Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

O ar kas esate augine,ar girdeję apie RAISA? pas mus sėklų pardoj labai juos isgyre..1 sėklytė-1lt. gundausi pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=linagele,2011 03 01, 18:56]
[quote=lolita1960,2011 03 01, 19:21]
Turiu 2 siltnamius ,pernai auginau 200 vnt pomidoru daigu,bet" apetitas auga bevagant " noris isbandyt nauju veisliu.

Ir as tiek noriu. O kaip toki kieki suvartojate?
[/quote]

tas ir yra blogiausia ,kai reik sutvarkyt nera kur bedet ir draugem duodu ir giminei,nu ir seimynai visokiu konservu darau ,o dar neskaitant agurku ,vienu zodziu ,kai prasideda derliaus nuemimas ,prasideda mano "bedos",bet as vis tiek visokiu noriu veisliu isbandyt,o daryt visokius konservus man patinka ,kad tik seimyna valgytu,o kur dar sodo gerybes.... doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 02, 10:23)
tas ir yra blogiausia ,kai reik sutvarkyt nera kur bedet ir draugem duodu ir giminei,nu ir seimynai visokiu konservu darau ,o dar neskaitant agurku ,vienu zodziu ,kai prasideda derliaus nuemimas ,prasideda mano "bedos",bet as vis tiek visokiu noriu veisliu isbandyt,o daryt visokius konservus man patinka ,kad tik seimyna valgytu,o kur dar sodo gerybes.... doh.gif  thumbup.gif

kur Jūs taip skubat? Yra sena tiesa - vienu užpakaliu ant viso svieto neužsisėsi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 03 02, 07:44)
Pažiūrėjau į pernykščius užrašus, tai jau kovo 11d. mano pomidorai buvo išvežti į šiltnamį grūdintis. Šiemet, matyt, nieko neišeis - pomidorai dar spermatozoidų pavidale... speigas nesitraukia, karutyje dar voras tebežiemoja, negi išmesi nabagą... unsure.gif

sakyk, ar nebandei pačių sėklų grūdinti. Pliusas tame, kad jau sėklų stadijoje būsimas augalas grūdinasi šaltam orui, temperatūrų permainoms ir derlius esti ankstesnis, nes yra prisitaikęs. Sėklų grūdinimas daug paprastesnis nei su daigais pirmyn atgal raliuoti. Tark žodį, a? Ar esi bandžius?
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 03 02, 09:06)
O ar kas esate augine,ar girdeję apie RAISA? pas mus sėklų pardoj labai juos isgyre..1 sėklytė-1lt. gundausi pabandyt rolleyes.gif


RAISA - geri pomidorai ,jau daug metu juos auginu,patys pomidoru stiebai yra auksti,stiprus,vaisiai- raudoni ,dideli,graziai apvalus,derlingi,valgyt skanus, tik kietoki.

Seklu nesu grudinus ,bet cia forume kazkada jau buvo apie tai kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 02 kovo 2011 - 10:36
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 01, 19:21)
Turiu 2 siltnamius ,pernai auginau 200 vnt pomidoru daigu,bet" apetitas auga bevagant " noris isbandyt nauju veisliu.

jei kas norit SWEET MILION rasykit i az adresus ,atsiusiu

doh.gif As norejau,bet vakar nusiunciau vyra ir nupirko visa pakeli.Ir dar "Black russian" nupirko rolleyes.gif Jau laukiu-nesulaukiu sekmadienio,kai sesiu.Ant pakelio skaiciau,kad dygsta iki 20 dienu.
As cia paskaiciau apie siltanamius-kai kurios nenuiminejat pleveles ziemai unsure.gif ?Pas mus viena ziema net siltnamis susilenke ir plevele suplyso,kai nenuemem ziemai,tai dabar kiekvienais metais nuimam ,ot darbelis tongue.gif Todel pomidorus i siltnami geriausiu atveju tik geguzes pabaigoj persodinu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smala: 02 kovo 2011 - 10:46
QUOTE(zebrina @ 2011 03 02, 10:06)
O ar kas esate augine,ar girdeję apie RAISA? pas mus sėklų pardoj labai juos isgyre..1 sėklytė-1lt. gundausi pabandyt rolleyes.gif

Raissa kaip pomidorai gal ir nieko, bet jau jų odelės storumas ir kietumas... doh.gif kaip paršelio... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2011 03 02, 09:06)
O ar kas esate augine,ar girdeję apie RAISA? pas mus sėklų pardoj labai juos isgyre..1 sėklytė-1lt. gundausi pabandyt rolleyes.gif



man irgi jie pasiteisino .tikrai labai skanus, tvirti ir daug . jau 5 metai juos auginsiu beje seklas tai tik pirmais metais pirkau 2 pokelius , o po to savos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 03 02, 11:33)
sakyk, ar nebandei pačių sėklų grūdinti. ...  Sėklų grūdinimas daug paprastesnis nei su daigais pirmyn atgal raliuoti. Tark žodį, a? Ar esi bandžius?

Ne, nebandžiau.. tongue.gif ne dėl to kad nežinojau, tiesiog jei jau sėklas paimu į rankas, jos pačios į žemę kažkaip subyra.. nespėju šaldytuvan įkišt biggrin.gif
Žodžiu, man patinka stebėt kaip šiltnamyje daigo kojos pamėlynuoja.. sadizmas man sukyla.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(smala @ 2011 03 02, 11:45)
As cia paskaiciau apie  siltanamius-kai kurios nenuiminejat pleveles ziemai  unsure.gif ?

Nenuimam ir net tokios minties niekad nebuvo, tvirtai laikosi jau antri metai nenuimta... manau, kad čia dar ir nuo pačios plėvelės tvirtumo viskas priklauso mirksiukas.gif

QUOTE(Ex @ 2011 03 02, 12:04)
Raissa kaip pomidorai gal ir nieko, bet jau jų odelės storumas ir kietumas...  doh.gif kaip paršelio... tongue.gif

tai gal kas mėgsta seno lašinio odelę pakramtyt lotuliukas.gif

QUOTE(adra @ 2011 03 02, 12:04)
jau 5 metai juos auginsiu beje seklas tai tik pirmais metais pirkau 2 pokelius ,  o po to savos smile.gif

tai jie nehibridiniai ar man tik taip atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 02, 12:32)
tai gal kas mėgsta seno lašinio odelę pakramtyt lotuliukas.gif

Paršelio lašinio odelę ir aš mėgstu pakramtyt, bet kai pomidoro odelė vos ne kaip rankinuko... Raissa vieną kartą tik ir auginau..ir paskutinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 02, 12:09)
Žodžiu, man patinka stebėt kaip šiltnamyje daigo kojos pamėlynuoja.. sadizmas man sukyla.. tongue.gif

Nu bet tu ir sadistė blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 02, 11:58)
Nu bet tu ir sadistė blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tiesą sakant, ir man patinka feličitavos pomidorų kojos blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti