Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Cobre @ 2011 03 09, 20:30)
Preliminarios kainos standartiniu geresniu audiniu butu tokios:
3-viete 1900 lt
2- viete 1700 lt
Tai sakyciau proto ribose. tik reikia butinai pasedeti..

O dabar didelis dekui tai, kuri uzrode Dzimba  4u.gif  po to, kai klaipedieciai pasake, kad mano sviestuvo nebus, nes jis isimtas is katalogu, tai pabandziau kreiptis i ja. Tai man sviestuvas kainavo 120 litu vietoj 170, kuriu norejo Renkvita.

o, nu tai tikrai dar puse bedos kainos..reikskada nulekt apziuret ir pasedet smile.gif

o kas ta dzimba? g.gif kazkaip praleidau..
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 09, 22:50)
o, nu tai tikrai dar puse bedos kainos..reikskada nulekt apziuret ir pasedet smile.gif

o kas ta dzimba? g.gif kazkaip praleidau..

uzsako is allegro.pl
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 09, 20:53)
uzsako is allegro.pl

aj kuri tindirindi forume, ar ne..reik del visa ko pasidairyt tame allegro ir man
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 09, 21:50)
Cobre,ar neatsimeni,tos sofos Milinger nusivelka gobelenai ar ne?as labai noreciau nuvelkamu,kad galetu uzsisakyti du komplektus:kokius margus ir vienspalvius.Yra panasiu Ikejoj,My Webpage

sitame interjere panaudotos sofos is Ikejos kolekcijosEktorpMy Webpage
Atsakyti
wub.gif jau mane tuoj iš namų išregistruos biggrin.gif nieko negaliu veikt tik čia tyrinėju biggrin.gif ačiū už grožybes,einu nuo kompiuterio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 09, 20:04)
sitame interjere panaudotos sofos is Ikejos kolekcijosEktorpMy Webpage

siaip kiek macius ikejos uzvalkalus tai jie man tokie poprasciai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 09, 22:50)
Cobre,ar neatsimeni,tos sofos Milinger nusivelka gobelenai ar ne?as labai noreciau nuvelkamu,kad galetu uzsisakyti du komplektus:kokius margus ir vienspalvius.Yra panasiu Ikejoj,My Webpage

Nezinau, as ju nemaciusi, kai ju baldus apziurinejau, tai siu sofu nebuvo. As dabar kitas sofas issirinkusi, tai sitom nesidomiu daugiau. nebent vel persigalvociau biggrin.gif Atsiprasau, bet praleidau tavo posta pirmai, nepastebejau blush2.gif bet ne kuo ir tepadejau biggrin.gif Na jei matysi, kad blogai prisiziuri, tai gali juk pasisiuti papildomus uzvalkalus ir tiek mirksiukas.gif

QUOTE(kvietkas @ 2011 03 09, 22:58)
aj kuri tindirindi forume, ar ne..reik del visa ko pasidairyt tame allegro ir man

taip, ta smile.gif as jau kelias valandas tame allegro sedziu, tai siaip ne taip 70 puslapyje atsiduriau. liko dar 110 doh.gif galva jau sukasi. tavo nemaciau kur cia buvai ikelusi schmoll.gif jei pastebesiu, tai kauksiu sirena, bet ko tai abejoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziema1 @ 2011 03 09, 22:31)
siaip kiek macius ikejos uzvalkalus tai jie man tokie poprasciai schmoll.gif

gerai kad paraset,o as jau galvojau apie tas sofas,tik sulaikydavo tas dalykas ,kad nemacius,o nuvaziuoti i Lenkija mums toloka,gal dar kas yra apziureje tas sofas?,parasykit ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 09 kovo 2011 - 22:04
QUOTE(Cobre @ 2011 03 09, 21:53)
as jau kelias valandas tame allegro sedziu, tai siaip ne taip 70 puslapyje atsiduriau. liko dar 110  doh.gif  galva jau sukasi. tavo nemaciau kur cia buvai ikelusi  schmoll.gif  jei pastebesiu, tai kauksiu sirena, bet ko tai abejoju  g.gif

dekui..o ivedei paieskoj markslojd? as tai ivedziau savo LG, tai man ismete tik kokius 5 sviestuvus, tai nei viens netinka schmoll.gif
Atsakyti
Aš tai duoduos kaip po peklą šiandien namie. Gavau iš butiko krepšelį ir veidrodėlį iš IKEA. Tiksliau jau ten visas veidrodis, bent perpus mažesnio tikėjaus hihihi.gif Tai daiktai pirmyn atgal keliauja po visą butą, kol ras vietą tongue.gif Užkniso labai gėlės, tai va vieną susodinau į kitos vazoną tokią pat, jau vazonu mažiau gavos, o du kaktusus, kad ir kaip gražiai žydi, išvešiu ryt pusseserei, nu nebetelpa nors tu ką, tegul ji džiaugias, namas didelis. Dar apie 20 vazonų liko vieno kambario bute doh.gif Orchidėjos bent žydi dabar beveik visos, o tai irgi atsikratyčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 10, 00:03)
dekui..o ivedei paieskoj markslojd? as tai ivedziau savo LG, tai man ismete tik kokius 5 sviestuvus, tai nei viens netinka schmoll.gif

ta, kurio man reikejo, tai nei allegro paieska nei su firmos pavadinimu, nei su sviestuvo pavadinimu nedave. o radau ivedusi tik i google sviestuvo pavadinima. ne visi pardavejai nurodo gamintojo pavadinima, tai ta paieska nera tiksli. bet dabar aplamai visus pakabinamus ziuriu is eiles. gal rasiu kazkoki lobi biggrin.gif Blogiausia, kad man tokiu lobiu vienodu reikia visu triju. Arba dvieju ir viena derinti. Ai, zodziu uzkniso jau, galva per puse plysta. jei nori, gali imesti i az visus tave dominancius sviestuvus, jau ka perziurejau, tai nebegrisiu, bet jei per likusius puslapius netycia rasciau, tai pranesiu.
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 03 10, 00:07)
Orchidėjos bent žydi dabar beveik visos, o tai irgi atsikratyčiau hihihi.gif

Kaip kokia pamote biggrin.gif Nenusivylei veidrodeliu? vyras nulauze tualeto sepeti, tai reiks uzsakineti ta pakeiciama dali is ikea doh.gif
Atsakyti
Pamotė tai pamotė, bet biški užknisa kartais "salotos". Turiu dvi orchidėjas dendrobius, jau apie 7 metai nežydėjo, nu salota totali doh.gif o vietos bute ir taip žiauriai mažai cray.gif
O veidrodėliu - veidrodžiu nenusivyliau, tik sakau, tikėjau bent perpus mažesnio, realiai tooooks didelis jis, jau ne kosmetinis labiau smile.gif Reiks tik vietą atrast jam, nes dabar taip neprilipo kolkas kur padėjau smile.gif
Atsakyti