Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Kristaline @ 2011 03 08, 11:27)
Merginos, gal dar žinot vietų kur galima audinių užuolaidom pasirinkti už normalią kainą? Gal kokių bazių, sandėlių? Man regis Zyliukas minėjo, kad pirko Vilkpėdėj užuolaidas, tai čia tam prekybos kiemelyje greičiausiai bus, kur daug parduotuviukių? Gal kuri lankėtės ir žinot tiksliau?

Visai neblogu provanso stiliaus uzuolaidiniu audiniu yra salia Kalvariju turgaus audiniu parduotuveje 2 a (virs Zalios stoteles)

Ir prisidedu prie pagyru Mamaigabi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 08, 11:27)
Merginos, gal dar žinot vietų kur galima audinių užuolaidom pasirinkti už normalią kainą? Gal kokių bazių, sandėlių? Man regis Zyliukas minėjo, kad pirko Vilkpėdėj užuolaidas, tai čia tam prekybos kiemelyje greičiausiai bus, kur daug parduotuviukių? Gal kuri lankėtės ir žinot tiksliau?

Šiandien radau vieną parduotuvę Vilkpėdės g. 8, nežinau ar čia ta parduotuvė g.gif , tokių dieninių užuolaidų kaip pas Zyliuką nemačiau, bet prisirinkau pavyzdukų, tai žiūrėsiu namuose kaip atrodys bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Avita @ 2011 03 08, 15:43)
Visai neblogu provanso stiliaus uzuolaidiniu audiniu yra salia Kalvariju turgaus audiniu parduotuveje 2 a (virs Zalios stoteles)

Ačiū, ten irgi žadu apsilankyt, gal ryt pavyks... O gal žinot iki kelių ji dirba?
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 08, 16:18)

Ačiū, ten irgi žadu apsilankyt, gal ryt pavyks... O gal žinot iki kelių ji dirba?


Ji ilgai dirba, regis net iki 20.00 val.
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius, man tai puikiausia dovana Moters dienos proga, net kvietku nebereikia irnesakyk.gif

[quote=vida777,2011 03 08, 11:35]
Siandien turbut vaziuosiu pirkti Jysk barokinio auksinio veidrodzio.
Kaip jau kazkada sakiau - nu geras ir grazus daiktas, ale jau turbut kiekvienuose namuose toks pat kabo (tik ne Vokietijoje).[/quote]

Nesvarstyk ir griebk!
Na ir kas kad daug kur kabo, del to juk prastesnis netampa.
Svarbu savo funkcija atlieka, o dekoratyvus remai plika siena papuosia.
As pavyzdziu susikabinau juos net tris, nes norejau optiskai padidinti nediduka miegamaji, apsviesti tamsu kampa ir tuo paciu ji papuosti, taip sakant inesti pompastikos hihihi.gif
Vaizdelis toks:
user posted image
Kai mazylio lovele iskeliaus, po veidrodziais isitaisys konsole su grazia ir nemaza naktine lempa.
Konsole jau turiu, ji laukia savo eiles.
Stai tokia:
user posted image
Beje turiu dar viena pardavimui (idesiu i skalbimu lenta), o dar viena iskeliavo pas viena supermamyte i Klaipeda.

[quote=Zaneta75,2011 03 08, 11:40]
Norejau paklausti - kaip prieskambaryje devisi kilimas? [/quote]

Manasis tarnauja jau 6 metus ir viskas kas jam nutiko, tai plaukeliai susoko (nes naturalus viskozes), bet del to jis ziurisi ne kiek ne prasciau.
Ziema i ji susigeria vanduo nuo batu, bet uztai netelkso balos ant plyteliu.
Zvyras aisku, kad matosi, bet jis ir ant pliku grindu matosi. Nusiurbliuoju ji pora kart per savaite arba kai tingiu prasluoju su sluotele ir psio.
As esu is tu, kurie nesuka sau galvos, kas vienam ar kitam daiktui nutiks, jis man tarnauja ir aki dziugina. Mes juk tam koridoriuje nebuname. Po kurio laiko imsiu ir nusipirksiu kita, nors ir sitas dar galetu tarnauti 5 metus tikrai. Bus proga atsinaujinti.
Cia turbut svarbiausia poziuris. Pedantus kilimas manau vargintu, nes ji per diena valyti tektu tiek kartu, kiek zmoniu pareitu namo.

[quote=bugagašenka,2011 03 08, 12:11]
aš net, labai negražiai galvoju, noriu nubeždžioniuot jūsų tuoletą jūs jau nepykit, bet kol kas tokios mano mintys rolleyes.gif ir vakar su ta intencija ieškojau margų plytelių alia niekur neužmačiau, kad patiktų.
turbūt derinsiu tapetus su plytelėm [/quote]

Koks cia pyktis gali buti - man smagu! Negrazios mintys zinok groziui kenkia lotuliukas.gif
O kam ieskoti raibu plyteliu? Pas mane cia tie juodi yra tapetai.
Su tapetais bus daug paprasciau, nes reikia tik poros ruloneliu, klijavimas greitas ir rastu pasirinkimas didelis, svarbu, kad deretu prie plyteliu. Savus pirkau Dubingiuose.

[quote=kvietkas,2011 03 08, 12:12]
ziuriu mamagabi koridoriaus foto, taip grazu baltos durys rolleyes.gif deja mes taupydami nusprendem restauruot buvusias tame bute duris..nes pacios durys lyg raudonmedzio faneruote, staktos is masyvo..architekte ikalbejo restauruot..tai va nezinau, ar nepasigailesiu unsure.gif na galu gale, pasikeisim po keliu metu, jei neprilips [/quote]

Man baltos durys pacios paciausios, tai yra dekingiausia ju spalva orientuojantis i sviesu namu interjera. Musu atveju buvau priversta pati jas "restauruotis", nes jos siaurame koridoriuje buvo faneruotos, tamsios ir net astuonios - faktiskai matesi vien durys. Neapsikenciau ir nusveitusi pavirsiu perdaziau baltai.
As tavo vietoje gerai pagalvociau/pamastyciau apie busima namu vizija ir galbut tie patys restauratoriai dar gali jas paversti baltomis.

[quote=aistukas,2011 03 08, 13:10]
Mamagabi, superinis koridorius 4u.gif Tikrai labai labai grazu, kaip is kokio interjero zurnalo. Tulikas irgi man labai patiko, jau rasiau anksciau, virtuve grazi, dabar dar miegamaji pamatyt.... biggrin.gif
Beje, kokia spalvyte ir dazais dazytas jusu koridorius gal dar pamenat? As svetaine ruosiuos perdazyt, tai visu klausineju[/quote]

Na kaip galiu atsakyti ax.gif ir dar Moters dieno proga smile.gif
Prasau:
user posted image
O kitam kampe tie trys veidrodziai ir lovyte - netilpo viskas i kadra, nes miegamasis maziukas, ner kur apsisukt su diiideliu fotiku ax.gif
Lovos karkasa pasidareme patys, ji ir galvugali apsitraukeme irgi patys, pagalves ir uzuolaidas pasisiuvau, kaip ir visus vaiko lovytes patalelius:
user posted image

Koridoriaus spalva tikrai labai vykusi, tokia sakyciau "magnolija".
Mielai pasakyciau, bet dazem pries kelis metus, tai dazu kibiro jau nebeturiu.
Gal pagal toki pavadinima galima kazka atrasti g.gif

[quote=konfetee,2011 03 08, 14:04]
Merginos, aš čia prisižiūriu grožių, tai po to naktim nebeužmiegu, vis svajoju kaip kursiu savo namus wub.gif[/quote]

Tep ir turi buti, nes svajones mus varo i prieki! Nuo ju viskas ir prasideda!

[quote=kershyte,2011 03 07, 23:16][/quote]
Labai gražūs Jūsų namučiai. Turite labai gerą skonį 4u.gif
Aš II a. voniai nusipirkau plyteles baltas 15x15, galvoju jas klijuoti rombu iki pusės, o viršuj nežinau ką geriau daryti ar dažyti ar tapetuoti (noriu mėlynų atspalvių) [/quote]

Su tapetais galima prasideti tik tada, kai vonia nemaza, turi langa ir klijuoti juos galima ten, kur vanduo nepasiekia.
Jei vonia tokia nera - as rinkciausi plyteles.
Butu puiku, jei rastumet tokio pat dydzio plyteles, tik kitokios labai sviesios spalvos. Tada iki puses "eitu" baltos plyteles (tiesiai arba rombu), tada dekoratyvine juostele (balta arba kaip tos kitos spalvos plyteles), o pacias plyteles klijuociau juostomis vertikaliai: balta juosta, gelsva/rusva/rausva juosta - atrodys kaip placiajuosciai tapetai thumbup.gif Melsvos spalvos nemegstu, ji man per salta.
Gailiuosi, kad savo vonios taip nepasidariau - muza per velai aplanke lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 08 kovo 2011 - 16:55
komplimentai MamaiGabi wub.gif


