Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 02, 15:32)
Dar būna ir fosforo trūkumas.... smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 02, 19:09)
tai jeigu netiki prietarais ir palankiom dienom, tai kam tada ju laikytis, tiesiog sek, kada tau patogu ir vsio smile.gif

aš pernai nieko nežiūrėjau ir išeidavo taip, kad lapines daržoves sėdavau per delčią, morkas, ridikėlius per priešpilnį, o augo kaip ant mielių tongue.gif Šiemet bandau žiūrėt to mėnulio kalendoriaus (dėl įdomumo biggrin.gif ), bet va kai kurias paprikas reikėjo išpikiuot per delčią, nes jei būčiau laukus, kol priešpilnis bus t.y. laukt dar dvi savaites, tai kaži kaip būtų buvę doh.gif
Atsakyti
[quote=edinka,2011 03 02, 15:15]
Čia turėjo būt žodis bevalgant ar bevagiant hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif

gerai jau gerai gudruole"bevalgant",kas norejo ,tas suprato doh.gif g.gif
Atsakyti
Ale jau nebežinau kiek tų daigų ruoštis pomidorų??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 20:35)
Ale jau nebežinau kiek tų daigų ruoštis pomidorų??? g.gif

Esat ne vieninteliu, kuri sis klausima kamuoja.
Siemet pririnkau apie 30 rusiu seklu,visu norisi po kelis daigus pasodinti,kad isbandyt g.gif Norisi,kad ir ne per mazai butu ax.gif
Atsakyti
[quote=lolita1960,2011 03 02, 21:34]
[quote=edinka,2011 03 02, 15:15]
Čia turėjo būt žodis bevalgant ar bevagiant hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif

gerai jau gerai gudruole"bevalgant",kas norejo ,tas suprato doh.gif g.gif
[/quote]

Nu jo, frazė apetitas kyla bevagiant skamba gerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif įpač kai kalbam apie pomidorus smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 20:35)
Ale jau nebežinau kiek tų daigų ruoštis pomidorų??? g.gif


na mazdaug skaiciuok koks siltnamio dydis , sodink i kvadratini metra 4 ir bus aisku ,na dar prisidek kelis daigus ,jei neprigytu pikuojant ,o paskui buna kad nuluzta koks sodinant i siltnami ...nu buna visokiu nuostoliu ,kaip man uzpernai, visas siltnamis su pasodintais pomidorais ir paprikom nusalo... doh.gif na buvo ziauriai gaila ,bet isgyvenau tik pora savaiciu neejau i siltnami ,nu o paskui i turgu vykau...
Atsakyti
QUOTE(Bozena83 @ 2011 03 02, 21:39)
Esat ne vieninteliu, kuri sis klausima kamuoja.
Siemet pririnkau apie 30 rusiu seklu,visu norisi po kelis daigus pasodinti,kad isbandyt g.gif  Norisi,kad ir ne per mazai butu ax.gif


Na aš tiek veislių neturiu, bet noriu užsiaugint pomidorų galingai smile.gif)) Kolkas tik vieną šiltnamį turiu, plėvelinį, bet ne iš lankų o tokį iš medinio karkaso...Ten 18 kvadratų kaip ir o va kai atšils statysim tokį pat, tik stiklinį, tai dar 18 kvadratų dasidės thumbup.gif O jei pas mane šiltnamyje trys eilės, dvi iš šonų ir viena per vidurį, o eilės plotis-1m tai ar galiu aš į tą vieną eilę sodinti dviem eilėm pomidorus? Na turiu omeny taip :::::::::::: ? Ir kaip geriau ar prie sienos aukštesnius o prie tako žemesnius, ar atvirkščiai??? Ar visai geriau nemaišyt tų pomidorų g.gif Tiek daug klausimų??? g.gif
Papildyta:
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 02, 21:44)
na mazdaug skaiciuok koks siltnamio dydis , sodink i kvadratini metra 4 ir bus aisku ,na dar prisidek kelis daigus ,jei neprigytu pikuojant ,o paskui buna kad nuluzta koks sodinant i siltnami ...nu buna visokiu nuostoliu ,kaip man uzpernai, visas siltnamis su pasodintais pomidorais ir paprikom nusalo... doh.gif na buvo ziauriai gaila ,bet isgyvenau tik pora savaiciu neejau i siltnami ,nu o paskui i turgu vykau...


Tai kaimynė mano dirba turgui ir užsiiminėjo daigų auginimu, ji į du didelius šiltnamius(po 200 kvadratų) išpikavo 16000 daigelių pomidorų, naktį davė labai dideli šalčiai, jos vyras nepakūre pečių ten ir viskas...Lavonų laukas...
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 20:47)
Na aš tiek veislių neturiu, bet noriu užsiaugint pomidorų galingai smile.gif)) Kolkas tik vieną šiltnamį turiu, plėvelinį, bet ne iš lankų o tokį iš medinio karkaso...Ten 18 kvadratų kaip ir o va kai atšils statysim tokį pat, tik stiklinį, tai dar 18 kvadratų dasidės thumbup.gif O jei pas mane šiltnamyje trys eilės, dvi iš šonų ir viena per vidurį, o eilės plotis-1m tai ar galiu aš į tą vieną eilę sodinti dviem eilėm pomidorus? Na turiu omeny taip :::::::::::: ? Ir kaip geriau ar prie sienos aukštesnius o prie tako žemesnius, ar atvirkščiai??? Ar visai geriau nemaišyt tų pomidorų g.gif Tiek daug klausimų??? g.gif
Papildyta:
Tai kaimynė mano dirba turgui ir užsiiminėjo daigų auginimu, ji į du didelius šiltnamius(po 200 kvadratų) išpikavo 16000 daigelių pomidorų, naktį davė labai dideli šalčiai, jos vyras nepakūre pečių ten ir viskas...Lavonų laukas...

Turesit vietos kur pasireiksti thumbup.gif
As tai mastau panasiai kaip pas jus padaryti siltanamyje, 3 eiles, bet bent jau man butu patogiau soninese eilese sodinti po viena eile pomidoru,o vidurineje 2, kad butu lengviau pasiekti kiekviena pomidora. Nes praeitais metais turejau siltnami 2 lysves,po2 eiles pomidoru,tai tuos,kur toliau,prie siltnamio sonu,buvo sudetinga ir apgenet, ir paristi.
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 03 02, 21:47)
Na aš tiek veislių neturiu, bet noriu užsiaugint pomidorų galingai smile.gif)) Kolkas tik vieną šiltnamį turiu, plėvelinį, bet ne iš lankų o tokį iš medinio karkaso...Ten 18 kvadratų kaip ir o va kai atšils statysim tokį pat, tik stiklinį, tai dar 18 kvadratų dasidės thumbup.gif O jei pas mane šiltnamyje trys eilės, dvi iš šonų ir viena per vidurį, o eilės plotis-1m tai ar galiu aš į tą vieną eilę sodinti dviem eilėm pomidorus? Na turiu omeny taip :::::::::::: ? Ir kaip geriau ar prie sienos aukštesnius o prie tako žemesnius, ar atvirkščiai??? Ar visai geriau nemaišyt tų pomidorų g.gif Tiek daug klausimų??? g.gif
Papildyta:
Tai kaimynė mano dirba turgui ir užsiiminėjo daigų auginimu, ji į du didelius šiltnamius(po 200 kvadratų) išpikavo 16000 daigelių pomidorų, naktį davė labai dideli šalčiai, jos vyras nepakūre pečių ten ir viskas...Lavonų laukas...

eina sau blink.gif jauciu plaukus nusirauciau, o vyra is namu i siltnami perkelciau neribotam laikui gun_bandana.gif kokie nuostoliai...jau ivertinus daigelius po 1 Lt gaunas sumele doh.gif , o pirmieji brangesni buna...
Atsakyti
tai aisku kad gali drasiai sodint po dvi pomidoru eiles i metro plocio lysves ,as dar kitur pasodinu tarp pomidoru ir 1 paprika i viduri,nu dar turi ziuret kokie pomidorai ,nes vynuoginiai jie tankesni ,nes ju augint reikia po kelias sakas ,kai paauga, tai buna "tamsus miskas" is ju.

as vienus pirkau po 2lt ,o kitus is bobutes po1lt ir tai apvali sumele susidare ,o cia toks kiekis ,tai galejo aparpuolis istikt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 02 kovo 2011 - 21:05
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 02, 22:02)
tai aisku kad gali drasiai sodint po dvi pomidoru eiles i metro plocio lysves ,as dar kitur pasodinu tarp pomidoru ir 1 paprika i viduri,nu dar turi ziuret kokie pomidorai ,nes vynuoginiai jie tankesni ,nes ju augint reikia po kelias sakas ,kai paauga, tai buna "tamsus miskas" is ju.

as vienus pirkau po 2lt ,o kitus is bobutes po1lt ir tai apvali sumele susidare ,o cia toks kiekis ,tai galejo aparpuolis istikt


Dieve kaip ji verkė tada, juk tiek darbo idėta! Pati savo rankomis išaugino ir visus išpikavo viena, o šast ir nėra...Poto vyras nuostoliams padengti užsodino abu tuos šiltnamius agurkais ir augino pardavimui, tai už prasikaltima pats vienas augino ravėjo skynė ir genėjo visą vasarą smile.gif Nes kaip supratau jis perdaugino velnio lašų ir tuo pečius užkūrti pamiršo cool.gif
Papildyta:
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 02, 22:02)
tai aisku kad gali drasiai sodint po dvi pomidoru eiles i metro plocio lysves ,as dar kitur pasodinu tarp pomidoru ir 1 paprika i viduri,nu dar turi ziuret kokie pomidorai ,nes vynuoginiai jie tankesni ,nes ju augint reikia po kelias sakas ,kai paauga, tai buna "tamsus miskas" is ju.

as vienus pirkau po 2lt ,o kitus is bobutes po1lt ir tai apvali sumele susidare ,o cia toks kiekis ,tai galejo aparpuolis istikt


Na tada planuosiu nemažai daigų užsiauginti smile.gif Labai lauksiu jūsų vynuoginių pomidorų sėklyčių, nes dar niekad net matyt nemačiau kaip jie auga, ką jau apie auginimą kalbėt thumbup.gif
Atsakyti
[
Na tada planuosiu nemažai daigų užsiauginti smile.gif Labai lauksiu jūsų vynuoginių pomidorų sėklyčių, nes dar niekad net matyt nemačiau kaip jie auga, ką jau apie auginimą kalbėt thumbup.gif
[/quote]

jau pakuoju, ryt issiusiu
Atsakyti