sudygs, neaišku g.gif biggrin.gif


Sėklytes gavau penktadienį, bes palūžo kompas, tai negalėjau anksčiau padėkoti ax.gif
Atsakyti
as vakar pasejau 8 russ, tai sau pati sukiojau pirstu pre smilkinio... nu kaaaaaaaaaaaaaaam tiek daug rusiu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kitu net pavadinmu neprisimenu, tik kad pakiukus su jas maiselius salia ezutes idejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 07, 13:54)
:4u.gif aš kaip supratau, ne dėl  pomidorligės ji tą mašinytę su raudonu kryželiu kviestų ax.gif
AgathaGray, laikykis dar bent 2 savaites friends.gif 4u.gif


o taip, tikrai ne del pamidorliges lotuliukas.gif , bet kas cia zino ?!
Del viso pikto, vyrui surasiau instrukcijas, ka daryti ir kaip, jeigu ligoninej tektu ilgiau uzsibut, ir dar nupirkau laistytuviuka plonu galu, zodziu,apsidraudziu visiems atvejams, bet kojas laikau suspaudus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AgathaGray: 07 kovo 2011 - 14:49
pasirodysiu ir šitoj temoj savo ankstyvus pomidoriukus VENUS

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 03 07, 16:02)
pasirodysiu ir šitoj temoj savo ankstyvus pomidoriukus VENUS

Ojoj, kokie rubuiliai blink.gif
Gal vazoniniai visi tokie g.gif nes mano Floridukas panašus buvo, storas toks, o jau Polfast tai kaip makaronas vazonėlyje styro... Ola Polka irgi nelabai figurnas.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 07, 16:24)
Ojoj, kokie rubuiliai blink.gif
Gal vazoniniai visi tokie g.gif nes mano Floridukas panašus buvo, storas toks, o jau Polfast tai kaip makaronas vazonėlyje styro... Ola Polka irgi nelabai figurnas.. rolleyes.gif

Visaip būna, bet šiaip jie ne taip greit išbėga kaip aukštesni ax.gif

Tik šitie kažkaip greičiau auga, nei VILMA (lyginu su praeitais metais, nes šiemet Vilma tik vakar pasėjau)... Nors gal jiems patiko gyvent daigykloj blush2.gif Deja nuo šiandien kitam kambaryj gyvens rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 kovo 2011 - 15:33
Nagi parodysiu ir aš savo makaronščiką Polfast'ą (dešinėje) ir Ola Polka smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 07, 17:13)
Nagi parodysiu ir aš savo makaronščiką Polfast'ą (dešinėje) ir Ola Polka smile.gif


oho kokie dideli bigsmile.gif o kada sėjai? Aš niekaip neatrandu kelintą dieną sėjau ax.gif doh.gif
Tik žiūriu, kad kovo 1d dar tik užuomazgos pirmų lapelių buvo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 kovo 2011 - 16:21
mamyte visada per kovo 8 sedavo.
as jau nuo jusu "gerasias "dienas nuklausiau, kad 6 d kovo tinkama sejimui ax.gif
Atsakyti