Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(seima is 5 @ 2011 02 27, 16:45)
Nors man daug daug graziau medis tikras, ir kaina labai isauga, medzio apie 460lt uz viena kvadrata.

460 lt uz mediniu grindu kvadrata blink.gif ?

QUOTE(Cobre @ 2011 02 27, 21:37)
Ir vienas, ir kitas teisingai priziurint, naudoti galesit iki gyvenimo galo  biggrin.gif  Tikrai nenusideves taip, kad tektu keisti. Persialyvuoti galima paciam, nereikia net specialiu igudziu, uztenka tik tinkamai pasirinkti alyva. Pati parsialyvavau, praejus metams.....

O stai grindys isalyvuotos nepigia alyva, kuri isdziuvusi pavirsiuje sudaro vasko sluoksni..........

Tai po metu jau reikejo peralyvuoti g.gif ?

Gal pavadinima zinai bigsmile.gif ? Kazi kiek kainuotu 100 kvadratu isalyvuot ax.gif
Mediniu grindu temoj skaiciau (dar neperskaiciau visko), kad sunku su alyvuotom grindim, bet dabar vel susibalamutinau doh.gif

QUOTE(IvetaJ @ 2011 02 27, 21:45)
........Nors norėjosi jau labai gėlėtų, bet dabar esu labai šiomis patenkinta  bigsmile.gif

Galim pamatyt bigsmile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 28, 02:21)
Tai po metu jau reikejo peralyvuoti  g.gif ?

pirma karta alyvavome du kartus. po metu, man kazkaip norejosi peralyvuoti. svetimam gal ir nesimate, bet man kazkaip atrode, kad lyg ir labai isigere ta alva, lyg ir pasidevejo kai kur. tai ir peralyvavau. bet tai ten paprasta, imi voleliu, grindys turi buti labai svarios, ir su voleliu prasieini. tik kvapas man toks nemalonus, geriau kur nors isvykti savaitgaliui. as seima issiunciau prie juros ir padariau ta darba. tik paskui nepagalvojusi atidariau duris terasos, tai man pripute dulkiu, kurios liko vasko sluoksnyje, kai sis sukietejo. kuri laika jos nemaloniai jautesi, bet vaskas vistik minkstas, tai ne lakas, ir jos nusivaiksciojo, issiplove ir nebeliko tu kruopeliu pojucio. dar po metu jau nealyvavau, nera reikalo, manau, kad ir siemet nealyvuosiu. aplamai tai nezinau kada dabar sekanti karta teks alyvuoti smile.gif man labai patinka, pabandziau ir lako nebesirinkciau, nebent noretusi blizgiu grindu. Musu grindys su svelniu silkiniu blizgesiu.
As nepamenu, kiek ten litru mes pirkom, ryt paziuresiu, bet manau, kad jus i 500 litu tikrai tilptumete, o gal net maziau.
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 02 27, 22:21)



Mergaitės, pereikite per blusų turgus, nusipirkau superines English Rose užuolaidas už 50 ų, buvo supakuotos, naujos, su kvarbatkom, juostom, super. Ir šiaip daug pagalvėlių esu už kelis litus nusipirkus, ir šiaip audinio gabalų, nes pamačius gėlėtą audinį negaliu atsispirti:) sėkmės:)
Atsakyti
QUOTE(seima is 5 @ 2011 02 27, 15:45)
Tai jei apie sildomas grindis, mes dejom trisluoksni , nes rekomendavo, kad slankios paprastos lentos. Nors man daug daug graziau medis tikras, ir kaina labai isauga, medzio apie 460lt uz viena kvadrata.Trisluoksnis azuolas, na, neblogai ziurisi... darab skaitau, kad cia kitos alyvavo, kazin kaip tai atrodo? Ar tai reikalinga, ir kam?

ant sildomu grindu reikia deti kuo siauresnes ir trumpesnes lenteles (ta prasme parketa, o ne lentas), kad jos nesideformuotu.

