Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 19:32)

Šianden pasėjau pabandymui Betalux`ą.


Aš ir šiandien daug betaliux`o pasisėjau, galvoju jei netilps visi į šiltnamį, tai likusius lauke apgyvendinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 18:34)
Aš ir šiandien daug betaliux`o pasisėjau, galvoju jei netilps visi į šiltnamį, tai likusius lauke apgyvendinsiu smile.gif

Vien todėl juos ir pirkau,kad jie tinkami sodinti lauke,plius paskaičiau,kad labai derlingi ax.gif
Atsakyti
[quote=jokubas1995,2011 03 06, 10:41]
Kad aš apsiskaičiau čia kažkur kad kovo 8-oji labai gera diena tam darbui... g.gif
O as radau Verdeteros kalendoriuj parasyta kad 8 d nepalanki bet kokiai sejai 4u.gif Todel dabar eisiu seti , nors galejau dienos metu tuo uzsiimti .
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 19:32)
O ką patartum konkrečiau? Skaitinėjau temas,rašinėjaus pavadinimus,net pati pasimečiau tarp jų  biggrin.gif

Tada sėk savo išbandytus, nes patart tikrai sunku, jei jau Brooklyn tau per rūgštus g.gif Aš mėgstu rūgštesnius, tu - ne.. taigi patarimas bus nieko vertas smile.gif
Labai skanūs salotinio tipo Corazon, nerūgštūs, tik jie brangoki.
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 18:34)
Aš ir šiandien daug betaliux`o pasisėjau, galvoju jei netilps visi į šiltnamį, tai likusius lauke apgyvendinsiu smile.gif

O aš sakiau daugiau į lauką niekada nesodinsiu verysad.gif Man nepatiko, nors gal čia priklauso nuo veislės, aš buvau sodinusi Promyk, tai buvo rūgštūs ir kažkokie vandeningi.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 06, 18:59)
Tada sėk savo išbandytus, nes patart tikrai sunku, jei jau Brooklyn tau per rūgštus g.gif  Aš mėgstu rūgštesnius, tu - ne.. taigi patarimas bus nieko vertas smile.gif
Labai skanūs salotinio tipo Corazon, nerūgštūs, tik jie brangoki.

Tame ir esmė,kad skoniui draugų nėra smile.gif pačiai reikės po truputį atsirinkti tai,kas skanu. Už Corazon dėkui 4u.gif Pabandysiu,jei rasiu sėklų unsure.gif
Atsakyti
[quote=SaVi,2011 03 06, 19:51]
[quote=jokubas1995,2011 03 06, 10:41]
Kad aš apsiskaičiau čia kažkur kad kovo 8-oji labai gera diena tam darbui... g.gif
O as radau Verdeteros kalendoriuj parasyta kad 8 d nepalanki bet kokiai sejai 4u.gif Todel dabar eisiu seti , nors galejau dienos metu tuo uzsiimti .
[/quote]

Nu kas liečia tuos kalendorius, sunku jais tikėti, nes kiekvienas rašo skirtingai...Aš didžiają dalį irgi šiandien pasėjau, kitus tikriausiai ryt...
Atsakyti
Jokubai -gavai seklytes ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 06 kovo 2011 - 19:07
QUOTE(Guste123 @ 2011 03 06, 20:05)
O aš sakiau daugiau į lauką niekada nesodinsiu verysad.gif  Man nepatiko, nors gal čia priklauso nuo veislės, aš buvau sodinusi Promyk, tai buvo rūgštūs ir kažkokie vandeningi.



Na taip, laukas yra laukas, man ir nesinorėtų jų ten susodint, bet jei jau bus perteklius, tai geriau lauke sukišt, nei išmest... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 06, 20:06)
Jokubai -gavai seklytes ?


Nu dar negavau, bet pas mus bent sekmadienį ir pirmadienį paštas nedirba, tai antradienį tikiuosi sulaukti? O jūs ten man sweet milion siunčiate? smile.gif
Atsakyti
Bet kai per daug tai irgi nieko gero...pradžioj valgai pilna burna,po to pabosta...jei gerai dera-suvalgyti nespėji,žiemai irgi milijono stiklainių nereikia,tuomet išdalini visiems ką sutinki...gaila laiko ir darbo ax.gif Analogiška situacija ir su agurkais rolleyes.gif
Atsakyti
Dėkui , kuksienei už sėklytes, gavau daugiau, nei tikėjausi.

o dideli tai ir sėklos matosi , kad didelės. biggrin.gif

Mano kai buvo daugiausia cherry pomidoriukų mažiukų, tai ir sėklytės mažesnės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 06 kovo 2011 - 19:17
QUOTE(@asta @ 2011 03 06, 20:16)
Bet kai per daug tai irgi nieko gero...pradžioj valgai pilna burna,po to pabosta...jei gerai dera-suvalgyti nespėji,žiemai irgi milijono stiklainių nereikia,tuomet išdalini visiems ką sutinki...gaila laiko ir darbo  ax.gif  Analogiška situacija ir su agurkais  rolleyes.gif

Daug tiesos pasakyta drinks_cheers.gif bet šioj temoj dauguma besotės, "bežarnės", joms reik kibirais sulčių, padažų, marinuotų, konservuotų..., kemša pomidorus visą vasarą, rudenį ir žiemą...pavasarį vos sulaukia sėjos ir pasaka vėl iš pradžios... smile.gif
Čia tam tarpe ir aš esu... ax.gif
Atsakyti