Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 01, 22:43)

kur čia tokie tropikai blink.gif gal jau nebelauk tu gerųjų dienų, nes jos įtariu tik lietuvos klimatui subalansuotos biggrin.gif prie tokiu temperatūrų jau šiltnamyje daigus galima augint biggrin.gif

Serzas ne LT gyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 01, 21:47)
Serzas ne LT gyvena  mirksiukas.gif

Tai jau supratau, nes pas mus tai dar rytais -15 laikosi, (čia Lietuvos šiaurėj smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AUSRONE: 01 kovo 2011 - 21:02
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 01, 23:00)
Tai jau supratau, nes pas mus tai dar rytais -15 laikosi, (čia Lietuvos šiaurėj smile.gif )

drinks_cheers.gif Pas mus panašiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 01, 22:00)
Tai jau supratau, nes pas mus tai dar rytais -15 laikosi, (čia Lietuvos šiaurėj smile.gif )

Bet šiltnamyje jau ir pas mus +20 dieną, kai saulė taip šviečia thumbup.gif Šian pažiūrėjau - žemė jau beveik nebeįšalus ax.gif , jau Ex tikriausiai greit pradės savo pomidorų grūdinimo maršrutą su karučiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 03 01, 22:09)
Bet šiltnamyje jau ir pas mus +20 dieną, kai saulė taip šviečia  thumbup.gif  Šian pažiūrėjau - žemė jau beveik nebeįšalus  ax.gif , jau Ex tikriausiai greit pradės savo pomidorų grūdinimo maršrutą su karučiu  smile.gif

tikrai bigsmile.gif pas mane tai dar sniego pilna šiltnamyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AUSRONE @ 2011 03 01, 22:40)
tikrai bigsmile.gif pas mane tai dar sniego pilna šiltnamyje biggrin.gif

Aš sniego buvau prikasus, bet ištirpo. Aš sliekus šiltnamyje apgyvendinau žiemą, nešu jiems atliekų, kad darytų pomidorams geros žemės smile.gif Jau darbuojas jie pilnai kokią savaitę: krūva atliekų sumažėjo, pakrapščiau - pilna jų thumbup.gif
Atsakyti
Oho, jau mastot apie pomidoru pernesima i siltnami biggrin.gif o as dar net siltnamio neturiu lotuliukas.gif buvo, bet apgriuvo abu, o dar,nori nenori reikia perkelt i kita vieta, tai net nezinau kada turesiu. Nors jau su vyru planuojam kaip cia bus biggrin.gif
Atsakyti
mano vienam siltnamiui sutrukinejo plevele palei borteli apacioj, kaip nupjauta...MB sake,kad cia saulutes ir sniego darbelis doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 01, 22:58)
mano vienam siltnamiui sutrukinejo plevele palei borteli apacioj, kaip nupjauta...MB sake,kad cia saulutes ir sniego darbelis doh.gif  verysad.gif

Aštrus tas sniegas sušalęs, gal jis ir nupjovė g.gif
Ai, bus proga atsinaujinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 03 01, 22:09)
....jau Ex tikriausiai greit pradės savo pomidorų grūdinimo maršrutą su karučiu  smile.gif

Prašom taip smagiai netraukt per dantį.. tongue.gif smile.gif
Dar mano pomidorai net nesėti - gyvenime nebuvau taip susivėlinusi..

Pažiūrėjau į pernykščius užrašus, tai jau kovo 11d. mano pomidorai buvo išvežti į šiltnamį grūdintis. Šiemet, matyt, nieko neišeis - pomidorai dar spermatozoidų pavidale... speigas nesitraukia, karutyje dar voras tebežiemoja, negi išmesi nabagą... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 01, 21:58)
mano vienam siltnamiui sutrukinejo plevele palei borteli apacioj, kaip nupjauta...


ir pas mus vienam sltnamyje taip pat drinks_cheers.gif Ten plevele kiek plonesne. Bandysim gal paklijuot kokia nors izoliacija, ar ka g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 03 02, 07:44)

Pažiūrėjau į pernykščius užrašus, tai jau kovo 11d. mano pomidorai buvo išvežti į šiltnamį grūdintis.


tai bent blink.gif Na nenuostabu tada, kad sviezutelaicius pomidorus nuo geguzes iki vasario valgai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2011 03 01, 22:58)
mano vienam siltnamiui sutrukinejo plevele palei borteli apacioj, kaip nupjauta...MB sake,kad cia saulutes ir sniego darbelis doh.gif  verysad.gif

tu matai g.gif reiks grįžus eit apžiūrėt, bet labai tikiuosi, kad 200 mikronų plėvelė dar nebus suplyšus po antro sezono g.gif

QUOTE(Ex @ 2011 03 02, 08:44)
Dar mano pomidorai net nesėti - gyvenime nebuvau taip susivėlinusi..

Pažiūrėjau į pernykščius užrašus, tai jau kovo 11d. mano pomidorai buvo išvežti į šiltnamį grūdintis.

O aš maniau, kad tokie dalykai neįmanomi mūsų klimato sąlygomis, bet pasirodao klydau...biggrin.gif 4u.gif

gaila, kad nusivėlins šimet pavasaris ir turbūt nebeišeis gegužyje pomidoriukų paragaut, nebent vazoniniai ką nors anksčiau subrandins g.gif
Atsakyti