Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Ex @ 2011 03 02, 12:52)
bet kai pomidoro odelė vos ne kaip rankinuko... Raissa vieną kartą tik ir auginau..ir paskutinį smile.gif

iš krokodilo odos lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ne nu man tai jau tikrai tos veislės niekas neįsiūlys schmoll.gif nemėgstu aš storasienių graužt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 02, 13:01)
tiesą sakant, ir man patinka feličitavos pomidorų kojos  blush2.gif  bigsmile.gif

ir kur aš papuoliau doh.gif aplink vieni ligoniai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 02, 14:01)
tiesą sakant, ir man patinka feličitavos pomidorų kojos  blush2.gif  bigsmile.gif

cia jau pomidorliges komplikacija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pomidoru kotai nuo salcio melynuoja, o kodel ciliu daigeliu koteliai melynuoja ant palanges stovedami?
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 02, 11:52)
Paršelio lašinio odelę ir aš mėgstu pakramtyt, bet kai pomidoro odelė vos ne kaip rankinuko... Raissa vieną kartą tik ir auginau..ir paskutinį smile.gif



del skonio nesigincisim mirksiukas.gif man tai jie patys tie pomidorai o vat visokiu mesingu nevalgau man fui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2011 03 02, 13:08)
cia jau pomidorliges komplikacija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
pomidoru kotai nuo salcio melynuoja, o kodel ciliu daigeliu koteliai melynuoja ant palanges stovedami?

tai, kad nėra čia jokios komplikacijos, nuo seno įaugę - pasikeitė daigų spalva, reiškias gavo šalčio. Svarbu, kad visas augalas netaptų juodu cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(adra @ 2011 03 02, 14:13)
del skonio nesigincisim  mirksiukas.gif  man tai jie patys tie pomidorai o vat visokiu mesingu  nevalgau man fui  mirksiukas.gif

Aš ne apie pomidorų skonį smile.gif Mėsingų ir aš nelabai mėgstu. Raissa skanūs pomidorai, bet jau kol tą vaisiaus skūrą pramuši... (dantys dar savi.... lotuliukas.gif ) Man patinka kietesni pomidorai, tokie kaip ir Raissa, bet su plonesne (ne visai mizerna) odele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 01, 19:21)
Turiu 2 siltnamius ,pernai auginau 200 vnt pomidoru daigu,bet" apetitas auga bevagant " noris isbandyt nauju veisliu.

Čia turėjo būt žodis bevalgant ar bevagiant hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif

QUOTE(Asese @ 2011 03 01, 22:53)
... Aš sliekus šiltnamyje apgyvendinau žiemą, nešu jiems atliekų, kad darytų pomidorams geros žemės smile.gif Jau darbuojas jie pilnai kokią savaitę: krūva atliekų sumažėjo, pakrapščiau - pilna jų

Prašyčiau nenervinti... visi aplinkui tik augina, tik žada saujelę duot - o kaip darbavosi mano kompostinėj parduotuvinis pagreitintojas, taip ir toliau turbūt darbuosis... atsiųsk nors vieną sliekelį voke lotuliukas.gif ...plyz ax.gif

QUOTE(zebrina @ 2011 03 02, 10:06)
O ar kas esate augine,ar girdeję apie RAISA?

Auginu daug metų ir nežadu atsisakyt ax.gif

QUOTE(Ex @ 2011 03 02, 12:04)
Raissa kaip pomidorai gal ir nieko, bet jau jų odelės storumas ir kietumas...

Bet užtat atsparūs ligoms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 02, 15:38)
nuo seno įaugę - pasikeitė daigų spalva, reiškias gavo šalčio. Svarbu, kad visas augalas netaptų juodu  cool.gif  biggrin.gif

Dar būna ir fosforo trūkumas.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 01, 19:43)
kur čia tokie tropikai blink.gif gal jau nebelauk tu gerųjų dienų, nes jos įtariu tik lietuvos klimatui subalansuotos biggrin.gif prie tokiu temperatūrų jau šiltnamyje daigus galima augint biggrin.gif


