Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(samotas @ 2011 03 07, 10:35)
Lenkiu galvą prieš tokią gausybę 4u.gif

Taip, taip.. kas galvą lenkia, kas kuprą... smile.gif
Atsakyti
As dar irgi nesesiu pomidoru . Aisku sunku atsilaikyti , kai kitos jau pasisejo . Tik esu mokyta , jog nereikia skubeti , norint tureti kokybiskus daigus . Neturiu jokiu specialiu lempu daigu apsvietimui , todel sesiu kovo 15 diena .
O pomidoru rusiu , tai jau tikras nuprotejimas . Taciau man l patinka , kai namiskiai is gausybes rusiu , renkasi jiems skaniausius sunokusius pomidorus . O kur dar pomidoru spalvu ir atspalviu salotose grozis . Pomidorai man skaniausia darzove .
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 07, 09:37)
Taip, taip.. kas galvą lenkia, kas kuprą... smile.gif


Už tai ir lenkiu galvą, žinodamas kiek reikia tą kuprą lenkti smile.gif
Atsakyti
Prasom prasom i darbus ,kai bus karsta ir reiks genet ,ravet ,laistyt ,man atroodo tada baigsis noras ekskursijom .
g.gif kiekis susidaro nemazas ,bet skaiciavau dar ant"nuvirtimo" ir dar ant kokiu stichiniu nelaimiu...fu fu gal nereik ,bet gamta yra gamta.Tai sakau, kad dabar virtuvej visur apdeliota indais su pasetais pomidorais ,na o paskui ,tikuosi kad sudygs, bus palanges apdeliotos ,vyras yra padares tokius suolus dviem aukstais sudet ,jau pernai turejau ,dabar laukia savo eiles.O be to kuriu reikejo atsisakyt ,tu kuriuos jus atsiuntet - ne,ar tu kuriuos gyret - irgi ne ,u ir susidare toks skaicius ,o dar is pernai turejau nemazai
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 07, 09:34)
Už tai irgi teks primokėt... tongue.gif

Ar gerai LOLIT? Būsiu už kasininkę-buhalterę....

Ex, jau biznio planą rengia? lotuliukas.gif versli moteris thumbup.gif lotuliukas.gif
O aš vis pagalvoju: na darbo su tokia fazenda daug tai daug, ale iš kitos pusės, nu, kaip faina, kai vienu kartu gali išbandyt augint tiek rūšių, kiek tik širdis geidžia wub.gif Ne taip, kaip mes - vis galvojam, kur visus norimus daigelius patalpint doh.gif
O jau koks grožis turėtų būt, kai visi derėt pradeda bigsmile.gif ir spalvom ir formom tik mirguliuoja pas Lolitą pomidorai tik mirguliuoja thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 07, 10:19)
vyras yra padares tokius suolus dviem aukstais sudet ,jau pernai turejau ,dabar laukia savo eiles.

va čia tai thumbup.gif dalykas
Atsakyti
man irgi patinka su savo plantacijoj vazotis. Pernai draugai vis reiske uzuojauta, mane istisai matydami prie agurku/pomidoru arba besikapstancia, arba konservuojancia. O vyras neiskentes ir sako - nu kodel ji vargse? Juk jai patinka tuo uzsiimt. O kai patinka, atrodo, ir vargo jokio ner wub.gif Sake - mano zmonai darzas kaip man motociklas biggrin.gif
O siandien savajam nuo ryto jau triskart paskambinau su ideja fix - stelazai daigams ant palanges. Ir palange ismatavau, ir padeklu dydi, viska pranesiau ir liepiau sugalvot ir igyvendint konstrukcija rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 kovo 2011 - 10:58
QUOTE(saintlina @ 2011 03 07, 10:57)
man irgi patinka su savo plantacijoj vazotis. Pernai draugai vis reiske uzuojauta, mane istisai matydami prie agurku/pomidoru arba besikapstancia, arba konservuojancia. O vyras neiskentes ir sako - nu kodel ji vargse? Juk jai patinka tuo uzsiimt. O kai patinka, atrodo, ir vargo jokio ner  wub.gif  Sake - mano zmonai darzas kaip man motociklas  biggrin.gif
O siandien savajam nuo ryto jau triskart paskambinau su ideja fix - stelazai daigams ant palanges. Ir palange ismatavau, ir padeklu dydi, viska pranesiau ir liepiau sugalvot ir igyvendint konstrukcija  rolleyes.gif


nu va yra kas supranta mane ,ne tik juokias ,busim likimo 4u.gif 4u.gif 4u.gif padruzkes
Atsakyti
LOLITA, gal galite nupaveiksluoti savo palangini stalažą ir pasidalinti su mumis vaizdeliu wink.gif

gal ir aš saviškio prizysčiau smile.gif
Atsakyti
na, 12 rusiu ir as jau pasisejau, liko dar 11. Reikia paskubeti, nes toks ispudis, kad greit isves mane "su raudonu kryzeliu" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egute @ 2011 03 07, 11:15)
LOLITA, gal galite nupaveiksluoti savo palangini stalažą ir pasidalinti su mumis vaizdeliu wink.gif

gal ir aš saviškio prizysčiau smile.gif


mano palanginis stelazas dar laukia savo eiles ,dabar pomidorai virtuves spinteles ,saldytuvus okupave ,bet paieskosiu foto pernyksciu gal ten matos

pernyksciose foto nesimato, reikes nueit i darzine tada nufotkinsiu,bet cia veliau ,nes mano mergina grys is mokyklos reiks i muzika vezt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 07 kovo 2011 - 12:11
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 07, 11:14)
nu va yra kas supranta mane ,ne tik juokias ,busim likimo 4u.gif  4u.gif  4u.gif  padruzkes


man rodos, šitoj temoj nieks nesijuokia - visi ligoniai, viens kitą suprantantys ir palaikantys cool.gif Cia nebent kokie pašaliniai nesusipratėliai gali į smilkinį pabaksnot mastau.gif
Bet padruzkes būsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
kad gal stebimės, nes skaičiai įspūdingi ir pramoniniai šiltnamiai akyse stotis pradeda. Jau spėjau paskaičiuot, kad du šiltnamiai po ~80kvadratų turėtų būt. Čia su savo menkais kiekiais, toks mažas mažas pradedi jaustis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 07 kovo 2011 - 12:17