Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(jediara @ 2011 03 03, 16:00)
biggrin.gif Tai ne malūnėlis Antikurmis

oj, as tu metaliniu spastuku/zirkliu klausiau blush2.gif ten maciau buvo imesta nuoruoda i ebay,ju o kazin ar ant LT ju nusipirkti galima? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2011 03 03, 17:07)

ale kaip temą sugadinom cool.gif

Tikrai blush2.gif , visų atsiprašome 4u.gif , nors gal tai aktualu ne tik mums ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 03, 15:35)
Vėjo malūnėliai irgi nepasiteisina.

Labiau pasiteisina šuva arba katė. biggrin.gif
Jie per metus pas mane pagavo 4 kurmius.



Musu kate per pernai vasara pagavo 46+ doh.gif tai yra iki 46 skaiciavom, o toliau jau nebe. bet manau, kad ne tik is musu sodo, o ir is aplinkiniu sunesa.
tiesa pasakius tai man siek tiek gaila. vienas kitas kurmis man darze butu visai neblogai. bet nepasakysi katei, kad du gyvus palik, o kitus naikink.
Atsakyti
QUOTE(polfast @ 2011 03 03, 18:30)
Musu kate per pernai vasara pagavo 46+  doh.gif tai yra iki 46 skaiciavom, o toliau jau nebe. bet manau, kad ne tik is musu sodo, o ir is aplinkiniu sunesa.
tiesa pasakius tai man siek tiek gaila. vienas kitas kurmis man darze butu visai neblogai. bet nepasakysi katei, kad du gyvus palik, o kitus naikink.

Vauuuuu bigsmile.gif Kad aš tokią katę gaučiau ax.gif (na, bet ir kurmių prisiveisė blink.gif)
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 03, 15:10)
Tikrai blush2.gif , visų atsiprašome 4u.gif , nors gal tai aktualu ne tik mums  ax.gif

tikrai,kad aktualu ax.gif

Jau pasiruošiau pomidorų sėjai, žemės jau turiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 03, 18:52)


Jau pasiruošiau pomidorų sėjai, žemės jau turiu thumbup.gif

drinks_cheers.gif Aš taip pat jau sėsiu kitą savaitę ax.gif
Atsakyti
Laba ,kam buvau pazadejus seklyciu - issiunciau ,belieka sulaukt ,gal Lietuvos pastas neapvis g.gif

ausrap -jei neklystu ,is taves gavau seklytes ,siandien -PERSIKINIUS, PERSIMONAS GELTONAS,JAPONISKA AVIETE ROZINIS,

DIDELIS DEKUI 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif

nezinau tiksliai is ko ,nes nebuvo ant voko adreso,bet vis tiek dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 03 kovo 2011 - 18:26
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 03, 18:21)
Laba ,kam buvau pazadejus seklyciu -  issiunciau ,belieka sulaukt ,gal Lietuvos pastas neapvis g.gif

ausrap -jei neklystu ,is taves gavau seklytes ,siandien -PERSIKINIUS, PERSIMONAS GELTONAS,JAPONISKA AVIETE ROZINIS, 

DIDELIS DEKUI 4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

nezinau tiksliai is ko ,nes nebuvo ant voko adreso,bet vis tiek dekui


As is ten pat gavau, nes irgi siuntejas liko anonimu smile.gif Aciu anonimui biggrin.gif
Atsakyti
Klausykit, o nuo kokio blogio tie gvazdikėliai saugo? Ir aplamai, čia tie tokie kur žiedų daug būna??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 03, 16:39)
(na, bet ir kurmių prisiveisė blink.gif)


Nemokamą padėjėją turit? biggrin.gif Kurklių, karkvabalio lervų neliks thumbup.gif dirvą išpurens thumbup.gif tik va prieš pat pomidorų sodinimą ir bet kokią sėją reikia gražiai jį iš šiltnamio išprašyt iki ateinančios žiemos smile.gif O tai, sako, nėra labai lengva, nes kurmiai kaip ir katinai savąjį plotą savais namais laiko ir nelabai pasitraukt nori unsure.gif nebent tuos spąstus statyt g.gif Dar girdėjau, kad terpentine ssumirkytus skudurus į kurmiarausius kiša ir taip išprašo juos lauk, bet nežinau, ar čia ekologiška?


QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 03, 18:21)
Laba ,kam buvau pazadejus seklyciu -  issiunciau ,belieka sulaukt ,gal Lietuvos pastas neapvis g.gif


ir aš tikiuosi, kad Lietuvos paštas neapvylė ir visos jau Marfas gavo, nes kaip ir turėjo nueit visoms g.gif daug kas parašė, pranešė thumbup.gif jei kad negavot, garsiai rėkit biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 03, 20:07)
Klausykit, o nuo kokio blogio tie gvazdikėliai saugo? Ir aplamai, čia tie tokie kur žiedų daug būna??? g.gif

user posted image
Daugelis serenčių rūšių pasižymi savotišku aitriu kvapu. Sakoma, kad šis kvapas atbaido kai kuriuos kenkėjiškus graužikus, vabzdžius, todėl serenčiai sodinami greta pomidorų, bulvių, baklažanų, tabako, paprikų.
Šaltinis www.google.lt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *TAU*: 03 kovo 2011 - 20:17
Jo dėl kurmių jie labiau naudingi ,negu žalingi.Tikriausiai peliukų neatsiginčiau,jeigu ne jie .Visur laukuose tvarką daro,o man netrukdo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 03, 21:16)
Nemokamą padėjėją turit? biggrin.gif Kurklių, karkvabalio lervų neliks thumbup.gif dirvą išpurens thumbup.gif tik va prieš pat pomidorų sodinimą ir bet kokią sėją reikia gražiai jį iš šiltnamio išprašyt iki ateinančios žiemos smile.gif O tai, sako, nėra labai lengva, nes kurmiai kaip ir katinai savąjį plotą savais namais laiko ir nelabai pasitraukt nori unsure.gif nebent tuos spąstus statyt g.gif Dar girdėjau, kad terpentine ssumirkytus skudurus į kurmiarausius kiša ir taip išprašo juos lauk, bet nežinau, ar čia ekologiška?
ir aš tikiuosi, kad Lietuvos paštas neapvylė ir visos jau Marfas gavo, nes kaip ir turėjo nueit visoms g.gif daug kas parašė, pranešė thumbup.gif jei kad negavot, garsiai rėkit  biggrin.gif
Papildyta:

user posted image
Daugelis serenčių rūšių pasižymi savotišku aitriu kvapu. Sakoma, kad šis kvapas atbaido kai kuriuos kenkėjiškus graužikus, vabzdžius, todėl serenčiai sodinami greta pomidorų, bulvių, baklažanų, tabako, paprikų.
Šaltinis www.google.lt tongue.gif


Supratau smile.gif Reikės tada šitų daiktų pasidaigint ir pasisodint į šiltnamiuką
Atsakyti