Cia Airijoi taip dziugina mus orai, bet sendien truputeli debesiuku plaukioja tai temperatura tik +11, o siltnami 28, bet cia gal del to kad palikau uzdaryta, tik langelis pravertas, dabar pradariau duris tai tuoi iki kokiu 22 nukris. Manau pas mus zeme jau nebesusals, bet vat del salnu naktimis dar negaliu garantuoti schmoll.gif pernai serbentus pasodinau tai pokst ir nusalo unsure.gif dabar pas mane jau geles vazonuose lauke sudygusios (kitur maciau jau zydi) rozes, vysnios, slyvos, agrasta, serbentai ir kitokie krumai jau lapus leidzia, tikiuosi nenusals unsure.gif
Jei jau butu pomidoru daigai tai grusciau dienom i siltnami.
Tos geros blogos dienos ne nuo klimato tepriklauso, o nuo menulio faziu manau, geriausia sodinti pries pilnati, kad daigai iki pilnaties spetu isdygti ir daugiau sviesos naktimis gautu g.gif Gal visdelto si sestadieni sodinsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 17:34)
Tos geros blogos dienos ne nuo klimato tepriklauso, o nuo menulio faziu manau, geriausia sodinti pries pilnati, kad daigai iki pilnaties spetu isdygti ir daugiau sviesos naktimis gautu  g.gif Gal visdelto si sestadieni sodinsiu  g.gif

Kaip tik šiandien prisiskaičiau apie tas mėnulio fazes, tai visi kaip vienas rašo, kad geriau pomidorus sėt prieš pilnatį, plius dar reikia žiūrėt kokiam ženkle tas mėnulis, tai tuo atžvilgiu produktyviausi ženklai - jautis, vėžys, svarstyklės, skorpionas ir žuvys. Aš vietoj tavęs palaukčiau kovo 8, kai jaunatis pilnės ir bus jaučio ženkle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 02, 15:57)
Kaip tik šiandien prisiskaičiau apie tas mėnulio fazes, tai visi kaip vienas rašo, kad geriau pomidorus sėt prieš pilnatį, plius dar reikia žiūrėt kokiam ženkle tas mėnulis, tai tuo atžvilgiu produktyviausi ženklai - jautis, vėžys, svarstyklės, skorpionas ir žuvys. Aš vietoj tavęs palaukčiau kovo 8, kai jaunatis pilnės ir bus jaučio ženkle mirksiukas.gif

Tai vat kad kovo 8 dirbt reikia ir tik kovo 10 galesiu, pernai sejau kovo 4 ir jau taip velai suraudonavo tie mano pomidorai unsure.gif
Nelabai as tikiu tais horoskopais, na neprofesionaliai dar galiu pasakyti, kad gal priklausomai nuo menulio padeties (esant vienam ar kitam zvaigzdyne), skiriasi sviesos kiekis skleidziamas i zeme augalams, bet tas menulis sokineja kaip koks blusa per tuos zvaigzdynus tai kur cia nutaikysi kad sudygtu daigai butent kai menulis bus reikiamame zvaigzdyne, o kad sekla ikisi palankia diena tai cia jau koks tai prietaras. g.gif
O jei bus apsiniaukusios, debesuotos naktys tai ir ta pilnatis netures jokios itakos irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo serzas: 02 kovo 2011 - 17:16
QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 18:15)
kur cia nutaikysi kad sudygtu daigai butent kai menulis bus reikiamame zvaigzdyne, o kad sekla ikisi palankia diena tai cia jau koks tai prietaras.  g.gif
O jei bus apsiniaukusios, debesuotos naktys tai ir ta pilnatis netures jokios itakos  irnesakyk.gif

tai jeigu netiki prietarais ir palankiom dienom, tai kam tada ju laikytis, tiesiog sek, kada tau patogu ir vsio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2011 03 02, 18:15)
Tai vat kad kovo 8 dirbt reikia ir tik kovo 10 galesiu, pernai sejau kovo 4 ir jau taip velai suraudonavo tie mano pomidorai  unsure.gif

Baik tu čia laikytis to kvailo kalendoriaus zababonų, LT jis visai kitoks nei Airijoj. Net pačiam sėjos kalendoriuj įspėja, kad mėnulio fazių keitimosi laikas gali skirtis šalies rytuose ir vakaruose... O kur dar Airija... Radai prie ko derintis.. prie Lietuvos sąlygų..
Kai turiu laiko ir noro - sėju. Ir auga tie pomidorai, biesas jų neima, ir derliaus pakanka ne tik man, bet ir giminėms.

Gyvenčiau Airijoj, tai pas mane jau žydėtų tie pomidorai - pas tave jie dar net nesėti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 02 kovo 2011 - 19:27