Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(MELDA @ 2011 03 01, 17:28)
Gal yra kokių ypatumų auginant, ką jie mėgsta?


Jokių ypatumų nereikia, auginau kaip ir visus kitus. Sodinant sauja mėšliuko, po to mulčas iš žolės ir laisčiau 1 kartą į savaitę, o kartais ir dvi praeidavo, bet gausiai: maždaug kibiras vandens pomidorui.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2011 03 01, 14:00)
Mergaitės ir berniukai, gal kuri(s) matėt kur pirkt sėklų "Big Boy"? Nu taaaaaaip nenoriu į Kalvarijas trenktis, taip jos man ne į temą, bet neišmanau kur dar tų gigantų rast... o jei Kalvarijose irgi nėr tai būsiu tuščiai tokį nemalonų kelią sukorus...

Būčiau dėkinga už žvalgybinę info  4u.gif



Esu prieš kokius keturis metus juos auginusi, sėklas buvau pirkus savo miestelio sėklų parduotuvėj (kurios jau 2 metai nebėra verysad.gif ), ten būdavo visokių užsienietiškų sėklų.
Šiaip pomidorai buvo dideli ir skanūs, tik labai jau nederlingi, vos po kelis pomidorus ant augalo, tai daugiau ir nebeauginau.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 01, 17:34)
Kiek tu šiltnamių turi? blink.gif Jau prieš mėnesį rašei, kad 80 rūšių pomidorų turi, tai kiek dabar, prasisukus dar per tuziną parduotuvių?...


Turiu 2 siltnamius ,pernai auginau 200 vnt pomidoru daigu,bet" apetitas auga bevagant " noris isbandyt nauju veisliu.

jei kas norit SWEET MILION rasykit i az adresus ,atsiusiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lolita1960: 01 kovo 2011 - 18:26
QUOTE(rootha @ 2011 02 28, 18:23)
o Lietuvoj galima ju nusipirkt?  g.gif


LT tikrai galima nusipirkt San Marzano. Jie labai panašūs į Opalka - pernai auginau ir tuos, ir tuos. Perdirbimui San Marzano labai tinka. Ir derlingi.
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 03 01, 16:34)
Paistalai irnesakyk.gif Ten labiau panašu į saldžiarūgštį skonį. Nu man jie super skonio pomidorai, užsivarysiu šiemet aš jų ir valgysiu..valgysiu..naktį kelsiuos ir vėl valgysiu.. smile.gif

bigsmile.gif gerai , kad nusipirkau siemet, galvojau 2 daigelius augint, bet dabar jau po tokiu pagyrimu reik daugiau g.gif

QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 01, 18:21)
turiu 2 siltnamius ,pernai auginau 200 vnt pomidoru daigu

jetau, kad man kas toki geri pastatytu, kur sitiek telpa bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=lolita1960,2011 03 01, 19:21]
Turiu 2 siltnamius ,pernai auginau 200 vnt pomidoru daigu,bet" apetitas auga bevagant " noris isbandyt nauju veisliu.

Ir as tiek noriu. O kaip toki kieki suvartojate?
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 19:29)

As pernai panasia klaida padariau kaip ir tu, pasejau i ta pacia daigykla keliu rusiu pomidorus + paprikas, kaikurie sudygo greiciau kaikurie veliau, paprikos isvis ilgai dygo. Kai isdygo pirmieji, daigykla vis dar laikiau siltai ir uzdengta, kad ir kiti sudygtu, tik po kokiu 2dienu forumietes pasake, kad reikia nesti ant saules ir vesei, tai dar gerai, kad mano daigyklos ne loveliais suskirstytos, o kvadrateleis, tai neisdygusiai pridenginejau plevele, bet vistiek prastai dygo ir perdziudavo, tai teko laistyti kelis kartus iki isdygimo, siemet as tas daigyklas sukarpysiu, kad vos tik isdygus kuriam nors pomidorui, galeciau pakeisti aplinka kiekvienam individualiai.
Kaip jau ir patarinejo tau, kuo greiciau perpikiuok sudygusius ir dek i vesia sviesia vieta, o nesudygusius atgal ant radiatoriu. Nepikiuok i didelius indelius, nes daigai priaugins nereikalingu saknu, kurias tik nukirpti po to reikes! Jei pikiuosi i kiausiniu dekliukus, tai ziurek kad jie butu atskirti, kad neleistu kaimyniniai daigai saknu ir nesigautu makalyne, tada persodinant nebus bedu.

QUOTE(samotas @ 2011 02 28, 20:53)
Labiausiai iš augintų veislių patiko Broklyn ir Favorit.
Čia diskutavote apie "mėsingas" rūšis, iš patirties tai mėsingiausios gaudavosi Jaučio širdys, nu ir Favoryt, bet Favorit kažkaip skanesni. biggrin.gif

As pernai favoryt auginau tai tikrai dideli ir mesingi, bet nebeauginsiu, nes labai jau ligoti jie! schmoll.gif


QUOTE(žostautė @ 2011 03 01, 13:00)
Mergaitės ir berniukai, gal kuri(s) matėt kur pirkt sėklų "Big Boy"? Nu taaaaaaip nenoriu į Kalvarijas trenktis, taip jos man ne į temą, bet neišmanau kur dar tų gigantų rast... o jei Kalvarijose irgi nėr tai būsiu tuščiai tokį nemalonų kelią sukorus...

Būčiau dėkinga už žvalgybinę info  4u.gif


Ebay.com yra ju pilna ir nereiks niekur vaziuot, tik gali truputi velu buti kol atsius g.gif Uztrunka nuo 4 dienu iki 4 savaiciu doh.gif nors man viska labai greit susiunte, max per savaite
QUOTE(*TAU* @ 2011 03 01, 15:15)
Paėmiau ir Green zebra (forumas duoda savo biggrin.gif prisikaičiau kažkada, kad skanūs..). Ant pokelio parašyta: saldžiai aštroko skonio blink.gif ar tikrai taip? Ar turi aštrumo šitie pomidorai? g.gif

As pernai auginau red zebra tai buvo gan rugstus, net dabar prisiminus zandus sutraukia thumbup.gif


Reikia patarimo! Visai noreciau pasodinti pomidorus per palankias dienas, kurios prasides nuo kovo 6 jei neklystu g.gif Tai kaip kazi geriau ar kovo 5d ar laukti iki kovo 10-11d? Tas palankiausias tarpas man dirbamas iseina doh.gif Nusivelinti labai nesinori, jug pas mus pavasaris anksciau ateina nei LT. Dabar jau 3 diena saule sviecia, jokio debeselio, +15 (siltnami +30) Priestai irgi nebuvo labai salta, tik dregna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 01, 17:42)
jie yra hibridiniai ,bet jei norit as seklu turiu savos gamybos


Nu nuostabu būtu 4u.gif Bet kaip aš jum atsidėkosiu? smile.gif
Atsakyti
samotai apmulciuoji pomidorus ir jau nebereik landziot zolyciu raut didis.gif tik ranka kist kai nori tolesni pomidora nusiskint...o ir laistyt tiek nereik...zemeles purent...

dviem eilem sodint, mano nuomone, tai pilnai neisnaudoji siltnamio zemes g.gif nebent i ta viduri paprikas sodinciau... smile.gif
Atsakyti
gal kas galit parasyt , kaip sejate ankstyvas ir vid. ankstyvumo pomidoru veisles ,kartu ar ankstyvas anksciau
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 01, 20:21)
Turiu 2 siltnamius ,pernai auginau 200 vnt pomidoru daigu,bet" apetitas auga bevagant " noris isbandyt nauju veisliu.



Oho bigsmile.gif Tikriausiai labai mėgstate pomidorus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(samotas @ 2011 03 01, 18:44)
Aš tai visada sodinu kvadratiškai, į vidurį nekišu.
Tiesiog šiltnamyje gaunasi kažkas panašaus :::::::::
Prie sienelės visada sodinu silpnesnius daigus. O prie tako stambesnius.

Tai aš taip ir primečiau biggrin.gif 50x50 ir 4 daigai i 1 kv.m. smile.gif o čia vienos eilės toks išdėstymas? patogu tą arčiau šiltnamio sienutės eilę prižiūrėt? aš tai visados šachmatiškai sodinu, man kažkaip taip patogiau prieit prie antros eilės pomidorų g.gif

QUOTE(lolita1960 @ 2011 03 01, 19:21)
Turiu 2 siltnamius ,pernai auginau 200 vnt pomidoru daigu

jopapa doh.gif nu bet galvą žemai lenkiu, įsivaizduoju kiek sveikatos reikia tiek pomidoru apeit doh.gif

QUOTE(serzas @ 2011 03 01, 20:00)
Reikia patarimo! Visai noreciau pasodinti pomidorus per palankias dienas, kurios prasides nuo kovo 6 jei neklystu  g.gif Tai kaip kazi geriau ar kovo 5d ar laukti iki kovo 10-11d? Tas palankiausias tarpas man dirbamas iseina  doh.gif Nusivelinti labai nesinori, jug pas mus pavasaris anksciau ateina nei LT. Dabar jau 3 diena saule sviecia, jokio debeselio, +15 (siltnami +30) Priestai irgi nebuvo labai salta, tik dregna thumbup.gif

kur čia tokie tropikai blink.gif gal jau nebelauk tu gerųjų dienų, nes jos įtariu tik lietuvos klimatui subalansuotos biggrin.gif prie tokiu temperatūrų jau šiltnamyje daigus galima augint biggrin.gif
Atsakyti