Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(bunsha @ 2011 03 09, 22:59)
gerai kad paraset,o as jau galvojau apie tas sofas,tik sulaikydavo tas dalykas ,kad nemacius,o nuvaziuoti i Lenkija mums toloka,gal dar kas yra apziureje tas sofas?,parasykit  ax.gif


as nusedejau iseiles visas kurios buvo ekspozicijoj - galvoju apie sias i biblioteka

Ispudis mano toks: gobelenai (na ten net ne gobelenai o kietesnis audinys) gana vidutiniski, tokie pasiglamze atrode g.gif Bet sedeti man jos pasirode patogios
as galvojau taip, kad kaina 'ikandama', jei tik porolonai butu patvarus man butu tinkamas pasirinkimas, nes uztiesalus po kurio laiko persisiut galeciau pati, tad darbas man nekainuotu. Bet dabar kai pamaciau Cobres ikelta nuotrauka tai galvoju kazin kaip su ta porolonu kokybe g.gif
Atsakyti
Baldai bus maždaug tokie:user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 10, 09:55)
thumbup.gif taikliai pasakyta 4u.gif

Tai aš ir pati kažkiek tapau, bet rezultatas kol kas dar tolokai iki profesionalo  blush2.gif Bet vat, surasti, išieškoti būtent to paveikslo kurio reikia, na čia reikia ir sėkmės ir įžvalgos ir skonio ir netgi pasitikėjimo savimi, kad visa tai yra  blush2.gif  Žodžiu subtilus procesas  rolleyes.gif


Tikrai neabejoju, kad koki savo labiausiai pavykusi darbeli galit ireminti - manau tikrai papuos namus ir visiems bus malonu i ji ziureti 4u.gif Bet... kadangi as ir pati tapau retkarciais, tai zinau, kad lengviau patart kitam, nei paciam taip padaryt - as irgi taip kritiskai i savo darbelius ziuriu, kad ne vieno verto ireminimo kol kas neturiu biggrin.gif
O pasirinkti paveiksla toki, kuris dar ir namuose deretu, ne tik siaip grazus butu - tikrai nelengva uzduotis. Vat ir as galiausiai prisiruosiau ir pasikabinau svetaineje keleta man labai graziu paveikslu, kuriuos jau seniai buvau isigijusi (profesionalios menininkes), bet vat prie visumos jie nelimpa nors tu ka doh.gif Teks vel ieskot jiems kitos vietos namuose. Geriausia susitarus parsinest paveiksla namo ir paziureti, kaip jis konkrecioje aplinkoje atrodo. Bet manau, kad gero paveikslo paieskoms tikrai verta idet pastangu, bent jau ne mazesniu nei sofuciu, uzuolaidu ar kitokiu daiktu paieskoms 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 10, 09:51)
Man gal 25 graziausia  4u.gif

Ačiū už nuomonę 4u.gif
Iš tų žiūrėtų prie to varianto ir buvau apsistojus, bet po to sugalvojau, kad juostos per plačios mano langui, su plačiom juostom gal labiau "sukvadratės" ir patys langai, o norėtųsi labiau ištempti smile.gif
Dar galvoju kampinį karnizą dėti (jei toks variantas įmanomas LT), kad užuolaidos susistumtų į kampą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 10 kovo 2011 - 10:56
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 10, 10:03)
Baldai bus maždaug tokie:


Man is visu pateiktu pavyzdziu siauromis juostomis atrodo graziausi - ir 21, ir tas tamsesnemis melynomis juostomis. Tik dar butu idomu, kokio modelio bus uzuolaidos - romanetes, ar kabancios. Jei kabancios iki palanges - atkreipciau demesi i audinio kritima ir stori - ar nestyros tie galai taip negraziai, net nezinau, kaip paaiskinti blush2.gif Zinau kad dedami svareliai, bet vis tiek kazkaip trumpesnes uzuolaidos ne visada graziai krinta, jei is storesnio audinio.
Bet pagal baldus man lyg ir noretusi paprastesnio ("demokratiskesnio") audinio uzuolaidu, pvz. lininiu dryzuotu ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 10, 10:10)
Tikrai neabejoju, kad koki savo labiausiai pavykusi darbeli galit ireminti - manau tikrai papuos namus ir visiems bus malonu i ji ziureti 4u.gif  Bet... kadangi as ir pati tapau retkarciais, tai zinau, kad lengviau patart kitam, nei paciam taip padaryt - as irgi taip kritiskai i savo darbelius ziuriu, kad ne vieno verto ireminimo kol kas neturiu biggrin.gif

bandau dabar tokį nutapyti, nu bet vistiek žiūrint į jį matau, tik tai, kad galima padaryti geriau doh.gif Žiūrėsiu kas finale gausis...

QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 10, 10:10)
O pasirinkti paveiksla toki, kuris dar ir namuose deretu, ne tik siaip grazus butu - tikrai nelengva uzduotis. Vat ir as galiausiai prisiruosiau ir pasikabinau svetaineje keleta man labai graziu paveikslu, kuriuos jau seniai buvau isigijusi (profesionalios menininkes), bet vat prie visumos jie nelimpa nors tu ka doh.gif Teks vel ieskot jiems kitos vietos namuose. Geriausia susitarus parsinest paveiksla namo ir paziureti, kaip jis konkrecioje aplinkoje atrodo. Bet manau, kad gero paveikslo paieskoms tikrai verta idet pastangu, bent jau ne mazesniu nei sofuciu, uzuolaidu ar kitokiu daiktu paieskoms 4u.gif

Aš kažkada pagauta įkvėpimo įsirėminau Čiurlionio kelias reprodukcijas iš serijos "Zodiako zenklai", bet taip ir guli jos... ir dabar kuriant naujus namus nežinau ar kur bepritaikysiu, bet bus matyt dar gal ir tiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 10, 10:50)
Aš kažkada pagauta įkvėpimo įsirėminau Čiurlionio kelias reprodukcijas iš serijos "Zodiako zenklai", bet taip ir guli jos... ir dabar kuriant naujus namus nežinau ar kur bepritaikysiu, bet bus matyt dar gal ir tiks  smile.gif

Sveikos,na aš negražiai pasielgsiu,bet blush2.gif jau jūs man atleiskit. Mes spausdinam ant drobės, tinka bet kokie iš interneto platybių geros rezoliucijos paveikslėliai arba pačių fotografuoti,be abejo tapytas ar kitokia menine išraiška atliktas kūrinys nėra ką lygint,bet spausdinta drobė interjere tikrai žiūrisi gerai. Galit pasidomėt,daugumoj miestų rasit tokią paslaugą, nepigi, nemažą kainą sudaro ir geras porėmis.
Man dar visada gražu,dideli džiovintų augalų paveikslai,bet ne tie kur gėlių parduotuvėse biggrin.gif tiesiog 1 ar du augalai dideliame gražiame rėme,už stiklo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 10 kovo 2011 - 11:09
Kristaline, as balsuociau uz 21.. dar patiko 14, bent is foto atrodo, kad tinka prie sienu, palangiu, kilimines dangos..ir situ audinys lengvesnis, geriau sukristu, susiklostuotu graziau, man rods

Cobre, na nebuvo sunku pasidometi, nes jie tik 2 firmu sviestuvus veza ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 09, 14:43)
ar mastyt apie kampu uzsilenkianti karniza ar apie kazkoki kita varianta? bet man daugiau nieks i galva nesauna g.gif

Man irgi aktualus kampinis karnizas. Galvoju gal taip padarytiuser posted image:
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 10, 11:09)
Man irgi aktualus kampinis karnizas. Galvoju gal taip padaryti

turetu graziai atrodyt..o dienines kazkokios bus, kaip sioje foto?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti