Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(bunsha @ 2011 03 09, 20:59)
gerai kad paraset,o as jau galvojau apie tas sofas,tik sulaikydavo tas dalykas ,kad nemacius,o nuvaziuoti i Lenkija mums toloka,gal dar kas yra apziureje tas sofas?,parasykit  ax.gif

ne tik apziurejus bet ir pasedejus esu ant ju biggrin.gif man tai per zemos ju nugaros ir tolokai atlosas nu taip nzn...prisidejus kokiu pagalveliu tai gal ir nieko butu. g.gif bet cia skonio reikalas...sunku ka ir pasakyti.bet siaip tai tvirti tie baldeliai ju... 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 09, 23:59)
gerai kad paraset,o as jau galvojau apie tas sofas,tik sulaikydavo tas dalykas ,kad nemacius,o nuvaziuoti i Lenkija mums toloka,gal dar kas yra apziureje tas sofas?,parasykit  ax.gif



QUOTE(ziema1 @ 2011 03 10, 00:19)
ne tik apziurejus bet ir pasedejus esu ant ju biggrin.gif man tai per zemos ju nugaros ir tolokai atlosas nu taip nzn...prisidejus kokiu pagalveliu tai gal ir nieko butu. g.gif bet cia skonio reikalas...sunku ka ir pasakyti.bet siaip tai tvirti tie baldeliai ju... 4u.gif  biggrin.gif

as maciau, ciupinejau ir sedejau. Man sedeti, tai patogi, baldai ju tvirti, bet nepatiko ji man. Uzvalkalai labai prastos kokybes, bent jau man tokie ne schmoll.gif Bet vis pagalvoju, kad gal pirkti jos pigiausia varianta dvivieti ir pervilkus statyti pas dukra g.gif kita vertus, tai labai daug audinio reikia, plius darbas, nes as pati tikrai nepasiusiu ir ta kaina soktels tada nemenkai. kol yra ka ir be tos sofos pirkti, tai nekvarsinu sau galvos per daug.
Einu prie kito kompo, tai imesiu, kaip tos sofos panaudojus ilgesni laika atrodo pas normalius zmones (na, kad kokie sutriai gali greit nudeveti, tai ir taip aisku) . Nes man nepatinka, kad uzvalkalai labai jau atrodo suniaunioti apacioje, o ir siaip tokia nelabai tvarkinga ispudi sudaro.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 09, 23:46)
as maciau, ciupinejau ir sedejau. Man sedeti, tai patogi, baldai ju tvirti, bet nepatiko ji man. Uzvalkalai labai prastos kokybes, bent jau man tokie ne  schmoll.gif  Bet vis pagalvoju, kad gal pirkti jos pigiausia varianta dvivieti ir pervilkus statyti pas dukra  g.gif  kita vertus, tai labai daug audinio reikia, plius darbas, nes as pati tikrai nepasiusiu ir ta kaina soktels tada nemenkai. kol yra ka ir be tos sofos pirkti, tai nekvarsinu sau galvos per daug.
Einu prie kito kompo, tai imesiu, kaip tos sofos panaudojus ilgesni laika atrodo pas normalius zmones (na, kad kokie sutriai gali greit nudeveti, tai ir taip aisku) . Nes man nepatinka, kad uzvalkalai labai jau atrodo suniaunioti apacioje, o ir siaip tokia nelabai tvarkinga ispudi sudaro.

tai jau nekokie,jei atrodo susisuke,as truputi isivaizduoju,nes maciau kokias tas sofas pardavineja ebay,aciu ,kad apraset ispudzius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 10, 00:54)
tai jau nekokie,jei atrodo susisuke,as truputi isivaizduoju,nes maciau kokias tas sofas pardavineja ebay,aciu ,kad apraset ispudzius rolleyes.gif

Tai zinai, ten dar galima pagalvoti, kad gal zmones netvarkingi. Bet sio blogo autore man atrodo tikrai tvarkinga, o sofa...na pati paziurek
http://4.bp.blogspot...00/DSC05777.JPG

keliu tik nuoroda i nuotrauka, kad puslapio neistampytu.
Atsakyti
tikrai nekas blink.gif gadina visa vaizda
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 10, 01:28)
tikrai nekas blink.gif gadina visa vaizda

na va, tikriausiai isgelbejom nuo keliones i varsuva? biggrin.gif uztat turesi galvos skausma: tai ka tada pirkti? biggrin.gif
Atsakyti
cobre, dekui uz pasiulyma..na nebent ta mano LG pavadinimu ISA kur pamatysi..o del kitu palauksiu galutinio atsakymo is renkvitos ir dar is panevezio vienos firmos, jie irgi LG veza, bet tavo markslojd ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 10, 01:50)
cobre, dekui uz pasiulyma..na nebent ta mano LG pavadinimu ISA kur pamatysi..o del kitu palauksiu galutinio atsakymo is renkvitos ir dar is panevezio vienos firmos, jie irgi LG veza, bet tavo markslojd ne schmoll.gif

Ir manim pasidomejai? bigsmile.gif wub.gif
taviskio nemaciau dar, kiek perzvelgiau - nerasta schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 09, 13:32)
O kiek maždaug vertas toks paveikslas? Jaučiu didelę silpnybę sendaikčiams, bet tuo pačiu ir vidinis stabdys veikia, baisu, kad nepermokėti už daiktą, nenusipirkti kažko "netikro" už nerealią kainą... o sendaikčių krautuvėlėse jos tikrai nemažos  doh.gif


