Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 03 06, 21:27)
Daug tiesos pasakyta drinks_cheers.gif  bet šioj temoj dauguma besotės, "bežarnės", joms reik kibirais sulčių, padažų, marinuotų, konservuotų..., kemša pomidorus visą vasarą, rudenį ir žiemą...pavasarį vos sulaukia sėjos ir pasaka vėl iš pradžios... smile.gif
Čia tam tarpe ir aš esu... ax.gif

Gerai pasakyta thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 19:05)
Tame ir esmė,kad skoniui draugų nėra smile.gif pačiai reikės po truputį atsirinkti tai,kas skanu. Už Corazon dėkui  4u.gif Pabandysiu,jei rasiu sėklų  unsure.gif

Urmo bazėj, kur daržovių turgus wink.gif

QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 19:16)
Bet kai per daug tai irgi nieko gero...pradžioj valgai pilna burna,po to pabosta...jei gerai dera-suvalgyti nespėji,žiemai irgi milijono stiklainių nereikia,tuomet išdalini visiems ką sutinki...gaila laiko ir darbo  ax.gif  Analogiška situacija ir su agurkais  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Ir nesuprantu, kur žmonėms telpa - konservuoti namuose ilgai stovėti negali, šiuo metu rūsiuose laikomos daržovės išvis nieko vertos doh.gif

P.S. dar nesėjau cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 06 kovo 2011 - 20:01
pasėjau ir aš ax.gif

esu prie tų besočių ir bežarnių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 03 06, 19:57)
pasėjau ir aš ax.gif

esu prie tų besočių ir bežarnių lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

pasirodo, kad ir aš tokia lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau sakiau, kad nesėsiu, o va paskaičiau, kaip čia visos sėjat ir pasėjau doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 06, 20:51)
drinks_cheers.gif
nesuprantu, kur žmonėms telpa - konservuoti namuose ilgai stovėti negali, šiuo metu rūsiuose laikomos daržovės išvis nieko vertos  doh.gif

Eik jau, eik... kur tu matei, kad pas besotes rūsiuose kas užsilaikytų... smile.gif sultys jau seniai išgertos, viskas sukramtyta, suvirškinta, pilvai nuo pomidorų bado į pantį susisukę... ir jau apsiseilėjusios spoksom į vos besikalančius naujus pomidorų daigelius.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 06, 21:14)
Eik jau, eik... kur tu matei, kad pas besotes rūsiuose kas užsilaikytų...  smile.gif sultys jau seniai išgertos, viskas sukramtyta, suvirškinta, pilvai nuo pomidorų bado į pantį susisukę... ir jau apsiseilėjusios spoksom į vos besikalančius naujus pomidorų daigelius.. smile.gif



va čia tai gerai pasakei thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 06, 19:27)
Daug tiesos pasakyta drinks_cheers.gif  bet šioj temoj dauguma besotės, "bežarnės", joms reik kibirais sulčių, padažų, marinuotų, konservuotų..., kemša pomidorus visą vasarą, rudenį ir žiemą...pavasarį vos sulaukia sėjos ir pasaka vėl iš pradžios... smile.gif
Čia tam tarpe ir aš esu... ax.gif



QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 06, 19:51)
Urmo bazėj, kur daržovių turgus wink.gif
drinks_cheers.gif Ir nesuprantu, kur žmonėms telpa - konservuoti namuose ilgai stovėti negali, šiuo metu rūsiuose laikomos daržovės išvis nieko vertos  doh.gif

P.S. dar nesėjau  cool.gif

Kemšu ir aš pomidorus.Ir prisivakuoju,po to aišku išdalinu kaip lauktuves draugams,kad tik rūsy lentynos atsilaisvintų biggrin.gif Dabar taip kalbu,kai tik pradedu pomidorus auginti pati,mamos užnugaryje nebus biggrin.gif Nors visada sakiau,kad kai turėsiu galimybę,tai turėsiu tik minimalų daržą,sėsiu daržoves tik tas ,kurias galim suvalgyti per vasarą-rudenį...bet sako apetitas auga bevalgant,kogero neduočiau galvos nukirsti,kad kitais metais nevardinsiu savo sėjamų pomidorų kiekio...juk blogas pavyzdys užkrečia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2011 03 06, 19:57)
pasėjau ir aš ax.gif

esu prie tų besočių ir bežarnių lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bent jau iki rytojaus,bet laikausi lotuliukas.gif Vyras tiktai siandien daigyklas atnese, o dar reikia veliaveles su pavadinimais padaryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 21:23)
juk blogas pavyzdys užkrečia  lotuliukas.gif


Na manau kad čia, atvirkščiai, geras pavyzdys lotuliukas.gif Aš už tuos žmones, kurie sodina, sodina ir dar kartą sodina... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 20:41)
Na manau kad čia, atvirkščiai, geras pavyzdys  lotuliukas.gif Aš už tuos žmones, kurie sodina, sodina ir dar kartą sodina... mirksiukas.gif

Jokūbai,aš perkeltine prasme apie blogą pavyzdį. Apie besočius ir besotes smile.gif Tau tai medalį reiktų duot,kad sodini drinks_cheers.gif norėčiau kad mano vaikai tokie būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 21:51)
Jokūbai,aš perkeltine prasme apie blogą pavyzdį.  Apie besočius ir besotes smile.gif Tau tai medalį reiktų duot,kad sodini  drinks_cheers.gif norėčiau kad mano vaikai tokie būtų smile.gif



Dėkui smile.gif Ai man kažkaip patinka augint, ir svarbiausia užaugint... drinks_cheers.gif Aš jau nuo vaikystės toks, kai tik pas močiutę nuvažiuodavom(man tada buvo kokie 5 metai) iškart nulėkiau į daržą, ir konstatavęs faktą kad jau laikas nuimti burokėlių derlių(liepos mėn.) Juos visus ir paguldžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 22:51)
Tau tai medalį reiktų duot,kad sodini  drinks_cheers.gif norėčiau kad mano vaikai tokie būtų smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti