Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(samotas @ 2011 03 04, 09:03)
O tai kaip jūs galvojate būna sukuriamos naujos veislės.

tikrai įdomu, o kaip gi? bigsmile.gif

QUOTE(vobla @ 2011 03 04, 09:28)
Nu gal pas mane tokie ir auga jei per tris metus neissigime, nors auginau skirtingas veisles. ale  vistiek susibalamutijau- o jei siemet jau bus issigime. norejau kaimynei savo seklu duot, bet dabar jau bijau pavesti.... unsure.gif

vyriškiai įsivažiavo ir bereikalo čia audrą sukėlė - jei sėklos nebuvo hibridinės, tai jos išlaiko savo savybes. Pomidorai yra savidulkiai, jų visai kitokia selekcija.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 04, 10:38)
vyriškiai įsivažiavo ir bereikalo čia audrą sukėlė - jei sėklos nebuvo hibridinės, tai jos išlaiko savo savybes. Pomidorai yra savidulkiai, jų visai kitokia selekcija.

nu ir as taip sakiau, ale chebra ciut neitikino doh.gif smile.gif

ale va dabar tokia situacija: prie tu savu TOP1 dar zadu auginti tris papildomas veisles. paziurejau ant pokiuku- dvi is ju hibridines ir viena indeterminantine ( ka sitas reiskia- as isvis nezinau). ar tos hibridai nepagadins mano TOPiniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 04 kovo 2011 - 10:23
QUOTE(vobla @ 2011 03 04, 10:18)
nu ir as taip sakiau, ale  chebra ciut neitikino doh.gif  smile.gif

ale va dabar tokia situacija: prie tu savu TOP1 dar zadu auginti tris papildomas veisles. paziurejau ant pokiuku- dvi is ju hibridines ir viena indeterminantine ( ka sitas reiskia- as isvis nezinau). ar tos hibridai nepagadins mano TOPiniu?


ideterminantiniai pomidorai - reiskia aukstaugiai pomidorai ,dazniausiai siltnaminiai ,nes jiems reikia atramu

determinantiniai - zemaugiai pomidorai ,jiems atramu ,kaip ir nereik ,galima auginti lauke

Nepagadins nepagadins gali set drasiai,hibridiniai pomidorai -jie ten beicuoti buna ir nuo visokiu ligu atseit atsparesni,bet kita kart buna ir kitaip...

Taigi sejam po daug daigu i siltnamius ivairiausiu rusiu ir isgyvena nieko ,tik kitakart buna, kad viena veisle pomidoru suserga ,o kita ne ,arba visi urmu ,cia gamta savo salygas diktuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 04 kovo 2011 - 10:47
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 04, 11:37)
ideterminantiniai pomidorai - reiskia aukstaugiai pomidorai ,dazniausiai siltnaminiai ,nes jiems reikia atramu

determinantiniai - zemaugiai pomidorai ,jiems atramu ,kaip ir nereik ,galima auginti lauke

4u.gif dekui- dabar zinosiu...
ale kaip man zinot ar neisprievartaus sitieji mano mylimos veisles? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 04, 10:03)
Šiap tai pagal idėją augant šalia dideliems pomidorams ir vynuoginiams turėtų gautis keleta pomidorų, kurie būtų kaip ir hibridiniai. Dalis savybių vynuoginių dalis normalių.
Ir jeigu tokį mišrūną palikti sėkloms turėtų kitais metais užaugti naujas savybes turintis pomidoras smile.gif

blink.gif tai kur man dabar tuos vyšninius sodint, į atskirą šiltnamį ar kaip g.gif ir kokia tikimybė, kad jų žiedadulkių neužpūs ant šalimais augančių didelių pomidorų g.gif įtariu nulinė, nes šiltnamyje nuolat vyrauja skersvėjai biggrin.gif kažko aš čia nelabai suprantu arba jūs čia berniukai su tuo kryžminimu perlenkiat cool.gif

QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 04, 11:37)
Taigi sejam po daug daigu i siltnamius ivairiausiu rusiu ir isgyvena nieko ,tik kitakart buna, kad viena veisle pomidoru suserga ,o kita ne ,arba visi urmu ,cia gamta savo salygas diktuoja

Nu tai nuraminai 4u.gif o tai jau pradėjau galvot, kad antrą šiltnamį reiks vyšniniams statyt doh.gif nors visai būtų gerai, antras... rolleyes.gif

QUOTE(vobla @ 2011 03 04, 11:43)
ale kaip man zinot ar neisprievartaus sitieji mano mylimos veisles? unsure.gif

eina sau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 03 04, 10:18)
nu ir as taip sakiau, ale  chebra ciut neitikino doh.gif  smile.gif

ale va dabar tokia situacija: prie tu savu TOP1 dar zadu auginti tris papildomas veisles. paziurejau ant pokiuku- dvi is ju hibridines ir viena indeterminantine ( ka sitas reiskia- as isvis nezinau). ar tos hibridai nepagadins mano TOPiniu?

sakai, kad tie hibridiniai, kaip kokie laisvieji radikalai, taip ir taikosi kur nors, ką nors... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 04, 11:11)
Nu tai nuraminai 4u.gif  o tai jau pradėjau galvot, kad antrą šiltnamį reiks vyšniniams statyt doh.gif nors visai būtų gerai, antras... rolleyes.gif
eina sau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


nu tai "BUTINAI" nauja statyk vyrui nuaiskink, kad kitaip pomidorai neaugs fear.gif cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 04 kovo 2011 - 11:38
QUOTE(vobla @ 2011 03 04, 10:43)
4u.gif  dekui- dabar zinosiu...
ale kaip man zinot ar neisprievartaus sitieji mano mylimos veisles? unsure.gif

Praleidau, kokie yra mylimiausi? Ir kokius dar nusipirkai?

O 24 rūšys kai į šiltnamį telpa 46 daigai, tai jau yra pomidorligė ane? doh.gif
Vakar skaičiavau rūšis, tai paskui pabijojau vyrui maišelį su sėklom parodyt. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 03 04, 11:51)
Praleidau, kokie yra mylimiausi? Ir kokius dar nusipirkai?

O 24 rūšys kai į šiltnamį telpa 46 daigai, tai jau yra pomidorligė ane? doh.gif
Vakar skaičiavau rūšis, tai paskui pabijojau vyrui maišelį su sėklom parodyt. rolleyes.gif


Nu labas padruzke ,pas mane irgi tas pats ,vyras i seklu parduotuves jau kartu eina ir priziuri ,dar su savo komentarais,ar cia man reik tiek ,o dar vis su supermamom keiciames,baisu pagalvot, kai reiks visas seklas paset ,nu nieko,man tai jau ryskus "senatvinis marazmas" -arba suvaikejimas ,vis noriu ir noram nera galo doh.gif

Mano dideliai mylimas vyras narvojas is manes, sakydamas matysiu kur tu juos susodinsi ,nes gelem palanges apdetos ,pagrinde kaktusais - cia panasiai ,kaip su pomidorais visokiu reik g.gif ,paset tai dar i mazus indelius ,o kai reiks pikiuot kas tada bus ?nors langus kai keitem ,tai palanges specialiai placias sakiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 04 kovo 2011 - 12:14
QUOTE(ausrap @ 2011 03 04, 11:51)
Praleidau, kokie yra mylimiausi? Ir kokius dar nusipirkai?

O 24 rūšys kai į šiltnamį telpa 46 daigai, tai jau yra pomidorligė ane? doh.gif
Vakar skaičiavau rūšis, tai paskui pabijojau vyrui maišelį su sėklom parodyt. rolleyes.gif


Pas mane panašiai smile.gif Vakar pirma papasakojau, kokių nuostabių jo mėgstamų geltonų pomidorų sėklų kai kas atsiuntė biggrin.gif o paskui, palengva paaiškinau, kad vat nu... tu pomidoriukų kažkaip prisikaupė.. daug... O visi skanūs, o visi reikalingi, o mes gi taip padažus darom... biggrin.gif Net nesitikėjau, ale baigėsis geruoju. Ir vis tai, kai kieno geltonų pomidorų dėka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 03 04, 12:36)
Pas mane panašiai smile.gif Vakar pirma papasakojau, kokių nuostabių jo mėgstamų geltonų pomidorų sėklų kai kas atsiuntė biggrin.gif o paskui, palengva paaiškinau, kad vat nu... tu pomidoriukų kažkaip prisikaupė.. daug... O visi skanūs, o visi reikalingi, o mes gi taip padažus darom... biggrin.gif Net nesitikėjau, ale baigėsis geruoju. Ir vis tai, kai kieno geltonų pomidorų dėka biggrin.gif


gal nori mesingu dideliu geltonu ir oranziniu pomidoru i savo rinkini galiu atsiust ,labai derlingi ,skanus g.gif gal tokiu neturi" jie is kaimynes "taigi be pavadinimo
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 04, 12:26)
sakai, kad tie hibridiniai, kaip kokie laisvieji radikalai, taip ir taikosi kur nors, ką nors...  cool.gif

o ka gali zinot... ax.gif su zvake gi siltnamyje nestovesiu, nedabosiu...

QUOTE(ausrap @ 2011 03 04, 12:51)
Praleidau, kokie yra mylimiausi? Ir kokius dar nusipirkai?

O 24 rūšys kai į šiltnamį telpa 46 daigai, tai jau yra pomidorligė ane? doh.gif
Vakar skaičiavau rūšis, tai paskui pabijojau vyrui maišelį su sėklom parodyt. rolleyes.gif

o as ir nesakiau kokie mano mylimiausi tongue.gif nes pavadinimo pati neznau. butent tokius ir gavau is tetos- pacios jos augintus. zodziu-" tai sena gimines veisle" lotuliukas.gif , gal kada ir turejusi savo pakiuka su pavadinimu, bet jau kuris laikas einanti is pomidoro i pomidora. galiu tik nupasakot kokie- labai auksti, vaisiai dideli platus, turi smailejanti galiuka, primena senovine "jaucio sirdi", tik daugiau sultingi nei mesingi. Skonio atzvilgiu tokie labai labai- skura nei per plona nei per stora , seklytes mazytes ir ju mazai. Dera gausiai, labai ankstyvi- nu man tai tobula veisle...galima sodinti labai tankiai, bet reikia labai skabyti. palieku viena kota su daugybe sunkiasvotiu kekiu...
vienas daigas pernai i siltnami nebetilpo- pagailejau ismest, paskui neskabiau- tai jis toks krumas isaugo blink.gif tik vat per velai- vaisiu taip ir nespejo sunokint- pradejo ant krumo galiukai juoduoti... verysad.gif dar nuskyniau- pasveriau- buvo 3,5 kg. nuo to vieno krumo...ale ir kambary nebesunoko- juodavo ir nujuodavo... verysad.gif o kad as dar isigudrinciau kaip sita veisle lauke augint- butu visai lafaaaa...
o dabar nusipirkau del spalvos: geltonus "citrina", ir pora mazesniu, jei noresiu cielus vekuoti( mano dideji netinka, nes butu du i slojkiuka doh.gif ) kazkokius "Orkado-H" ir "Ronko"H. nieko ypatingo- elementarus vadinamieji maximiniai...
jazau kokia ode savo Ypatingiesiems parasiau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vobla: 04 kovo 2011 - 12:52