QUOTE(Moonte @ 2011 02 27, 18:04)
Grindys alyvuojamos, kad pagerinti eksploatacija. Tarkim, kad neisigertu skystis. Jei isibreze is naujo ta vieta isalyvuoji, ir vel kaip naujos.

siaip alyva medzio poru neuzsandarina kaip lakas, todel nuo isigerimo neapsaugos. Kiek apsaugo vaskas, negaliu pasakyti g.gif .
Kad alyvuotu grindu eksploatacija ir prieziura paprastesne, tai faktas. Ant lakuotu zymiai ryskiau matosi nusitrynimai, ibrezimai, o alyvuotos - tai naturalus medis, kuris kvepuoja. Naturalus medis gali papilketi, patamseti ar koks ibrezimas atsirasti ir tai bus naturalu, o ant lakuotu - jau reikes "remonto" ax.gif .
Cia kaip ir su virtuve - blizgias at matines dureles rinktis. Blizgus pavirsiai atrodo prabangiau. Mano akimis tai vienintelis privalumas, jei kam to reikia.

QUOTE(Iriska @ 2011 02 27, 18:51)
Renkames uzuolaidas, kaip dizaineriai biggrin.gif Jokiu budu nepataria daryti "neutraliu"

oi Iriska, koki tu svieciamaji darba atlieki thumbup.gif .

QUOTE(Cobre @ 2011 02 28, 01:45)
pirma karta alyvavome du kartus. po metu, man kazkaip norejosi peralyvuoti.  svetimam gal ir nesimate, bet man kazkaip atrode, kad lyg ir labai isigere ta alva, lyg ir pasidevejo kai kur. tai ir peralyvavau. bet tai ten paprasta, imi voleliu, grindys turi buti labai svarios, ir su voleliu prasieini. tik kvapas man toks nemalonus, geriau kur nors isvykti savaitgaliui. as seima issiunciau prie juros ir padariau ta darba. tik paskui nepagalvojusi atidariau duris terasos, tai man pripute dulkiu, kurios liko vasko sluoksnyje, kai sis sukietejo.  kuri laika jos nemaloniai jautesi, bet vaskas vistik minkstas, tai ne lakas, ir jos nusivaiksciojo, issiplove ir nebeliko tu kruopeliu pojucio.  dar po metu jau nealyvavau, nera reikalo, manau, kad ir siemet nealyvuosiu. aplamai tai nezinau kada dabar sekanti karta teks alyvuoti  smile.gif  man labai patinka, pabandziau ir lako nebesirinkciau, nebent noretusi blizgiu grindu. Musu grindys su svelniu silkiniu blizgesiu.
As nepamenu, kiek ten litru mes pirkom, ryt paziuresiu, bet manau, kad jus i 500 litu tikrai tilptumete, o gal net maziau.

mes tik sudetas grindis alyvavom 3 kartus, tada dejosi durys, grindu apvadai... Dabar kai visas dulkes isvalysiu, alyvuosim dar 1 ar 2 kartus. Medi eikia prisotinti alyva, tada jis pasidaro minkstesnis, svelnesnis, lengviau valosi ir alyvavimas islieka zymiai ilgiau.
O vasko sluoksnis sekanciam alyvavimui netrukdo, ar ji reikia kazkaip pasalinti g.gif ?
Atsakyti


QUOTE(Aga @ 2011 02 27, 22:28)
Aš tai pufą dabar persivilksiu pati, nėr čia ką, kojas persidažysiu ir bus čiki thumbup.gif Gobeleną turiu, per tas kovo 11-osios išeigines pasisiūsiu thumbup.gif parodysiu galutinį rezultatą seno mamos jaunystės laikų pufo.


lauksim bigsmile.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 28, 00:21)

Gal pavadinima zinai  bigsmile.gif ? Kazi kiek kainuotu 100 kvadratu isalyvuot ax.gif
Mediniu grindu temoj skaiciau (dar neperskaiciau visko), kad sunku su alyvuotom grindim, bet dabar vel susibalamutinau  doh.gif

mes buvo isalivave, man nepatiko, nuslifavom ir lakavom...aisku skonio reikalas ax.gif 4u.gif


mamagabi, aciu uz ikeltas pamokeles, galvojau pigiau prasisuksiu, bet ziuriu ten atvirksciai nei maniau reik daryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 02 28, 12:57)
mes tik sudetas grindis alyvavom 3 kartus, tada dejosi durys, grindu apvadai... Dabar kai visas dulkes isvalysiu, alyvuosim dar 1 ar 2 kartus. Medi eikia prisotinti alyva, tada jis pasidaro minkstesnis, svelnesnis, lengviau valosi ir alyvavimas islieka zymiai ilgiau.
O vasko sluoksnis sekanciam alyvavimui netrukdo, ar ji reikia kazkaip pasalinti  g.gif ?

Kiek kartu alyvuoti, priklauso nuo pasirinktos alyvos. Mums uzteko tu dvieju kartu, ir jau po metu alyvavau tik del savo uzgaidos daugiau ax.gif na tipo, kad dabar tai jau bus garantuotai biggrin.gif Tiek kiek jus alyvavot, mums tikrai nereikia, nebutu geresnio efekto net schmoll.gif
Nereikia to vasko sluoksnio pasalinti schmoll.gif
Vardan eksperimento paaukojau raudono vyno sauksta ir papyliau ant grindu. tikrinau, dar neisigere, pabandysiu pavalyt po poros valandu tongue.gif Na ir padariau siek tiek nuotrauku aliejuotu grindu su vasko sluoksneliu, gal kam idomu bus, jei ten kas matysis, aisku ax.gif Idesiu veliau, kai eksperimentas bus baigtas ir vyras prie kito kompo prileis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(valpurgija @ 2011 02 28, 13:07)
mes buvo isalivave, man nepatiko, nuslifavom ir lakavom...aisku skonio reikalas  ax.gif  4u.gif

O kas jums nepatiko? g.gif
Musu niekaip jau nenulakuotum, labai jau isigere stipriai manau. nes kai aliejuoji, tai toks nemenkas sluoksniukas sviezios alyvos ant ju lieka, o paskui jis dingsta, tai vadinasi isigeria, o tai kai pagalvoji, kad ten per tris kart aliejuota, tai tiek isigere doh.gif Be to musu lentos yra ir kirvarpu kai kur pagrauztos ir iskile (labai naturalumo norejom, teko su meistrais pasikapoti del to blush2.gif ), tai i visus siuos tarpelius irgi isigere. dabar jau vaikai nebent lupti gales, jei kada paveldeje nutars, kad lakuotos geriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 28 vasario 2011 - 11:27
Na va, eksperimenta su vynu teko nutraukti. Isgaravo viskas, liko toks isdziuves raudonas plemas, tai laikyti prasme nebebuvo, nuvaliau. Zymes, kad ten buvo vynas islietas - jokios. taip, kad tinkamai pasirinkus medziagas, galima pamirsti visus mitus apie alyvuotu grindu minusus. as ju jokiu nematau.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 28, 11:25)
Kiek kartu alyvuoti, priklauso nuo pasirinktos alyvos. Mums uzteko tu dvieju kartu, ir jau po metu alyvavau tik del savo uzgaidos daugiau  ax.gif  na tipo, kad dabar tai jau bus garantuotai  biggrin.gif Tiek kiek jus alyvavot, mums tikrai nereikia, nebutu
O kas jums nepatiko?  g.gif
Musu niekaip jau nenulakuotum, labai jau isigere stipriai manau. nes kai aliejuoji, tai toks nemenkas sluoksniukas sviezios alyvos ant ju lieka, o paskui jis dingsta, tai vadinasi isigeria, o tai kai pagalvoji, kad ten per tris kart aliejuota, tai tiek isigere  doh.gif  Be to musu lentos yra ir kirvarpu kai kur pagrauztos ir iskile (labai naturalumo norejom, teko su meistrais pasikapoti del to  blush2.gif ), tai i visus siuos tarpelius irgi isigere. dabar jau vaikai nebent lupti  gales, jei kada paveldeje nutars, kad lakuotos geriau  biggrin.gif