Manau, renkantis svarbiausia, ar reprodukcija patinka, ikvepia jus ir tinka interjere. Jei taip - ta reprodukcija jums tikrai vertinga smile.gif
Reprodukcija is principo jau yra "netikras" meno kurinys, taigi tai nera investicija i mena, ypac siais istobulejusios poligrafijos ir klestinciu Kinijos meno reprodukciju gamybos fabriku laikais (su kai kuriomis isimtimis, bet apie tas reprodukcijas mes cia turbut nediskutuojame, nes jos retai kam iperkamos).
Apibendrintai pasakyti apie reprodukcijos verte sunku - reiketu vertinti kiekviena atskira reprodukcija (kas atliko, kada, kokio kurinio, kokiomis priemonemis, kokia atlikimo kokybe ir t.t.) Daznai reikia ivertinti sunaudotu dazu kieki, drobe bei remu kaina, o taip pat - paklausa rinkoje. Kuo daugiau moteru tikes, kad paveikslas su bijunais yra butinas miegamojo akcentas, tuo labiau kils tokiu reprodukciju kaina ax.gif
Nepaprastai pasiseke Mamagabi - atejo, pamate ta paveiksla ir suprato, kad jai jo reikia thumbup.gif Bet jei tokio paveikslo dar nesate rade, taciau galvojate isigyti - as paraginciau ideti siek tiek pastangu ir pasiieskoti kokio nors profesionalaus lietuviu dailininko kurinio. Net jei norisi tiesiog grazaus paveikslo su gelemis - tikrai daug kas juos tapo. Nebutinai reikia pirkti galerijose - galima kreiptis tiesiai i menininka (tikrai bus pigiau) arba nuejus i perziuras nusipirkti Dailes akademijos studentu darba smile.gif
Atsakyti
Aš vis dar suku galvą dėl užuolaidų, parsinešiau kelis pavyzdžius iš parduotuvės, žiūrėjau, fotografavau, bet kol kas nieko neišsirinkau verysad.gif Vakar buvau audinių parduotuvės virš "Žalios stotelės", bet ėjau su vaiku, tai nieko dorai negalėjau pasižiūrėt doh.gif nors kiek peržvelgiau, tai to ko man reikia lyg ir neužmačiau, jau galvoju, kad gal aš tiesiog nematau blink.gif
Įmetu nuorodą savo kambario ir tų pavyzdžių iš parduotuvės, kuriuos nufotkinau, jei kas netingit gal galėtumėt permesti akimis ir kokią pastabėlę parašyt, matot jūs čia tinkamą kažką vaikų kambariui ar nelabai?
Užuolaidos
Man tokios labiau limpančios 21, 24 ir 25 nr., tik užuolaidos bus iki palangės, tai turbūt plačios juostos atkrenta g.gif . Užuolaidas kabinsiu nuo apvadų (karnizas eis po apvadu). Dar gerai, kad keli variantai suderinti tų audinių yra, jie tinkami ir kaip gobelenas - psisisiūčiau pagalvėlių ir kėdę atnaujinčiau ax.gif gal dar kokiam būsimam baldeliui atidėčiau ateity... Badai kurie matomi yra laikini ir bus pakeisti į labiau klasikinius ax.gif
Atrodo tiek patarimų buvo ir foto galybę peržiūrėjau, bet kai reikia konkrečiai kažką išrinkti ir vėl nebežinau ką doh.gif Mano įsivaizduotų dideliais mėlynais rombais užuolaidų 4 parduotuvese net panašių nemačiau tongue.gif Buvo tik medvilninės baltai mėlynai dryžuotos, bet ta medžiaga turbūt patalynei labiau tinkama, o ant lango ko gero nekaip žiūrėtųsi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 10 kovo 2011 - 09:39
Man gal 25 graziausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 10, 08:57)
Manau, renkantis svarbiausia, ar reprodukcija patinka, ikvepia jus ir tinka interjere. Jei taip - ta reprodukcija jums tikrai vertinga smile.gif

thumbup.gif taikliai pasakyta 4u.gif
QUOTE(Svarstykle @ 2011 03 10, 08:57)
Nepaprastai pasiseke Mamagabi - atejo, pamate ta paveiksla ir suprato, kad jai jo reikia thumbup.gif Bet jei tokio paveikslo dar nesate rade, taciau galvojate isigyti - as paraginciau ideti siek tiek pastangu ir pasiieskoti kokio nors profesionalaus lietuviu dailininko kurinio. Net jei norisi tiesiog grazaus paveikslo su gelemis - tikrai daug kas juos tapo. Nebutinai reikia pirkti galerijose - galima kreiptis tiesiai i menininka (tikrai bus pigiau) arba nuejus i perziuras nusipirkti Dailes akademijos studentu darba smile.gif

Tai aš ir pati kažkiek tapau, bet rezultatas kol kas dar tolokai iki profesionalo blush2.gif Bet vat, surasti, išieškoti būtent to paveikslo kurio reikia, na čia reikia ir sėkmės ir įžvalgos ir skonio ir netgi pasitikėjimo savimi, kad visa tai yra blush2.gif Žodžiu subtilus procesas rolleyes.gif
Atsakyti