Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 02 27, 20:27)
anaiptol, čia nepanašu nei į pasišaipymą, nei į įžeidimą 4u.gif  Baikas pripažįstu. Tiesiog labai susikaupusi galvojau, kaip tuos daigelius gražiai iškrapštyt, gal todėl ir pasirodžiau pikčiurna surūgėlė......  blush2.gif Atsiprašau 4u.gif Man tokius "naujagimius" pirštais traukt pasirodė ne pats tinkamiausias būdas. Ir dar visai jaunikliui naujokui....

Va, jei daigeliai stiprūs, su tikraisiais lapeliais, tada ne tik su pirštais, bet ir su šakėmis kapstyt nebaisu.
Taip, kiekvienas su savo patirtim, pritariu smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Būna visko drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif .
Na aš sutinku irgi, kad tokius mažuliukus sudėtinga pikuoti, bet gal sakyčiau, tegu jaunimas, kuris dar to nebandęs, aplamai neskuba pikuoti kol nebus kokių keturių tikrųjų lapelių g.gif

Jokubai O dėl betalux, tai aš taip anksti sėjau tik keliems daigučiams, kad būtų anksti šiltnamyje. Pernai pasiteisino. Tokie daigučiai anksti pradeda derėti, bet greit ir užsibaigia. Ir betalux kažkaip man lauke geriau vedė, nei šiltnamį. Gal kitiems kitaip. Kovo mėnesį bus pagrindinė sėja.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Gal kas auginote pomidorus Auris H,noreciau jusu atsiliepimu,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2011 02 27, 18:22)
Galvojau nulėksiu pasižiūrėt, kokius ten prastus praeitais metais turėjau, ir pasžiūrėsiu, kokius naujus nusipirkau, kad paklausčiau ar geri. Ir ką sau manot, abu vadinasi sant piere  doh.gif  lotuliukas.gif


Sant Piere - geri pomidorai
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 02 27, 20:30)
Sant Piere - geri pomidorai

Nu praeitais metais, iš jų tikrai nieko gero nebuvo schmoll.gif Į ūgį augo, mažiukų pomidoriukų pribrandino, didelių gal tik pora buvo. Nežinau g.gif galvočoau per karšta šiltmamyje buvo, bet jie juk šilnamyje auginti skirti.
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2011 02 27, 19:39)
Nu praeitais metais, iš jų tikrai nieko gero nebuvo  schmoll.gif Į ūgį augo, mažiukų pomidoriukų pribrandino, didelių gal tik pora buvo. Nežinau  g.gif  galvočoau per karšta šiltmamyje buvo, bet jie juk šilnamyje auginti skirti.


Pas mane irgi siltnamyje augo ,buvo daug ir skaniu, ir graziu pomidoru ,karsciai tai veinodi visur buvo ,na pas mane siltmamyje ventiliacija is visu pusiu langai atsidaro, is sonu po 2 langus ,is galo durys ir orlaide.
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 27, 18:59)
jokubai kokias rusys auginsi siemet?
nu kaip faina,kad yra tokiu vyru...pernai serzas zavejo, siemet dar viena turim smile.gif
kaip man savajam miglos ipust,kad pomidorais susidometu lotuliukas.gif o gal keist reik? g.gif vis keistai ziuri,kad man vis nauju rusiu reik ir kad siltnamiai jau mazi blush2.gif  ax.gif


Nu dėkui už tokias pagyras 4u.gif Ruošiuosi sodinti betalux, duo,roma,golden cherry ir marmande, na kaip pirmiem metam rimtos pomidorininkystės manau pakaks biggrin.gif ...Aš labiau pasinešęs ant arbūzų ir meleonų auginimo kažkaip, bet ir pomidorus augint įdomu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 27, 18:35)
Reiktų laikyti virš radiatorių.


dar tiksliau - ant radiatorių mirksiukas.gif

Ex, man labai patiko tavo patarimas šakute iškrapštyt išdygusius daigelius thumbup.gif Tikrai, mano manymu, patogiau. Pirštais bent aš išknisčiau pusę dėžutės nukišdama neišdygusias sėklytes į dugną. Ačiū už mintį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 21:02)
Nu dėkui už tokias pagyras 4u.gif  Ruošiuosi sodinti betalux, duo,roma,golden cherry ir marmande, na kaip pirmiem metam rimtos pomidorininkystės manau pakaks biggrin.gif ...Aš labiau pasinešęs ant arbūzų ir meleonų auginimo kažkaip, bet ir pomidorus augint įdomu thumbup.gif

g.gif gal juodu pasiset nori?
mmmm kur cia tave pasikviest?ale labai jau domina tas arbuzu ir moliugu auginimas,kvieciu tave cia apie tai pakalbet

siemet specialiai viena sakute atsidejau zemelei papurent,daigeliam israut... g.gif ax.gif anksciau tai pagaliuka turedavau....man vis knieti zemele papurent apie daigelius...su pirstai nepatogu prie tokiu maziuku, baime nulaust
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 27 vasario 2011 - 20:30
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 27, 21:21)
g.gif gal juodu pasiset nori?
mmmm kur cia tave pasikviest?ale labai jau domina tas arbuzu ir moliugu auginimas,kvieciu tave cia apie tai pakalbet


Na visai įdomu būtų tie juodi g.gif smile.gif , o gal paplepėkime apie arbūzus temoje apie juos? Tuoj nuorodą idėsiu wink.gif
Papildyta:
http://www.supermama...howtopic=624323

Gal čia ir paplepėkim smile.gif
Atsakyti
Nu sveiki visi, į Jūsų gretas jungiasi dar vienas pomidorų augintojas. smile.gif
Sėklų turiu "dafiga", žmona pripirko ir pats užsikrėtęs nupirkau kokias 3 rūšis.
Turim iš viso 13rūšių, bet manau, kad dar ir 14 susilauksim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 02 27, 23:49)
Nu sveiki visi, į Jūsų gretas jungiasi dar vienas pomidorų augintojas. smile.gif
Sėklų turiu "dafiga", žmona pripirko ir pats užsikrėtęs nupirkau kokias 3 rūšis.
Turim iš viso 13rūšių, bet manau, kad dar ir 14 susilauksim tongue.gif

nu saunu,kad i musu buri liejas vyrai smile.gif prasom isvardint kokias rusis turi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 02 28, 00:54)
nu saunu,kad i musu buri liejas vyrai smile.gif prasom isvardint kokias rusis turi? g.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti