Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Barboraaa @ 2011 03 09, 11:00)
O dėl žiūrėjimo į daiktus, svajojimo,iš ties, tiesos yra mirksiukas.gif

Man taip buvo su virtuves sviestuvu ,gal puse metu vis i ji ziuredavau ir galvojau kad jis man labai tiktu bet vis neprisiruosdavau jo pirkti, o jis manes lauke ax.gif . Kai pagaliau nusprendeme ji pirkti tai ant jo tiek dulkiu buvo prisikaupe smile.gif Pardaveja ir ta sako nesuprantu kodel jo dar nebupirko ? prastesnius sako perka o sis taip ir kabo lyg ko laukdamas biggrin.gif sakau MANES thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 09 kovo 2011 - 10:09
QUOTE(Barboraaa @ 2011 03 09, 11:00)
Jūs antras žmogus,kurį ''pažystu'' biggrin.gif  kuris saikingai,skoningai,išmaniai, iš ryškių spalvų,margų audinių,kurių atrodo neįmanoma suderint, padaro tokius stebuklus wub.gif


Aciu mergaites 4u.gif
Todel noreciau ir atkreipti jusu demesi, kad ryskiomis detalemis, audiniais, kilimais, uzuolaidomis ir kitomis detalemis galima gyvinti interjera, o ne ryskiomis sienomis.
Sienu spalva geriausia rinktis NEUTRALIA.
Taip bent jau teigia uzsienio interjeru dizaineriai mirksiukas.gif
Sienu spalva neturetu kristi i akis, erdveje turetumete pirma pastebeti detales, o ne jas.
Neseniai cia temoje buvo ideta nuoroda i dekoratores Ingos Gagilienes sukurtus interjerus. Man jos darbai labai patinka. Pries kokius metus ar du www.interjeras.lt buvo pristatytas tik vienas jos darbas. Zmones ji gerai ivertino, todel nenuostabu, kad dabar tu darbu jau daugiau thumbup.gif

O esme tokia - jei jums grazus sios autores interjerai (t.y. sviesus ir erdvus) ir noretumete panasiu namu, atidziai perziurekite sios autores tris darbus ir raskite 10 ne skirtumu, o panasumu:
http://www.interjera...gyvenamasis-694
http://www.interjera...gyvenamasis-693
http://www.interjera...gyvenamasis-460

Turetumete atrasti siuos:
1) Sviesi ir siltu atspalviu grindu danga. Dviejuose interjeruose ta pati.
2) Sviesi (beveik balta) sienu spalva - is akies sakyciau, kad visuose interjeruose ta pati mirksiukas.gif
O kodel ir ne, jei randi labai vykusia smile.gif
3) Kiek akis uzmato, visa erdve nudazyta viena ir ta pacia spalva (net ir toliau esancios patalpos).
4) Kietuju baldu nesimato, ju "kaip nera", nes jie "slepiasi" sienose arba yra sviesus.
5) Virtuve ta pati - sviesi, kad susilietu su erdve. Visuose interjeruose ji tokia pati, tik vienam stalvirsis kitoks.
5) Berasciai kilimai, beveik nematomi, bet yra.
Atrodytu kam ju ir reikia, bet jie yra subtili jungiamoji grandis, kuri "surisa" baldus i kruva/grupe ir sujungia grindis bei baldus tarpusavyje del ko pastarieji "nebekabo ore".
6) Stambus dekoratyviniai sviestuvai, kurie "nudazo" neutralias sienas, suteikdami vienoki ar kitoki atspalvi.
7) Veidrodziai wub.gif Ne tik dekoratyvus, bet ir gerai "paslepiantys" baldus.
8) Minkstos lovu atkaltes - pagrindine ir matoma lovos dalis. Pati lova visai nesvarbu kokia ir is ko, nes jos tiesiog nesimato.
9) Interjerams gyvybes suteikia slakelis zalios spalvos -gyvi augalai, kuriu nera per daug.
10) Pagrindiniai akcentai ir interjero esme - margaspalve tekstile AUDINIAI.
Visuose darbuose ji pasirinkta skirtinga, ir tik del jos sie interjerai skiriasi vienas nuo kito. Visa kita beveik identiska smile.gif

Stai cia ir straipsnis, kaip buvo kuriamas vienas is interjeru:
http://www.moteris.l...ukure_audiniai/

Laikantis siu principu jusu namuciai bus ne ka prastesni.
Interjeru autore yra dekoratore (ne inter. dizainere) ir speju nieko nebaigusi (tiesiog talentinga thumbup.gif ), nes apie tai tikrai butu parasyta mirksiukas.gif

Atsitiktinai radau viena foto, kur uzuolaidos tokios pat kaip ir viename is minetu interjeru, nors tai uzsienis:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 09 kovo 2011 - 11:07
Mamagabi, be zodziu as thumbup.gif 4u.gif
Turiu klausima. Kur perkate baltus medinius plintusus aukstus? ax.gif
Atsakyti
mamagabi 4u.gif Aciu kad daliniesi patirtimi
As sios dekoratores darbus irgi 'susekus' buvau. Deja daugiausia pas ja sviesus interjerai. Taip jau susikloste, kad pas mus baldai yra/bus tamsus. Kiek esu macius vienas kitas gali buti ir kitoks, bet virtuve tamsi, stala valgomojo taip pat kada nors keisim i tamsu (dabar azuolinis pasleptas po staltiese). toj pacioj erdvej palnuojama biblioteka/ramybes kampelis prie zidinio. ten galvoju baldu ieskot kazkokiu patogiu - kad issidrebt su knyga butu patogu, gal koki shezlonga istrizai dar pasatyt doh.gif (kuo toliau i miska tuo daugiau medziu...)

is priscipo kai darysim pakeitimus rezgu tokia minti:
sienos svelnios i akis nekrentancios spalvos/tapetai
baldai tamsus vienspalviai
kilimas yra rastuotas, tekstile ant langu vienspalve, tad pagalveles galvoju gales buti rastuotos/vienspalves g.gif

kaip visa palete susideliot teisingai kad neapturet nuostoliu kai reikes keisti doh.gif Man dar didelis darba MB itikint... jam gerai kaip yra ir isivaizduoja kad ir man taip turi buti... del to miegamo kiek kalbejau, rizikavau - jei atvirai maniau supyks, bet nieko jam neliko - tik priimti fakta. Po kurio laiko prasitare kad pavyko mano eksperimentas

Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 09, 11:56)
Atsitiktinai radau viena foto, kur uzuolaidos tokios pat kaip ir viename is minetu interjeru, nors tai uzsienis:
user posted image


vat manau panasi spalva turetu tikti pas mane g.gif Cia lyg gesintu garstyciu spalva...
man dar reikes ziuret kad alyvine i konteksta ispiestu - patinka ji man - kilimas turi sios spalvos akcentu ir uzuolaida alyvine. Bet kazkaip alyvine spalva dazniau uzmatau siuolaikiniuose interjeruose unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaneta75: 09 kovo 2011 - 11:45
QUOTE(michele @ 2011 03 09, 10:36)
Prasom  4u.gif  http://public.fotki....rsiene/desktop/
Papildyta:

Pritariu Dianulei Mamagabi turi puiku skoni  thumbup.gif



Laba diena visoms.

michele aš alpstu dėl kalvio darbų,negalejau neatkreipti dėmesio i šita jūsų groži wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 09 kovo 2011 - 11:45
QUOTE(Avita @ 2011 03 09, 12:20)
Mamagabi, be zodziu as thumbup.gif  4u.gif
Turiu klausima. Kur perkate baltus medinius plintusus aukstus?  ax.gif


