Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2011 03 05, 22:02)
lolita1960, jūs pernai auginot PISA. Ar galit ką nors apie juos parašyt?..  ax.gif  Tikrai mačiau balticseeds puslapyje juos ir jų aprašymą, bet dabar nebėra.


Pomidorai PISA - raudoni , pailgos formos, kieti ,ant stiebo kekese daug pomidoru ,netrukineja,,nerugstus ,siemet zadu vel set.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 05, 23:36)
nu tu duodi, Jokūbai  blink.gif  Kovo 8-ą reik sveikint mamą, kaimynę ir visas drauges, o jis apie pomidorus tupinės  mastau.gif


Kad aš apsiskaičiau čia kažkur kad kovo 8-oji labai gera diena tam darbui... g.gif
O pasveikint moteris tikrai rasiu laiko biggrin.gif
Atsakyti
Laba

kovo aštunta dar ir blynų diena o tai reiškia ir antradienis... ar kažkas čia anksčiau nerašė kad antradieniais į šiltnamius ir daržus nelysti smile.gif
Atsakyti

QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 06, 08:41)
O pasveikint moteris tikrai rasiu laiko  biggrin.gif


tada, žinoma, sėt galima biggrin.gif

Man tai bet kuri diena tam labai tinkama, svarbu, kad nuotaika būtų. Va šiandien kažkiek pasėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 06 kovo 2011 - 08:53
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 05, 21:45)
tai cia apie tas gipso plokstes kalbat ar kazka kitas? g.gif

apie gipso karrtono profilius,metalinius,ant kuriu tvirtinama pati plokste ax.gif
Jokubai1995, kovo 8d.,tik moteriskes pomidorus sodins lotuliukas.gif , o jums reikia gelem rupintis thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas nors turi atliekamų Tumbling Tom red sėklyčių? Nors pora. ax.gif Geltonų nusipirkau iš e-sėklos. O štai kur gauti raudonų?... g.gif
Atsakyti
o kiek laiko pamirkyti vandenyje pomidorų sėklytes prieš sėjant ? Ar giliai sėjate po žeme?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 06, 10:20)
o kiek laiko pamirkyti vandenyje  pomidorų sėklytes prieš sėjant ? Ar giliai sėjate po žeme?

4u.gif


jei sėklos pirktos,tai jų mirkyt nereikia,jos gi beicuotos,apsaugotos nuo ligų.Mirkyt reikėtų savo pačios pasidarytą sėklą,nors aš nemirkau.O sėti reikia maždaug pusės centimetro gylyje ir lengvai užberti žemėmis.
Atsakyti
QUOTE(nute2 @ 2011 03 06, 10:30)
jei sėklos pirktos,tai jų mirkyt nereikia,jos gi beicuotos,apsaugotos nuo ligų.Mirkyt reikėtų savo pačios pasidarytą sėklą,nors aš nemirkau.O sėti reikia maždaug pusės centimetro gylyje ir lengvai užberti žemėmis.

aš irgi nemirkau blush2.gif į šiltnamį ar į lauką vis tiek sodinu tik stipriausius, gražiausius daigus ax.gif


Na, merginos, taip kaip? Sėjat šiandien? biggrin.gif Aš apžiūrėjau tuos pomidoriukus, kuriuos sėjau "pabandymui" anksčiau, tai man ankstyvam derliui kaip ir užteks, su kitais neskubinsiu - palauksiu iki priešpilnio ax.gif
Atsakyti
jokūbai nesiparink....sek kada nusprendei thumbup.gif tikri vyrai visada tarp n darbu ras laiko kada ir moteris pasveikint 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 06, 13:52)
aš irgi nemirkau blush2.gif į šiltnamį ar į lauką vis tiek sodinu tik stipriausius, gražiausius daigus ax.gif
Na, merginos, taip kaip? Sėjat šiandien? biggrin.gif  Aš apžiūrėjau tuos pomidoriukus, kuriuos sėjau "pabandymui" anksčiau, tai man ankstyvam derliui kaip ir užteks, su kitais neskubinsiu - palauksiu iki priešpilnio ax.gif

Aš taip pat nemirkau ir šiandien sėsiu ankstyvuosius ax.gif
Atsakyti
Šiandien apžiūrėjau savo sėjinukus (balkoniniai ir betaliuxai) tai žių kad jau tuoi išlys ir tikrieji lapukai... greit galėsiu jau ir išpykiuoti į didesnius indelius smile.gif
Atsakyti