Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 27, 19:30)
Juk ne buožgalviai, kad tarp pirštų pabėgtų mirksiukas.gif.


Koks palyginimas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2011 02 27, 18:38)
Jie neaukšti, ir pamidoriukai nedideli, man tiek jų suderėjo, kad šakelės lūždavo.
http://www.verdetera...011-metams.html
čia kalendorius, kada palanku ką sėti  rolleyes.gif


Ačiū 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 02 27, 18:41)
Jei tankiai daigeliai sudygę ir dar tarp jų yra nesudygusių, tai kam tą žemę "kedent" pirštais ir verst viską? Su šakute iš abiejų sudygusio daigelio pusių pajudinus, labai gražiai ir saugiai išsiima, nenukenčia šalia esantys silpnesni daigiukai.
Papildyta:

Manau, kad tokiems mažiems daigeliams didelė talpa nėra gerai, joje ilgai drėgmė laikosi, gali daigeliai nukentėti šlapiai stovėdami. Nebijok persodinti, pomidorai mėgsta pikiavimą.


Tada aš juos susodinsiu į plastikinius kiaušinių dėklelius thumbup.gif , kaiptik buvau jų pasiruošęs, tai va pagaliau prireiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 27, 18:42)
Koks palyginimas  lotuliukas.gif

Tikrai gana keistas palyginimas, nes aš kalbėjau ne apie kažkokį "pabėgimą", o apie daigelių saugumą. Kai žmogus nepatyręs pikiavime, tai ir norėjau padėt, kad pirmas kartas nenuviltų.
Atsakyti
jokubai kokias rusys auginsi siemet?
nu kaip faina,kad yra tokiu vyru...pernai serzas zavejo, siemet dar viena turim smile.gif
kaip man savajam miglos ipust,kad pomidorais susidometu lotuliukas.gif o gal keist reik? g.gif vis keistai ziuri,kad man vis nauju rusiu reik ir kad siltnamiai jau mazi blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 27, 19:47)
Tikrai gana keistas palyginimas, nes aš kalbėjau ne apie kažkokį "pabėgimą", o apie daigelių saugumą. Kai žmogus nepatyręs pikiavime, tai ir norėjau padėt, kad pirmas kartas nenuviltų.

Taip, su šakute labai patogus sodinimas - kaip mažas kastuvėlis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 27, 19:47)
Tikrai gana keistas palyginimas, nes aš kalbėjau ne apie kažkokį "pabėgimą", o apie daigelių saugumą. Kai žmogus nepatyręs pikiavime, tai ir norėjau padėt, kad pirmas kartas nenuviltų.

Kažkaip jums aš ir netaikiau, bet jeigu pajuokavimai atrodo, kaip pasišaipymas, na tada sėkmės, aš nesikišiu.
Kiekvienas savo patirtį turime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 27, 20:12)
Kažkaip jums aš ir netaikiau, bet jeigu pajuokavimai atrodo, kaip pasišaipymas, na tada sėkmės, aš nesikišiu.
Kiekvienas savo patirtį turime  ax.gif

Tik neįsižeisk, labai gražus palyginimas buvo 4u.gif kiekviena savo patirtį turime rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos merginos,
gal kas auginot pomidorus Macarena.
Atsakyti
Galvojau nulėksiu pasižiūrėt, kokius ten prastus praeitais metais turėjau, ir pasžiūrėsiu, kokius naujus nusipirkau, kad paklausčiau ar geri. Ir ką sau manot, abu vadinasi sant piere doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 27, 19:12)
... jeigu pajuokavimai atrodo, kaip pasišaipymas..

anaiptol, čia nepanašu nei į pasišaipymą, nei į įžeidimą 4u.gif Baikas pripažįstu. Tiesiog labai susikaupusi galvojau, kaip tuos daigelius gražiai iškrapštyt, gal todėl ir pasirodžiau pikčiurna surūgėlė...... blush2.gif Atsiprašau 4u.gif Man tokius "naujagimius" pirštais traukt pasirodė ne pats tinkamiausias būdas. Ir dar visai jaunikliui naujokui....

Va, jei daigeliai stiprūs, su tikraisiais lapeliais, tada ne tik su pirštais, bet ir su šakėmis kapstyt nebaisu.
Taip, kiekvienas su savo patirtim, pritariu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 27 vasario 2011 - 18:37
kiek maždaug dygsta pomidorai? pasėjau iš loretos sodu tai jau antra karta sėklas kišau gal po pusantros sav pakrapsčiau tai tik sėklas iškrapsčiau ir jokiu daigu verysad.gif ir dregna ir atrodo nešalta po radiatoriais stovi,nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kuksiene @ 2011 02 27, 19:33)
ir dregna ir atrodo nešalta po radiatoriais stovi,nesuprantu verysad.gif

Reiktų laikyti virš radiatorių.
Atsakyti