man jos atodydavo kaip nesvarios, neplautos.... ax.gif o islakuotos tokia svara atrodo...sakau cia kaip kam...vyras nemazai daro ir alyvuotu paskutiniu metu madoj... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2011 02 28, 14:25)
man jos atodydavo kaip nesvarios, neplautos.... ax.gif  o islakuotos tokia svara atrodo...sakau cia kaip kam...vyras nemazai daro ir alyvuotu paskutiniu metu madoj... smile.gif

Maniskes turi blizgesio, tai niekaip nesvarios neatrodo, turi toki kaip gintaro minksta blizgejima wub.gif Manau nuo alyvos priklauso. As tik galvoju, kokia jus alyva rinkotes, kad nusislifavo jums g.gif Ir kokia kaina jos buvo?
Palanges su semenu aliejumi teptos, tai tokiu gindu nenoreciau. Prieziura butu sunki, panasiai, kaip jus ir sakote, manau, butu, kazkas panasaus i ta neplautu grindu vaizdeli g.gif Nors kaip palanges, tai jos man labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 28, 12:18)
Na va, eksperimenta su vynu teko nutraukti. Isgaravo viskas, liko toks isdziuves raudonas plemas, tai laikyti prasme nebebuvo, nuvaliau. Zymes, kad ten buvo vynas islietas - jokios. taip, kad tinkamai pasirinkus medziagas, galima pamirsti visus mitus apie alyvuotu grindu minusus. as ju jokiu nematau.


Pas mane svetainėje ir koridoriuje alyvuotos, buvo senas ir baisus parketas, n kartų lakuota, šlifuota, tai bėda alyvuojant buvo, kad to parketo jau nebeįmanoma nušveist tvarkingai ir lygiai schmoll.gif, tai ir alyvuota pas mane nelygiai, tik kai alyva balta, tai toks sendinimo, nudėvėjimo efektas gavosi, man tinka drinks_cheers.gif, o dėl atsparumo tai galiu tik pritart, nes visam name vamzdžius keitė, tai mėnesis kai čia "šniūrais" darbininkai vaikšto, sienas vertė kai kur, tai tikrai šiukšlių kalnas, plius senus vamzdžius tampė, tai velniai žino, kas ten byrėjo, bet skudurų nevertėjo nė skalaut, pavalai ir meti, nes juodi juodi, bet į grindis neįsigėrė cool.gif Aišku, aš nesitikiu, kad laikys šimtą metų smile.gif, bet nesunku atnaujint, nes tas lakuotų šlifavimas tai man baisu doh.gif, visur pilna tų dulkių doh.gif...
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 02 28, 12:38)
Maniskes turi blizgesio, tai niekaip nesvarios neatrodo, turi toki kaip gintaro minksta blizgejima  wub.gif Manau nuo alyvos priklauso. As tik galvoju, kokia jus alyva rinkotes, kad nusislifavo jums  g.gif  Ir kokia kaina jos buvo? 
Palanges su semenu aliejumi teptos, tai tokiu gindu nenoreciau. Prieziura butu sunki, panasiai, kaip jus ir sakote, manau, butu, kazkas panasaus i ta neplautu grindu vaizdeli  g.gif  Nors kaip palanges, tai jos man labai patinka  wub.gif


BONA 5l. 250lt. smile.gif nusislifavo kuo puikiausiai rolleyes.gif
Atsakyti
Musu yra sita, yra matine ir satin matt. mes emem satin.
http://parketas.lt/u...iumhardwax1.pdf
Atsakyti