Imetu musu kaimynu lenku gamintus baldus- neblogu vaizdu yra. smile.gif

http://fabrykawnetrz...amp;parentId=34
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 08, 17:38)
Su tapetais galima prasideti tik tada, kai vonia nemaza, turi langa ir klijuoti juos galima ten, kur vanduo nepasiekia.
Jei vonia tokia nera - as rinkciausi plyteles.
Butu puiku, jei rastumet tokio pat dydzio plyteles, tik kitokios labai sviesios spalvos. Tada iki puses "eitu" baltos plyteles (tiesiai arba rombu), tada dekoratyvine juostele (balta arba kaip tos kitos spalvos plyteles), o pacias plyteles klijuociau juostomis vertikaliai: balta juosta, gelsva/rusva/rausva juosta - atrodys kaip placiajuosciai tapetai thumbup.gif Melsvos spalvos nemegstu, ji man per salta.
Gailiuosi, kad savo vonios taip nepasidariau - muza per velai aplanke lotuliukas.gif


Na, vonios kambarys nėra labai didelis 7 kv., o langas 1,50 m pločio. Dėl tapetų vis neapsisprendžiu kurių labiau norėčiau dryžuotų ar gėlėtų g.gif o gal išvis dažyti tas sienas biggrin.gif
Šitam vonios kambaryje bus dušas, nes jis prie miegamojo, tai nusprendėm,kad dušu dažniau naudosimės. O vonia bus I aukšte, ten dar ieškau idėjų ką darysiu.
Tiesa, buvo ten ir tokios pailgos plytelės, bet tokios šviesiai salotinės, tai man nelabai spalva patiko, kainavo 9,90 Lt/kv
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kershyte: 08 kovo 2011 - 17:30
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 08, 16:38)
Su tapetais galima prasideti tik tada, kai vonia nemaza, turi langa ir klijuoti juos galima ten, kur vanduo nepasiekia.
Jei vonia tokia nera - as rinkciausi plyteles.
Butu puiku, jei rastumet tokio pat dydzio plyteles, tik kitokios labai sviesios spalvos. Tada iki puses "eitu" baltos plyteles (tiesiai arba rombu), tada dekoratyvine juostele (balta arba kaip tos kitos spalvos plyteles), o pacias plyteles klijuociau juostomis vertikaliai: balta juosta, gelsva/rusva/rausva juosta - atrodys kaip placiajuosciai tapetai thumbup.gif Melsvos spalvos nemegstu, ji man per salta.
Gailiuosi, kad savo vonios taip nepasidariau - muza per velai aplanke lotuliukas.gif
user posted image

Nuostabus skonis ir vaizeliai fantastiški wub.gif
O antrai savo voniai tokių plytelių norėsiu, kažkas ankstesnėse temose jau buvo įdėjęs nuorodą kur jų gauti (lenkų puslapis, berods, buvo), nes Vilniuje kiek žiūrėjau tokių niekur nemačiau unsure.gif Jei žinote ir turite kontaktus ar nuorodą gamintojų būčiau labai dėkinga jei vėl įmestumėt (gaila, kad neišsisaugojau doh.gif ), nes dabar ieškoti per temas labai ilgai tektų jos...
Atsakyti
Mamagabi namai labai gražūs bigsmile.gif
o vaiko patalėliai nuostabiausi wub.gif wub.gif
[quote=mamagabi,2011 03 08, 16:38]

ir uzuolaidas pasisiuvau, kaip ir visus vaiko lovytes patalelius:
user posted image


Atsakyti
mamagabi, miegamojo paveikslas ( ar reprodukcija?) nuostabus:) negalėjau atitraukti akių, kaip ir visa kita.
Papildyta:
Cobre, vazonėliai vienas už kitą gražesnį - tai jau visa vazonų kolekcija sakyčiau:)
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif mamagabi, kaip viskas isgalvota,isbaigta labai grazu... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mamagabi,nerealu,labai labai grazu wub.gif wub.gif oro_buckis.gif
...as net sutikciau ant kilimo tokiam prieskambary gyvent, man taip grazu..... lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 03 08, 18:04)
Imetu musu kaimynu lenku gamintus baldus- neblogu vaizdu yra. smile.gif

http://fabrykawnetrz...amp;parentId=34

o kaip su kainom gali but pas juos ? pigiau nei lt ? g.gif

MamosGabi labai patiko sviesus kolidorius smile.gif
Atsakyti