Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(vanesax @ 2011 03 08, 17:28)
Sveikintinas jusu grozio pojutis  wub.gif

Ne tai, kad skambuciai, bet varpeliai, ar kaip ten jie vadinasi  g.gif

Supratau. O jus ji del grozio kabintumete? Ar jis ten funkcija atlieka tiesiogine? ax.gif

Mamagabi, grazu smile.gif
Pas mama mano kilimukas prie duru, tai nera problemos ir su batais prasieiti. tik vat tie batai vienokie buna, kol pas ja i penkta auksta pakyla, kad ir liftu. Ir kitokie kai is lauko tiesiai per namu duris. tai kazkaip tambure kilimelio neisivaizduoju, o va koridoriuje tai butinai tiesiu.

Ar as viena susiduriu su tuo, kad ne is karto visi postai man matosi? g.gif Paskaitau, ateinu po kurio laiko, ziuriu, kad tarp tu, kurie perskaityti neperskaitytu yra g.gif Na dar suprasciau, kad praleidau, bet taip buna nedaznai, o jei jau buna, tai ne visose temose. Kartais nekreipiu labai demesio, na gal apsizioplinau, bet kai taip atsitinka ne karta ir ne du, o kelis per diena, ir toje pacioje temoje, ir praleisti postai su nuotraukomis.. g.gif Mistika kazkokia unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kristina-buziene @ 2011 03 08, 20:18)
o kaip su kainom gali but pas juos ? pigiau nei lt ? g.gif

MamosGabi labai patiko sviesus kolidorius smile.gif

Nezinau kas jums yra pigiau nei Lt, bet mano supratimu, tai nemenkos kainos. Cia kaip pavyzdys:
http://fabrykawnetrz...mp;articleId=59
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 08, 16:18)
Šiandien radau vieną parduotuvę Vilkpėdės g. 8, nežinau ar čia ta parduotuvė  g.gif

gal Nostra vadinasi? g.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 03 08, 18:29)
Ar as viena susiduriu su tuo, kad ne is karto visi postai man matosi?  g.gif  Paskaitau, ateinu po kurio laiko, ziuriu, kad tarp tu, kurie perskaityti neperskaitytu yra  g.gif  Mistika kazkokia  unsure.gif

ir man nesamoningai rodo..esu isidejus tema i favoritus, bet pastarasias dienas vis atidaro ne ta vieta, kur paskutine skaiciau, bet koki lapa i prieki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 08, 19:29)

Ar as viena susiduriu su tuo, kad ne is karto visi postai man matosi?  g.gif  Mistika kazkokia  unsure.gif



Man lygiai tas pats jau kelinta diena ir ,kaip nebūtų keista , tik šioje temutėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 08, 20:29)

Nezinau kas jums yra pigiau nei Lt, bet mano supratimu, tai nemenkos kainos. Cia kaip pavyzdys:
http://fabrykawnetrz...mp;articleId=59

Kainos tikrai nemenkos, bet baldai kai kurie) tai grazus rolleyes.gif Siaip Kemenos medinukai irgi brangoki.Idomu kaip kainos cia http://www.medziobaldai.lt/ ? gal kas susiduret konkreciai?
Atsakyti
labas visoms,ir su sventemis,gal kas idetu slaptazodi i Bevardexxx provanso nuoroda,o tai nesupratau,ar jis buvo kur idetas,ar as nemaciau kai tie puslapiai "grybavo"
Atsakyti
QUOTE(pumyte83 @ 2011 03 08, 19:09)
Mamagabi,nerealu,labai labai grazu wub.gif  wub.gif  oro_buckis.gif
...as net sutikciau ant kilimo tokiam prieskambary gyvent, man taip grazu..... lotuliukas.gif  hihihi.gif

Va va, aš irgi sutikčiau prisijungt prie Jūsų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 08, 20:36)
ir man nesamoningai rodo..esu isidejus tema i favoritus, bet pastarasias dienas vis atidaro ne ta vieta, kur paskutine skaiciau, bet koki lapa i prieki unsure.gif

tai cia nieko, taip kartais nutinka, bet kad postai atsiranda ne visi iskart, tai kazkaip keista.

QUOTE(Temidė @ 2011 03 08, 20:45)
Man lygiai tas pats jau kelinta diena ir ,kaip nebūtų keista , tik šioje temutėje  g.gif

Ufff, nuraminot, jau galvojau, kad man su smegenine kas ne taip. Man, kaip ir kvietkui, kad ir si tema favorituose, bet atidaro aplamai paskutini posta, o ne paskutini skaityta, tai saziningai griztu ir perskaitau viska. po kiek laiko randu pacituota neskaitytu postu, griztu o ten dar keli buna tokie. Na, issiaiskinau, daugiaunetersiu temos savo vaiduokliskom istorijom biggrin.gif
Atsakyti
Grazu Mamagabi ir miegamajam pas jus biggrin.gif Is karto klausiu, is kur lova, ar tik jos gala gavot? Ta raudona. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 08, 14:33)
Labai grazus. Man toks idealiai tiktu, bet kaina netinka  biggrin.gif ieskosim gerokai pigesnio, nes na norisi maziausiai dvieju. Kazkaip man baisoka i vonia stiklinius uz tokia kaina, uztenka, ikea stiklines jau teko keisti, kazkaip duzta netycia vis  biggrin.gif
user posted image
Na puikumelis, gavau atsakyma, kad nebus mano sviestuviuko  doh.gif  gyvensiu su iljiciaus lempute per amzius matyt  verysad.gif
reikia vel susikaupti ir eiti ziureti, kas ten pas lenkus siuo klausimu  verysad.gif  Reiks ko gero i draugus kreiptis, jei jie tures galimybe paskui cia atgabenti, tada prasysim, kad uzsakytu.

Tokių panašių stiklinių šiandien mačiau Thomas Philips, nuo 10 Lt pagal dydį.
beja ten pat užsivežė visokių indų su levandom smile.gif

Na o dėl vaiduoklių temoj, taip jau bus, kadangi buvo pašalinta dalis barnių, kol nebaigsim temos, atidarinės belekaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 08, 21:54)
Tokių panašių stiklinių šiandien mačiau Thomas Philips, nuo 10 Lt pagal dydį.
beja ten pat užsivežė visokių indų su levandom smile.gif

Na o dėl vaiduoklių temoj, taip jau bus, kadangi buvo pašalinta dalis barnių, kol nebaigsim temos, atidarinės belekaip smile.gif

Vau, tada reiks ryt vaziuoti man vaiku is mokyklos prigriebti, tuo paciu ir i TP nuleksiu, senokai jau ir buvau bigsmile.gif
Na, dabar jau zinosiu, kad taip buna ir del ko mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Savanorių TP tai jie prie indų jei ieškosi, prie cukrinių tongue.gif
Atsakyti
Mamagabi, labai grazus namai! Man labai patiko vieningas jusu buto stilius ir graziai derancios ivairios spalvos (ir tai, kad nepabijota ryskiu spalvu thumbup.gif )
Atsakyti