Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(samotas @ 2011 03 05, 16:44)
1. Aha, pas mus buvo panašiai.
Iš pradžių 6 m ilgio, dabar jau 10m ilgio.

Tuo labiau, kad "tik" 14 rūšių pomidorų ruošiamės sodinti.

2. Bet jeigu kas tai pratesimą labai paprasta padaryti dadėjus 3 lankus ( iš karto prailgės 2,4-3metro , o tvirtinimui labai tinka gipskartonio  profiliai.


1. Smagu, kai vyras taip džiaugsmingai tokiais reikalais užsiima thumbup.gif O prie pačių pomidorų auginimo žmoną prileidi, ar viską pats?
2. Neee, tiek to jau.. norisi ir slyvų, ne tik pomidorų biggrin.gif Kaip tik jos už šiltnamio auga biggrin.gif O pomidorų pas mane ir taip apie 120 štukų bus. Gal kaip nors užteks mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 05, 16:54)
Mano vyras tai mąsto visą šiltnamį daryti iš tokių profilių g.gif Ieško pačio pigiausio varianto ax.gif



Bet šilnamio pagrindą, bet kokiu atveju patarčiau daryti medinį, arba iš stambaus metalinio kampuočio(šiuo atveju bus sunkiau surišti sienos knstrukcijas su pagrindu) kai pagrindui naudojamas medis, tai pageidautina nutepti impregnantu, kad nesupūtų.
Kitaip labai lengvas gausis karkasas, vėjas gali nunešti jeigu nebus gerai surištas su žeme.

Papildyta:
[quote=saintlina,2011 03 05, 16:59]
1. Smagu, kai vyras taip džiaugsmingai tokiais reikalais užsiima thumbup.gif O prie pačių pomidorų auginimo žmoną prileidi, ar viską pats?


Tai aišku, kad prileidžiu.
Jinai labai gerai parenka sėklas, gerai pasėja, gerai daigus užaugina, po to aš gerai pasodinu, tiktai kaip visada per retai biggrin.gif
na o po to tenka gerai ravėti ir gerai genėti.

Šiais metais žmona man padarys palengvinimą sako nereiks ravėti, nes viską mulčiuosim.

Aš tai kažkaip skeptiškai į tai žiūriu, nebent mulčiui naudoti su žoliapjove surinktą žolytę, ir tą pačią prieš dedant gerai padžiovinti.

Matyt aš jau esu tos vadinamos tradicinės žemdirbystės šalininkas.
Atsakyti
Merginos pomidorus sejam menuliui pilnejant ir be to i" zeme" reik set ,anksciau niekas neziurejo, kaip kada set ir budavo gerai ,tik dabar visokiu atsirado ismislu ,dabar bus, jei sesim ryt ,jaunatis - 03.04 prasidejo , nuo 03.11 - prasides priespilnis,03.18 -pilnatis,tai as jau nebesuprantu nieko ,kalendoriuose raso , kad geriausios dienos seti - kovo 6,7,8 ir 16,17d
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 05, 17:08)
Bet šilnamio pagrindą, bet kokiu atveju patarčiau daryti medinį, arba iš stambaus metalinio kampuočio(šiuo atveju bus sunkiau surišti sienos knstrukcijas su pagrindu) kai pagrindui naudojamas medis, tai pageidautina nutepti impregnantu, kad nesupūtų.
Kitaip labai lengvas gausis karkasas, vėjas gali nunešti jeigu nebus gerai surištas su žeme.


Jau statybų klausimu jisai supratimą turi, žinos ką daryt. Bet tiktai man keista,kad bando panaudot tokias medžiagas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 05, 17:33)
Jau statybų klausimu jisai supratimą turi, žinos ką daryt. Bet tiktai man keista,kad bando panaudot tokias medžiagas biggrin.gif



Nieko keisto, dirbti su gipskartonio profiliu labai paprasta ir darbas greitai einasi.
Tiktai kampai būna labai aštrūs.

o iš kitos pusės jeigu neseniai remontavotės arba statėtės būstą, tai galėjo likti visokiausių profilių,kuriuos labai gerai sunaudosite šiltnamio statyboje.
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 05, 17:46)
Nieko keisto, dirbti su gipskartonio profiliu labai paprasta ir darbas greitai einasi.
Tiktai kampai būna labai aštrūs.

o iš kitos pusės jeigu neseniai remontavotės arba statėtės būstą, tai galėjo likti visokiausių profilių,kuriuos labai gerai sunaudosite šiltnamio statyboje.

deja deja, vis dar gyvename statybų ritmu. tai sakė, jei nepavyks šiltnamis,tai kur nors namie panaudos lotuliukas.gif

O jeigu apie pomidorus, tai suskaičiavau 27 veisles.Kiekvienos norisi paragaut biggrin.gif Tai kiek jų sėt, net nežinau.
Ir dar kažkaip man susišvietė,kad Golden Cherry balkoniniai, tai ir pasėjau apie 20 sėklų,o šiandien peržiūrėjau tai jie gi aukštaūgiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 03 05, 17:24)
t.y. pusę dabar, o kitą pusę kada ?

aš ryt noriu sėti, tik nežinau

Taip,viena puse rytoj arba poryt,o kita puse po 15 dienos.Patikrinsiu,kurie geriau deres tongue.gif ,nes visai galva susisuko.Netas raso,gad gerai seti per janati,o seni zmones su tuo nesutinka,todel paeksperimentuosiu rolleyes.gif
Atsakyti
tai cia apie tas gipso plokstes kalbat ar kazka kitas? g.gif
Atsakyti
lolita1960, jūs pernai auginot PISA. Ar galit ką nors apie juos parašyt?.. ax.gif Tikrai mačiau balticseeds puslapyje juos ir jų aprašymą, bet dabar nebėra.
Atsakyti
Tai jei aš kovo 8-ają pasėsiu pomidorus, gerai bus? smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 05, 22:08)
Tai jei aš kovo 8-ają pasėsiu pomidorus, gerai bus? smile.gif  g.gif


nu tu duodi, Jokūbai blink.gif Kovo 8-ą reik sveikint mamą, kaimynę ir visas drauges, o jis apie pomidorus tupinės mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 03 06, 00:36)
nu tu duodi, Jokūbai  blink.gif  Kovo 8-ą reik sveikint mamą, kaimynę ir visas drauges, o jis apie pomidorus tupinės  mastau.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti