Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

[quote=serzas,2011 03 02, 22:28]
-Auginau maisuose po 3, kuriu ilgis 90cm, tai tarp pomidoru gavosi tarpai 35X50. mazi tarpai labai trugde laistymui, tai siemet truputi padidinsiu iki mazdaug 35X60, nebent vel godumas padarys savo lotuliukas.gif

Va va būtent godulys ir priverčia mus jų sukišti kuo daugiau.

Bet aš tai esu šalininkas, kad būtų kuo daugiau erdvės, tada visai kitas vaizdas šiltnamyje.

Ir pomidorai greičiau noksta ir atrodo didesni lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu bet ir nesimiega berniukams naktimis biggrin.gif

QUOTE(*TAU* @ 2011 03 02, 21:22)
aš pernai nieko nežiūrėjau ir išeidavo taip, kad lapines daržoves sėdavau per delčią, morkas, ridikėlius per priešpilnį, o augo kaip ant mielių tongue.gif Šiemet bandau žiūrėt to mėnulio kalendoriaus (dėl įdomumo biggrin.gif ), bet va kai kurias paprikas reikėjo išpikiuot per delčią, nes jei būčiau laukus, kol priešpilnis bus t.y. laukt dar dvi savaites, tai kaži kaip būtų buvę  doh.gif

aš irgi iki šiol niekad nestebėjau nei mėnulio, nei kuriam ženkle jis, o šiemet tiesiog bandau naują sistemą biggrin.gif skaičiau, kad galima pikiuot ir per delčią, ypač mergelėje, dar tinka žuvyse, vėžyje ir skorpione smile.gif


QUOTE(samotas @ 2011 03 02, 23:19)
O kaip Jūsų patirtis su agurkais šiltnamyje?
Ar kartu sodinate
Nes pas mane tai  šiltnamio gale kokius 2-4 pasodinu.
Greitam vartojimui labai neblogai.

Tiesiog domaujiuosi ar jie kaip sakant nesipjauna smile.gif

visados pati sodinu kelis daigelius agurkų pirmam derliui kartu su pomidorais ir nepastebėjau, kad jie labai vienas kitą apkandžiotų biggrin.gif bet jeigu daugiau augintum, tai jie šilčiau mėgsta augt mirksiukas.gif

QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 23:28)
I veisles reikia atsizvelgti todel, kad skirtingu veisliu pomidorai susodinti greta, susikryzmins ir gausit isigimelius pomidorus

dar taip negirdėjau g.gif tai išeina, kad šiltnamyje reikėtų tik kelias veisles augint ar kaip juos tada sodint, kad nesusikryžmintų g.gif
aš tai šiemet ypač daug rušių bandysiu sodint ir jeigu jie taip kryžminasi, tai kas ti gausis unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 03 kovo 2011 - 08:31
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 03, 09:30)
dar taip negirdėjau g.gif tai išeina, kad šiltnamyje reikėtų tik kelias veisles augint ar kaip juos tada sodint, kad nesusikryžmintų g.gif
aš tai šiemet ypač daug rušių bandysiu sodint ir jeigu jie taip kryžminasi, tai kas ti gausis unsure.gif

Kiek aš suprantu, tai tas kryžminimmasis pasireiškia tuo, kad surinktos sėklos jau nebus tokios grynaveislės kap buvo ax.gif
Kiek aš domėjausi pernai, o ir su tėvu konnsultavausi, nes jis mokėsi miškininkystę, tai neblogai biologiją išmano, tai pirmais metais nieko neatsitinka, o vat pasilikus pomidoriuką kitiems metams sėkloms, įmanoma, kad jis išaugs ne toks kokio tikiesi, bet čia tik tikimybė - nebūtinai taip turi būt ax.gif
Atsakyti
tai, kad dauguma pomidoru veisliu savidulkes unsure.gif , o dar kai siltnamy okia dregme- ner kur toms ziedadulkems skleistis. jau trecius metus prisirenku savu seklu ir veisles nekinta. nebent siemet bus kitokie, nu bet nesitiki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 03, 08:30)
Nu bet ir nesimiega berniukams naktimis biggrin.gif
aš irgi iki šiol niekad nestebėjau nei mėnulio, nei kuriam ženkle jis, o šiemet tiesiog bandau naują sistemą biggrin.gif skaičiau, kad galima pikiuot ir per delčią, ypač mergelėje, dar tinka žuvyse, vėžyje ir skorpione smile.gif
visados pati sodinu kelis daigelius agurkų pirmam derliui kartu su pomidorais ir nepastebėjau, kad jie labai vienas kitą apkandžiotų biggrin.gif bet jeigu daugiau augintum, tai jie šilčiau mėgsta augt mirksiukas.gif
dar taip negirdėjau g.gif tai išeina, kad šiltnamyje reikėtų tik kelias veisles augint ar kaip juos tada sodint, kad nesusikryžmintų g.gif
aš tai šiemet ypač daug rušių bandysiu sodint ir jeigu jie taip kryžminasi, tai kas ti gausis unsure.gif


Labukas ,seju ir as po 3-4 daigus agurku pirmam derliui ,2 RODNICIOK ir 2 SALOTINIU ,tai uztenka pilnai iki atsiranda agurku darze ,ir dar tarp pomidoru ,juos sodinu kvadratu ,pasodinu 1 paprika i viduri ,nu ir nieko blogo nepastebejau kad butu .
Pomidorus dar specialiai po siltnami rusim ismaisau ir ziuriu kaip auga,na zemaugius sodinu prie lango ,pas mus siltnamis is senu langu 11m ilgio ir 6m plocio , aukstis apie 3m , stogas trikampis, plevelinis ,kitas mazesnis ,tai augalu miksa sodinu i mazesni,o prieki dar pasodinu sereciu - dezinfekcijai g.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 03, 11:08)

Pomidorus dar specialiai po siltnami rusim ismaisau ir ziuriu kaip auga,na zemaugius sodinu prie lango ,pas mus siltnamis is senu langu 11m ilgio ir 6m plocio , aukstis apie 3m , stogas trikampis, plevelinis ,kitas mazesnis ,tai augalu miksa sodinu i mazesni,o prieki  dar pasodinu sereciu - dezinfekcijai g.gif  thumbup.gif

Oho, neblogas šiltnamis thumbup.gif Aš taip pat serenčių palieku šiltnamyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2011 03 03, 09:56)
tai, kad dauguma  pomidoru veisliu savidulkes unsure.gif , o dar kai siltnamy okia dregme- ner kur toms ziedadulkems skleistis. jau trecius metus prisirenku savu seklu ir veisles nekinta. nebent siemet bus kitokie, nu bet nesitiki unsure.gif

Nu taigi aš nesakiau, kad būtinai jau turi kitokie išaugt... Šiaip jau jaučiu po kelių kartų čia tas pakytis gali pasistebėt tik... O gali būt, kad ir nesusikryžminą visai tarpusavyj - bet šiaip įmanoma tokia galimybė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 03 03, 09:37)
Kiek aš suprantu, tai tas kryžminimmasis pasireiškia tuo, kad surinktos sėklos jau nebus tokios grynaveislės kap buvo ax.gif

Tai jeigu visos grynaveislės sėklos biggrin.gif tai tada neturėtų kryžmintis?

QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 03, 10:08)
*...tarp pomidoru ,juos sodinu kvadratu ,pasodinu 1 paprika i viduri...
**...pas mus siltnamis is senu langu 11m ilgio ir 6m plocio , aukstis apie 3m...

* gal ir nieko schemutė bigsmile.gif 4u.gif vis tiek pomidorai apsiskabo ir lieka tik stiebai, tai šviesos turėtų pakakti toms paprikoms g.gif aš pernai šalimais agurkų jas sodinau, tai mažokai joms šviesos buvo, tik arčiau pietinės pusės geriau augo, o šiaurinėj, kur agurkai užstojo visai menkas derlius buvo...
**kad taip man tokio dydžio šiltnamis... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 03, 09:39)
Tai jeigu visos grynaveislės sėklos  biggrin.gif  tai tada neturėtų kryžmintis?
* gal ir nieko schemutė bigsmile.gif  4u.gif vis tiek pomidorai apsiskabo ir lieka tik stiebai, tai šviesos turėtų pakakti toms paprikoms g.gif aš pernai šalimais agurkų jas sodinau, tai mažokai joms šviesos buvo, tik arčiau pietinės pusės geriau augo, o šiaurinėj, kur agurkai užstojo visai menkas derlius buvo...
**kad taip man tokio dydžio šiltnamis... rolleyes.gif


Kai didelis yra ,tai ir noris visko doh.gif ,o kitas 6x3 ,ten telpa 50 pomidoru daigu ir paprikos,dar" magaryciom" ir agurku dadedu ,bet ta siltnami laabai pamego kurmiai ,gal zeme patinka ar kas ,didesnis ,tai pernai pirmas derlius buvo augintas ,derlius buvo puikus.Del papriku ,tai jos auga neblogai tarp pomidoru ,nes pomidorai greiciau stiebias i virsu ir joms sviesos pakanka ,o kur matau kad uzstoja ,tai nugnybiu lapa...padarau sviesos g.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 03, 11:06)
Kai didelis yra ,tai ir noris visko doh.gif ,o kitas 6x3 ,ten telpa 50 pomidoru daigu ir paprikos,dar" magaryciom" ir agurku dadedu ,bet ta siltnami laabai pamego kurmiai ,gal zeme patinka ar kas ,didesnis ,tai pernai pirmas derlius buvo augintas ,derlius buvo puikus.Del papriku ,tai jos auga neblogai tarp pomidoru ,nes pomidorai greiciau stiebias i virsu ir joms sviesos pakanka ,o kur matau kad uzstoja ,tai nugnybiu lapa...padarau sviesos g.gif

hmmm g.gif man kazkaip netiko paprikos su pamidorais. dregmes joms truko. o vat su agurkais( ne pramaisiui, o tiesiog tam paciam siltnamy) tu paciu veisliu derlius buvo daug geresnis g.gif
Atsakyti
Aš šiltnamį turėsiu tik vieną, tai augs kartu pomidorai, paprikos ir agurkai (kaip ir visada) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 03, 10:21)
Aš šiltnamį turėsiu tik vieną, tai augs kartu pomidorai, paprikos ir agurkai (kaip ir visada) ax.gif


ir gyvens visi draugiskai ,augins derliu ir bus puiku ,be pykciu thumbup.gif
Atsakyti