Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sukūriau nają, jei nieks nesupyks 4u.gif
Papildyta:
http://www.supermama...howtopic=700892

Senos temos nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šaunu, tu tikriausiai būsi pirmas vyras, kuris per visą pomidorinių plepalų gyvavimo istoriją sukūrė naują temą 4u.gif
Atsakyti
„sudygusius daigelius atsargiai su šakute išimti, (aišku stengtis kad su daigeliu būtų ir žemės gumulėlis) ir perkelti į kitą dėžutę. “


Bet nereikia laukti tikrų lapelių? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ex @ 2011 02 27, 17:57)
Šaunu, tu tikriausiai būsi pirmas vyras, kuris per visą pomidorinių plepalų gyvavimo istoriją sukūrė naują temą 4u.gif



Man garbė 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 18:58)
„sudygusius daigelius atsargiai su šakute išimti, (aišku stengtis kad su daigeliu būtų ir žemės gumulėlis) ir perkelti į kitą dėžutę. “
Bet nereikia laukti tikrų lapelių?  g.gif

Reiktų ax.gif . Bet man su šakute, taip žiauriai skamba. Labai paprasta ir su pirščiukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 27, 18:04)
Reiktų  ax.gif . Bet man su šakute, taip žiauriai skamba. Labai paprasta ir su pirščiukais  4u.gif



Nu kažką galvosiu... g.gif
Atsakyti
Sveiki, pomidorų mėgėjai mirksiukas.gif

Ar jau pasėjot pamidoriukus? Žiūrėjau pagal kalendorių, kad tinkamos dienos vasario 27, kovo 6;7.

Beje praeitais metais sodinau dviejų rušių pomidorus: betalux ir dar kožkokius, net nepamenu. Tai betalux thumbup.gif O tie kiti, tik į ūgį išstypo, ir daugiau nieko g.gif

Šiemet vėl betalux nusipirkau sėklų ir specialiai šiltnamiams vienus. Tikiuosi bus derlius rolleyes.gif , nes šeimyna padidėjo, ir kas met vis daugiau ir daugiau tenka prisimarinuoti, o ir iš parduotuvės kažkaip mažiau perkam visokių gėrybių, kai namie skaniau ir, kaip dabar madinga, ekologiškiau.
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2011 02 27, 18:20)
Sveiki, pomidorų mėgėjai  mirksiukas.gif

Ar jau pasėjot pamidoriukus? Žiūrėjau pagal kalendorių, kad  tinkamos dienos vasario 27, kovo 6;7.

Beje praeitais metais sodinau dviejų rušių pomidorus: betalux ir dar kožkokius, net nepamenu. Tai betalux  thumbup.gif  O tie kiti, tik į ūgį išstypo, ir daugiau nieko  g.gif

Šiemet vėl betalux nusipirkau sėklų ir specialiai šiltnamiams vienus. Tikiuosi bus derlius  rolleyes.gif , nes šeimyna padidėjo, ir kas met vis daugiau ir daugiau tenka prisimarinuoti, o ir iš parduotuvės kažkaip mažiau perkam visokių gėrybių, kai namie skaniau ir, kaip dabar madinga, ekologiškiau.


Bent aš dar sėti neskubu mirksiukas.gif . Nusimačiau kovo 9 diena šitam dideliam darbeliui...Betalux ir aš turiu sėklų thumbup.gif O kaip jie, kokio ūgio? Nes pirmi metai man aplamai pomidorų veikloje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 18:03)
Bet nereikia laukti tikrų lapelių?  g.gif

Jei reikalas rimtas, nebūtina, nieko tiems daigeliams neatsitiks. O su šakute labai patogu, nes mažesnė tikimybė, kad šakneles pažeisi. Jei tai darytum su peiliu, nupjautum, jei su pirštais, tai nutraukt gali šakneles. Su šakute saugiausia, nesvarbu kaip tai "žiauriai" beskambėtų.
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 19:13)
Nu kažką galvosiu... g.gif

Nėr čia ką galvoti, kaip užaugs pats pamatysi, kad labai paprasta. Juk ne buožgalviai, kad tarp pirštų pabėgtų mirksiukas.gif.
Su pirštais nereikia traukti, o pakišti po šaknelėmis ir niekas nenusitraukia tongue.gif

Pagaliau pas mane jau sudygo 8 betaliux'ai, sėti vasario 16d. ax.gif
Na kaip laukiu didžiosios sėjos, o tada tai net žemelė dulkės kambariuose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ex @ 2011 02 27, 18:25)
Jei reikalas rimtas, nebūtina, nieko tiems daigeliams neatsitiks. O su šakute labai patogu, nes mažesnė tikimybė, kad šakneles pažeisi. Jei tai darytum su peiliu, nupjautum, jei su pirštais, tai nutraukt gali šakneles. Su šakute saugiausia, nesvarbu kaip tai "žiauriai" beskambėtų.


Bet tada sodinti iškart ten, kur jie ir augs iki šiltnamio, ar dar kurnors kitur? g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 27, 18:30)
Nėr čia ką galvoti, kaip užaugs pats pamatysi, kad labai paprasta. Juk ne buožgalviai, kad tarp pirštų pabėgtų mirksiukas.gif.
Su pirštais nereikia traukti, o pakišti po šaknelėmis ir niekas nenusitraukia tongue.gif 

Pagaliau pas mane jau sudygo 8 betaliux'ai, sėti vasario 16d.  ax.gif
Na kaip laukiu didžiosios sėjos, o tada tai net žemelė dulkės kambariuose  lotuliukas.gif


Na jūs sakot-jūs žinot! thumbup.gif O ką taip anksti betalux`us sodinot? Aš ir sėklų turiu, bet laukiu kovo 9, nes būtent tada suplanavau visus pomidorus pasėti...Ar geriau betalux ankščiau sodint? g.gif
Papildyta:
Bėje, papasakokit man apie betalux,prašau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 18:24)
Bent aš dar sėti neskubu  mirksiukas.gif . Nusimačiau kovo 9 diena šitam dideliam darbeliui...Betalux ir aš turiu sėklų thumbup.gif O kaip jie, kokio ūgio? Nes pirmi metai man aplamai pomidorų veikloje blush2.gif

Jie neaukšti, ir pamidoriukai nedideli, man tiek jų suderėjo, kad šakelės lūždavo.
http://www.verdetera...011-metams.html
čia kalendorius, kada palanku ką sėti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(0-0_lina @ 2011 02 27, 18:30)
Su pirštais nereikia traukti, o pakišti po šaknelėmis ir niekas nenusitraukia tongue.gif 


Jei tankiai daigeliai sudygę ir dar tarp jų yra nesudygusių, tai kam tą žemę "kedent" pirštais ir verst viską? Su šakute iš abiejų sudygusio daigelio pusių pajudinus, labai gražiai ir saugiai išsiima, nenukenčia šalia esantys silpnesni daigiukai.
Papildyta:
QUOTE(jokubas1995 @ 2011 02 27, 18:36)
Bet tada sodinti iškart ten, kur jie ir augs iki šiltnamio, ar dar kurnors kitur? g.gif  g.gif  g.gif

Manau, kad tokiems mažiems daigeliams didelė talpa nėra gerai, joje ilgai drėgmė laikosi, gali daigeliai nukentėti šlapiai stovėdami. Nebijok persodinti, pomidorai mėgsta pikiavimą.
Atsakyti