Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

Mane irgi žiauriai stebina kartais kainos, ir dar labai stebina tai, kad nėr visai pasirinkimo, kad va sušikto veidrodėlio gražesnio negaliu rast visam Kaune doh.gif nu ***** atrodo deficitas, kad IKEA ar per e-bay veidrodėlį reik pirkt, ir tai galiausia kaina su siuntimais gaunas fantastinė... Manau paklausa būtų gražių daiktų, bet nėr pasiūlos, o jei yra, kainos nerealios..
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 02 27, 01:29)
grizus namo, ivedziau google paieska, sakau, gal kas be ju dar atveza tu svedisku sviestuvu..ilindau i lenkiska puslapi, ir ka jus manot, kainos jau i litus pavertus Lenkijoj dvigubai ar net trigubai mazesnes  swoon.gif nu kaip susnervinau doh.gif beje, svedijoj kainos panasios kaip ir lenku puslapy..
sukciai tie lietuviai, negaliu..

As kaip tik sia savaite sios firmos sviestuvus ziurejau lenku puslapiuose biggrin.gif radau viename bloge, tai ir kuiciausi po sviestuvu pardes, tik vistik nei vieno tinkamo sau neradau. Bet kainos padorios labai, bra maciau apie 80 zlotu, kitu mainu nebepamenu, sviestuvas keliu rageliu iki 400 berods g.gif Nu vat pagalvojau, kad gal pavadinimus sumaisiau, einu paspoksot, gal issisaugojau ka nors g.gif

Na taip, ta pati, jau galvojau, kad apsimelavau tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 26 vasario 2011 - 23:49
QUOTE(Cobre @ 2011 02 26, 23:37)
As kaip tik sia savaite sios firmos sviestuvus ziurejau lenku puslapiuose biggrin.gif 

jo, kainos svedijoj ar lenkjoj tikrai normalios..pvz man patikes bra 132 lt, o retroformoj jis 350 lt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 26, 22:35)
Mane irgi žiauriai stebina kartais kainos, ir dar labai stebina tai, kad nėr visai pasirinkimo, kad va sušikto veidrodėlio gražesnio negaliu rast visam Kaune doh.gif nu ***** atrodo deficitas, kad IKEA ar per e-bay veidrodėlį reik pirkt, ir tai galiausia kaina su siuntimais gaunas fantastinė... Manau paklausa būtų gražių daiktų, bet nėr pasiūlos, o jei yra, kainos nerealios..


O tau kosmetinio reikia?

as sita pirkus esu,man grazus ax.gif

http://www.dibor.co....?ProductId=L640
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 26 vasario 2011 - 23:52
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 26, 23:49)
O tau kosmetinio reikia?

Aha, man reik tokio kosmetinio, dažytis, kad pakelt nelabai sunkus būtų, nešiot.
Nusipirkau šiandien tokį, būtų superinis, jei būtų metalas, bet deja plastikas, kad ir kaip gerai atrodo iš tolo, ir gyvenime nepasakytum, kad ne metalas. Bet visvien dar ieškau gražaus.
Papildyta:
Labai gražus tavasis tikrai thumbup.gif
Atsakyti
keberiokšt, tu sadistė, dabar nemiegosiu kai tokį puslapį užrodei... Ir kodėl ne LT....
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 27, 00:12)
keberiokšt, tu sadistė, dabar nemiegosiu kai tokį puslapį užrodei... Ir kodėl ne LT....

va va verysad.gif man kabliukai i vonia patiko, ir dar nukainuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 02 26, 22:02)
Viskas mums su galva gerai lotuliukas.gif , nes veidrodziai yra vienas is graziausiu sienu dekoro elementu, kurie atlieka ne tik funkcija (didinti erdve bei atspindeti) bet ir remais papuosia tuscia/lygia/nuobodzia siena. Tai, sakyciau, beveik kaip paveikslas rolleyes.gif, o jei zvelgiant istoriskai toli toli atgal -tai ir prabangos dalykas: kuo turtingesnis ir aukstesnio luomo zmogus, tuo jo menes puose didesni ir puosnesni veidrodziai, o kazkas ir veidrodzio suke labai dziaugese...


.....paguodet ax.gif ,nes galvojau gal tikrai ir as prie ligoniu bigsmile.gif
veidrodziai yra geris,ju turiu daug,man netgi graziau uz paveikslus blush2.gif ,su kuriais galima lengvai ,,nukrypti,,o veidrodis padidina erdve,kurioje jie yra smile.gif
Atsakyti
Aciu KEBERIOKST , uz issamia informacija. Turiu keleta draugu, bet nenoriu apkrauti unsure.gif Matyt, teks kitur ieskot.

I PL tai mes tikrai vaziuosim,kai reikes santechnikos, apsvietimo ir tt. -tik reiks is anksto namu darbus padaryt ir susirasyt kas kur ir kaip... smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 26, 23:12)
keberiokšt, tu sadistė, dabar nemiegosiu kai tokį puslapį užrodei... Ir kodėl ne LT....



Atsiprasau ax.gif

As is ten kai ka papirkus,kai ka dar pirksiu,kai zinosiu mazdaug kokia vonia bus ir virtuve bus.
O jie i LT nesiuncia?
Atsakyti
Ai, gaila negalejau prisijungt, praleidau del tos sekcijos diskusija. MB sako kad reikia, o as, na nzn, dabar gyvenam tevu name, aisku nenaujas, bet didelis kamb yra, ten ji tiktu, bet turint omeny kad uz kokiu 5 metu kelsimes i nauja nama, ar as ten ja pritaikysiu, nes naujuosius namus, butent i klasikini stiliu ir bandysim taikyt, kiek tai pavyks klausimas jau kitas. Bet dabar dar kol kas gyvenam cia ir tikrai susidet kaip kazkuri minejo, gerimai, taures, staltiesies, stalo irankiai, albumai, knygos... Bet jei pirkt ir jau jos i nauja nama nepritaikyt tada neapsimoketu metyt pinigu doh.gif O dabartinis, didelis kaip sakiau kambarys tai 9 m ant 4 m
Papildyta:
ai, ir dar, kazkuri klause ar nederinciau sekcijos su bufetuku, pagal foto nusprendet taip? Aisku reiktu derinti, tik klausimas man paciai ar ta sekcia aplamai verta pirkt ar ne, as grozio pernelyg daug, nei tai matau nei tai ne, kad praktiska tai kas be ko smile.gif
Kaip jus darytumet
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 02 27, 00:09)
dedame naturalu azuolo parketa (ant sildomu grindu) ir alyvuojame.

Tai kad visi nerekomenduoja tikro parketo ant sildomu grindu del silumos praradimo nuostoliu ax.gif
Kokio storio dejot parketa?
Gal mes persigalvosim ka nors...
Aciu

QUOTE(kvietkas @ 2011 02 27, 00:29)
aptikau tokia svediska sviestuvu firma LampGustaf..
ilindau i lenkiska puslapi, ir ka jus manot, kainos jau i litus pavertus Lenkijoj dvigubai ar net trigubai mazesnes  swoon.gif nu kaip susnervinau doh.gif beje, svedijoj kainos panasios kaip ir lenku puslapy..

Gal galetum idet nuorodas, kur jau pigiau jie kainuoja ax.gif ?
Atsakyti