Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 20:55)
konstatavęs faktą kad jau laikas nuimti burokėlių derlių(liepos mėn.) Juos visus ir paguldžiau smile.gif

lotuliukas.gif net matau vaizdelį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 20:51)
Jokūbai,aš perkeltine prasme apie blogą pavyzdį.  Apie besočius ir besotes smile.gif Tau tai medalį reiktų duot,kad sodini  drinks_cheers.gif norėčiau kad mano vaikai tokie būtų smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
O mes dar nesėjom, iš principo biggrin.gif
Gal dar nebūsim mažuma biggrin.gif

Nusprendėm, kad reikia sėti kitą savaitę.

Bet galiu pasigirti, kad čiliukai jau sudygo.

O Vilmą jau reiks pikiuoti. Kadangi name palandės labai plačios tai turėsim kambarinių pomidorų.
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 06, 23:36)
Kadangi name palandės labai plačios tai turėsim kambarinių pomidorų.

Kaip Jums gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 06, 21:36)
O mes dar nesėjom, iš principo biggrin.gif
Gal dar nebūsim mažuma biggrin.gif

Nusprendėm, kad reikia sėti kitą savaitę.

Bet galiu pasigirti, kad čiliukai jau sudygo.

O Vilmą jau reiks pikiuoti. Kadangi name palandės labai plačios tai turėsim kambarinių pomidorų.



Oi norėjau parašyti palangės. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 06, 20:14)
Eik jau, eik... kur tu matei, kad pas besotes rūsiuose kas užsilaikytų...  smile.gif sultys jau seniai išgertos, viskas sukramtyta, suvirškinta, pilvai nuo pomidorų bado į pantį susisukę... ir jau apsiseilėjusios spoksom į vos besikalančius naujus pomidorų daigelius.. smile.gif


pas mane, ko gero, dar koks metras žarnų yra.. mastau.gif pas man dar atsargos nesibaigė thumbup.gif
Atsakyti
pas mus dar irgi yra koncervu su pomidorais ax.gif siandien sukisau labai ne daug seklyciu, tik 22 vnt pomidoru ir dar keletas agurku bei baklazanu ax.gif
Atsakyti
Nu dar negavau, bet pas mus bent sekmadienį ir pirmadienį paštas nedirba, tai antradienį tikiuosi sulaukti? O jūs ten man sweet milion siunčiate? smile.gif
[/quote]

Taip taip SWEET MILION ,bet taip idomiai vienai supermamikei siunciau ta pacia diena ,ji jau gavo ,ir svarbiausia buvau pamirsus dar vienus pomidorus idet ,tai kita diena siunciau ,tai ji penktadieni abu laiskus gavo g.gif

Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 03 06, 19:27)
Daug tiesos pasakyta drinks_cheers.gif  bet šioj temoj dauguma besotės, "bežarnės", joms reik kibirais sulčių, padažų, marinuotų, konservuotų..., kemša pomidorus visą vasarą, rudenį ir žiemą...pavasarį vos sulaukia sėjos ir pasaka vėl iš pradžios... smile.gif
Čia tam tarpe ir aš esu... ax.gif


Tai kad nesulaukem sejos ,kai vel viskas prasidejo ,naujas seklas aptarinejom ,dar siltamyje pomidoru rudeni buvo, o cia forume vyko diskusijos oi oi oi. Nu ko noret ,cia visos ligotos blush2.gif

SEJA BAIGTA ,vyko seja nuo pietu iki 22 val.ilgai ir nuobodziai,matysiu koks rezultatas bus... g.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 06 kovo 2011 - 22:39
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 07, 00:33)

SEJA BAIGTA ,vyko seja nuo pietu iki 22 val.ilgai ir nuobodziai,matysiu koks rezultatas bus... g.gif  thumbup.gif

Oho bigsmile.gif Rezultatas bus geras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 06, 22:43)
Oho bigsmile.gif  Rezultatas bus geras  mirksiukas.gif


svarbu ,kad sudygtu ,sejau kokiu seklu turejau, vidutiniskai po 5-7 seklytes ,tai virtuvej apkroviau visas spinteles ir saldytuvus blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 06 kovo 2011 - 22:47
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 07, 00:46)
svarbu ,kad sudygtu ,sejau kokiu seklu turejau, vidutiniskai po 5-7 seklytes ,tai virtuvej apkroviau visas spinteles ir saldytuvus blush2.gif  doh.gif

Ir kiek pasėjote? ax.gif
Atsakyti