Pirkome statybiniu prekiu parduotuveje Broksita, bet jie berods bankrutavo unsure.gif Tie plintusai amerikietiski, poliuretaniniai ir kaip jau minejau anksciau jie man minkstoki.
As ieskociau mediniu isfrezuotu arba deciau elementaria medine lenta, o ant jos virsaus nediduka poliuretanini plintusiuka, tada jam mechaninis pazeidimas bus nepavojingas. To plintusiuko nereiketu rinktis labai raizyto, kuo paprastesnis/nuozulnesnis tuo geriau - maziau dulkes nuses ir nuvalyti paprasciau.
Siaip keli pavyzdeliai aukstu grindjuosciu:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
mamagabi, žaviuosi Jūsų skoniu wub.gif
Man pasirodė Jūsų buto išplanavimas labai žinomas, todėl jei neklystu, tai svetainėje pas Jus turėtų būti didelis langas ant vienos sienos, o ant kitos sienos balkono durys. Jei taip ir yra, tai kaip Jus išsprendėte šią užduotį su užuolaidomis?
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 09, 10:56)
Aciu mergaites 4u.gif
Todel noreciau ir atkreipti jusu demesi, kad ryskiomis detalemis, audiniais, kilimais, uzuolaidomis ir kitomis detalemis galima gyvinti interjera, o ne ryskiomis sienomis.
Sienu spalva geriausia rinktis NEUTRALIA.


4u.gif
pas mane visur viena spalva buvo,bet labai vaikų kambarį prireikė išdažyt žalio obuolio spalva doh.gif viskas ok,bet namai šiltesni buvo prieš tai.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 08, 18:29)
Ar as viena susiduriu su tuo, kad ne is karto visi postai man matosi?  g.gif  Paskaitau, ateinu po kurio laiko, ziuriu, kad tarp tu, kurie perskaityti neperskaitytu yra  g.gif  Na dar suprasciau, kad praleidau, bet taip buna nedaznai, o jei jau buna, tai ne visose temose. Kartais nekreipiu labai demesio, na gal apsizioplinau, bet kai taip atsitinka ne karta ir ne du, o kelis per diena, ir toje pacioje temoje, ir praleisti postai su nuotraukomis..  g.gif  Mistika kazkokia  unsure.gif

Man lygiai tas pat. Tai ne visas nuotraukas parodo, tai teksto atrąsyk skaitant padaugėja, iššoka praleisti postai, galvojau, kad negi aš tokia neatidi doh.gif
Atsakyti
Kaip atsibodo "fokusai" vykstantys su sia tema, vis atrodo, kad kazka praleidau, tada turiu gryzti keleta puslapiu atgal ir ieskoti kur baigiau skaityti unsure.gif galvojau, kad cia man vienai, bet pasirodo ne...

Mamagabi, didziausi komplimentai Jusu skoniui wub.gif
As vis svajoju ir svajoju, bet kai pradedu realiai skaiciuoti, tai suprantu, kad viso buto remonto teks palaukti verysad.gif o pakolkas bandysiu detalemis, kazka perdazant arteti prie savo svajones ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvile': 09 kovo 2011 - 12:52
niu ka ...pasijaute pavasariu...jau vel viltis pasistumeti statybose i prieki...tik kad siemet planuojam prijungt garazus ir terasa, tai visas idomumas viduje nusikels i dar kitus metus ax.gif
bet vis tiek jau dabar irgi daug ko reik susiplanuoti , susibraizyti...visia rimtai svarstau del vykusios diskusijos, kad pasidaryti duris drabuzine su vonia, o ne drabuzine su miegamuoju g.gif dar galim isgriaut skyle durims ax.gif g.gif


zaviuosi , kaip mamagabi sudeda norimus vaizdelius i viena wub.gif ...bet itariu, kad ten ne taip lengva...kokios reik programos? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 09 kovo 2011 - 13:13
QUOTE(Arvile' @ 2011 03 09, 12:51)
Kaip atsibodo "fokusai" vykstantys su sia tema, vis atrodo, kad kazka praleidau, tada turiu gryzti keleta puslapiu atgal ir ieskoti kur baigiau skaityti  unsure.gif galvojau, kad cia man vienai, bet pasirodo ne...



ir man unsure.gif
Atsakyti