Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Aga @ 2011 03 08, 22:09)
Savanorių TP tai jie prie indų jei ieškosi, prie cukrinių tongue.gif

paziuresiu, tik as i silainiu TP vaziuosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 08, 18:29)
Supratau. O jus ji del grozio kabintumete? Ar jis ten funkcija atlieka tiesiogine? ax.gif




Kabo jis jau pas mus,pirkti nereikejo, tevai atidave, tai ir prisukom biggrin.gif Funkcija savo tiesiogine tai jis pilnai atlieka, bet ir skambutis yra, kas kaip nori, taip ir skambina biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2011 03 08, 23:29)
Kabo jis jau pas mus,pirkti nereikejo, tevai atidave, tai ir prisukom biggrin.gif Funkcija savo tiesiogine tai jis pilnai atlieka, bet ir skambutis yra, kas kaip nori, taip ir skambina biggrin.gif
user posted image

lanksva kokia wub.gif kokios jos man grazios wub.gif tarp kitko, maciau derinta lanksvos su kalninem puselem ant slaituko nedidelio. labai graziai atrodo smile.gif
Varpelsi grazu. Pas mus toks daiktas tik kabetu be naudos, niekas negali iki duru prieiti, kol neileidi per vartelius.
Atsakyti
Dar kart aciu 4u.gif

Apie paveiksla - tai reprodukcija. Ji aptikau vienoje sendaikciu parduotuveje, kai tik pamaciau, iskart isimylejau, bet pinigu siam groziui vis nebuvo. Todel karts nuo karto vis uzsukdavau i ta parde i "savo" paveiksla bent pasiziureti smile.gif
Vis apsidziaugdavau, kad jis vis dar kabo ir kaskart save raminau mintimi, kad jei bus lemta- jis sulauks manes. Taip vaiksciojau du metus bigsmile.gif ir jis tapo MANO biggrin.gif
Dziugina dar ir tai, kad pagal Feng Shui bijunai miegamajame labai gerai, bet man ir be tu bijunu buvo gerai, tai isivaizduokit kaip su bijunais lotuliukas.gif

Tas paveikslas padiktavo kitas miegamojo spalvas:
issirinkau zalsvos spalvos kilima su rausvomis rozemis, tada iskart tapo aisku kokios spalvos reikia lovos apmusalo, o uzuolaidoms dairiausi akvamarino spalvos audinio, nes tokia spalva ispaisyta paveiksle esanti vaza. Be to, bordo ir akvamarinas graziai dera tarpusavyje - ta zinojau is anksto smile.gif

Dabar apie pacia lova: jos karkasa susirenteme is elementarios plokstes (Ermitaze) pagal matmenis, kurie atitiko musu jau turimus super duper Auping firmos ciuzinius. Lovos galvugali MB uzapvalino ir patys per kokia valanda apsitraukeme gobelenu. Tokia lova mums kainavo ~350lt.
Ta ir noriu pasakyti, kad lovos karkasas yra niekis, i ji investuoti nelabai matau prasmes, ypac kai numatoma ta lova apkloti graziais patalais. Svarbiausia yra matoma ir dekoratyvi lovos dalis - atkalte ir kas be ko Tobulas ciuzinys biggrin.gif

Atkalte galite pasidaryti kiekviena is jusu ir net be vyro pagalbos!
Puiki (pakabinamos ant sienos atkaltes) pamokele stai cia:
http://www.youtube.c...feature=related

Kitokiu ir rimtesniu atkalciu gamyba galite apziureti desineje puseje esanciuose filmukuose.
Mes taip aptraukeme visa lovos karkasa, kad jis butu minkstesnis ir kad i kampus kojos nenusidauzytu.
Vaizdas is arciau:
user posted image

Dekoratyvines pagalves: atkaltes gobeleno likutis + kilimui artimos zalsvos spalvos gobelenas + likutis atraizos is Divinos salono ir kutai is Ibrahim mirksiukas.gif

Dar kalbejote apie sviestuvus.
I koridoriu as nusipirkau elementaru is Senuku uz koki 120lt.
Is pradziu jis kabejo "plikas", veliau uzkabinau "kristoliukus", po kurio laiko juos nuemiau ir uzdejau gelsvus gaubtelius (sviesa koridoriuje tapo malonesne/jaukesne), dar veliau tuos gabtelius dekoravau bumbuliukais (raudinais, kad tiktu prie kilimo). Dabar nagai vel niezti - dazysiu greiciausiai baltai, o dar po kurio laiko visai juodai.
Taigi turint viena sviestuva galima dziaugtis net sesiomis jo variacijomis.
user posted image

O "kristoliukai" irgi buvo panaudoti - juos uzkabinau ant elementarios zvakides is Jysko, kad neguletu be vietos:
user posted image

Apie nuotraukas ant sienu - tai puikus sprendimas be dideliu islaidu dekoruoti plikas sienas ir dziaugtis savimi/savo seima/kelionemis ir t.t.
Kiek foalbumu dula spintose, jie perziurimi karta ar du per metus, o nuortaukomis dziaugiesi kaskart pro jas praeidamas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 08 kovo 2011 - 22:25
Nu bet kaip žmonės turi fantazijos, bambukas jaučiuos prieš jus visas doh.gif Mamagabi, nu nerealu... Norėčiau, kad mano namuose apsidairytų toks žmogelis, su skoniu ir fantazija, gal ką patartų ax.gif
Atsakyti


QUOTE(Cobre @ 2011 03 08, 21:50)
lanksva kokia  wub.gif  kokios jos man grazios wub.gif  tarp kitko, maciau derinta lanksvos su kalninem puselem ant slaituko nedidelio. labai graziai atrodo  smile.gif
Varpelsi grazu. Pas mus toks daiktas tik kabetu be naudos, niekas negali iki duru prieiti, kol neileidi per vartelius.

Ir man lanksvos labai wub.gif Is vis jau noriu zalumos, silumos, ziedu biggrin.gif
Kad ir tokiu
user posted image
ar tokiu
user posted image
o cia mano mylimiausi ziedai wub.gif
user posted image
Ziema, ziema, bek is kiemo lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 08, 21:56)
Dziugina dar ir tai, kad pagal Feng Shui bijunai miegamajame labai gerai, bet man ir be tu bijunu buvo gerai, tai isivaizduokit kaip su bijunais lotuliukas.gif


lotuliukas.gif , as su tokiais kaltiniais vartais paveiksla turiu ir miegamajam jis man taip tiktu, bet pagalvojau, kad pagal Feng Shui negerai ir nekabinu lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 08, 23:03)
Nu bet kaip žmonės turi fantazijos, bambukas jaučiuos prieš jus visas doh.gif Mamagabi, nu nerealu... Norėčiau, kad mano namuose apsidairytų toks žmogelis, su skoniu ir fantazija, gal ką patartų ax.gif


Jei placiau aprasytum kas ir kaip, daugiau foto imestum - butu lengviau patart.
Kokios formos kambarys, kur ir koks tas tavo "mini miegamasis", kokia ta pertvara, ar uz jos stovi sienine spinta kambaryje, kokie baldai jau yra, kad butu aiskiau ka su jais nuveikti galima ir t.t.
As ir be apsilankymo iskart galiu pasakyti, kad pirmiausia tai uzdengciau tas akmenines melynas grindis - man asmeniskai niekaip neiseitu jaukiai gyventi "ant vandens", o metaline lova tikrai gali palaukti, ypac jei ciuzinukas tave tenkina smile.gif
Tada reiktu tvarkyti tas medziu ploksciu sienas. Ar tai yra ta pertvara, kuri atskiria miegamaji?

P.S. Mergaites, o kur dingo realios nuotraukos su Micheles namelio apzeldinta aplinka unsure.gif Neberandu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 08 kovo 2011 - 23:35
Labai sunku iš fotkių ką spręst, nes atrodo, kad daug vietos, realiai jos nėra visai, iš vieno 13 kv.m. kambario padaryti du, miegamasis atskirtas normalia siena pastatyta, o kambario siena griauta su virtuve. Pafotkinsiu kokį vakarą, kad įsivaizduot. Tos medžio OSB plokštės koridorius ir virtuvė....O su grindim bėda, nes visas butas, apart miegamojo ir vonios. Nors realiai, man ta mėlyna rami, nekrentanti į akis.
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 08, 19:56)
labas visoms,ir su sventemis,gal kas idetu slaptazodi i Bevardexxx provanso nuoroda,o tai nesupratau,ar jis buvo kur idetas,ar as nemaciau kai tie puslapiai "grybavo"

Slaptazodzio neturiu, tik kai ka nusikopinau pas save i PC, bandysiu ikelti i fotki, ka domins duosiu nuoroda 4u.gif
Mamagabi zavu wub.gif Skonis tiesiog puikus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 09, 00:24)

P.S. Mergaites, o kur dingo realios nuotraukos su Micheles namelio apzeldinta aplinka unsure.gif Neberandu verysad.gif


Prasom 4u.gif http://public.fotki....rsiene/desktop/
Papildyta:
QUOTE(Dianule @ 2011 03 09, 09:45)
Slaptazodzio neturiu, tik kai ka nusikopinau pas save i PC, bandysiu ikelti i fotki, ka domins duosiu nuoroda 4u.gif
Mamagabi zavu wub.gif Skonis tiesiog puikus 4u.gif  4u.gif

Pritariu Dianulei Mamagabi turi puiku skoni thumbup.gif
Atsakyti
MAMAGABI, TU SAUNUOLE bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 08, 21:56)
Dar kart aciu  4u.gif

Apie paveiksla - tai reprodukcija. Ji aptikau vienoje sendaikciu parduotuveje, kai tik pamaciau, iskart isimylejau, bet pinigu siam groziui vis nebuvo. Todel karts nuo karto vis uzsukdavau i ta parde i "savo" paveiksla bent pasiziureti smile.gif
Vis apsidziaugdavau, kad jis vis dar kabo ir kaskart save raminau mintimi, kad jei bus lemta- jis sulauks manes. Taip vaiksciojau du metus bigsmile.gif ir jis tapo MANO biggrin.gif


Jūs antras žmogus,kurį ''pažystu'' biggrin.gif kuris saikingai,skoningai,išmaniai, iš ryškių spalvų,margų audinių,kurių atrodo neįmanoma suderint, padaro tokius stebuklus wub.gif

O dėl žiūrėjimo į daiktus, svajojimo,iš ties, tiesos yra mirksiukas.gif
Atsakyti