Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

mes tai nupirkom buta su tarybiniu lietuvisku azuoliniu parketu, sia savaite mums ji kaip tik restauruoja..ten, kur buvo linoleumas, sudejom nauja parketa..

gal trisluoksnes parketlentes turit minty? nu kur dideles lentos, o parketas - tai mazos lentutes mazdaug 6x40 cm (plius minus, nepamenu tiksliu ismatavimu)..ir parketas berods dvisluoksnis
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 02 26, 23:19)
mano svajonių grindys tai ilgos lentos ax.gif

Svajoti galima daug wub.gif , bet kai ateina realybe pirkti tas grindis, tai ...... ziurejom i trisluoksni ermitaze, o pirktume kai butu nuolaida viskam, kas 2-3 men. buna lyg.
Papildyta:
QUOTE(kvietkas @ 2011 02 26, 23:24)

gal trisluoksnes parketlentes turit minty?

Na taip biggrin.gif
Gal kas kokiu atsiliepimu turi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 26 vasario 2011 - 22:27
Mes antram aukste susidejome trisluoksni parketa, nes sildomos grindys, nedeformuojasi. Tik musu parketas alyva impregnuotas, gaunasi silkine tekstura, malonu kojoms.

Esu pries laminata, saltos grindys, elektrinasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 vasario 2011 - 22:37
wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 02 26, 21:15)
aciu uz atsakymus..bet turiu galvoj, ar ne problema internetu moket per lietuviska banka? g.gif jusu mastercardas tai turbut uk banko isduotas?
na blogiausiu atveju, jei jau pasirasysim tokiai avantiurai pirkti tokiu nuotoliniu budu, gal draugai is londono ir pavedima padarytu, kad maziau problemu butu g.gif

bet taip noretusi apziuret tuos baldus nors akies krasteliu gyvai rolleyes.gif



tai cia jau isdavusio banko reikia klausti,mastercardas ir afrikoj mastercardas smile.gif
Maniskis isduotas uk,bet amerikos banko.

Tai taip geriausia butu,jus draugams pervedat,o jie sumoka uz baldus.

Apziuret gerai,nes mes vaziavom windsor pirkt,bet nusipirkom belvedere.Belvedere ir anskciau man labai patiko,tik apgalvojus visus uz ir pries pergalvojom del windsor,tik va kad isvaizda nepasiteisino.O siaip baldai tai tikrai grazus,as ten is vis buciau puse ju ispirkus.Kensington labai neblogai atrodo thumbup.gif
Galima gi draugu atvaziuot aplankyt,ir apziuresit tuos baldus smile.gif as irgi buciau aklai pirkus,bet va padare paroda Londone ir nuvaziavau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 26 vasario 2011 - 22:50
QUOTE(Moonte @ 2011 02 26, 23:31)
Mes antram aukste susidejome trisluoksni parketa, nes sildomos grindys, nedeformuojasi. Tik musu parketas alyva impregnuotas, gaunasi silkine tekstura, malonu kojoms.

Esu pries laminata, saltos grindys, elektrinasi.

O nuo alyvos patamsejo? MB sako gal tik lakuoti g.gif
O kaip kietumas/minkstumas? Na jei su aukstakulniais pavaiksciot?
Aciux smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 26, 22:41)
Galima gi draugu atvaziuot aplankyt,ir apziuresit tuos baldus smile.gif as irgi buciau aklai pirkus,bet va padare paroda Londone ir nuvaziavau.

galima aplankyt, ale tada baldai maziausiai tukstanciu litu pabrangsta biggrin.gif nes iki draugu nuskrist irgi kainuoja..
bet kaip suprantu, tu baldu siaip ir neapziuresi Londone, va nebent paroda kokia, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 02 26, 11:33)
As kai veidrodziu maniake (turbut ir mamagabi tokia pat  biggrin.gif ), tai pro veidrodi niekada ramiai nepraeinu. Ir is viso pas mane interjere galetu buti tik lempos/zvakes ir veidrodziai (cia gal koks psichinis sutrikimas mastau.gif)


Viskas mums su galva gerai lotuliukas.gif , nes veidrodziai yra vienas is graziausiu sienu dekoro elementu, kurie atlieka ne tik funkcija (didinti erdve bei atspindeti) bet ir remais papuosia tuscia/lygia/nuobodzia siena. Tai, sakyciau, beveik kaip paveikslas rolleyes.gif, o jei zvelgiant istoriskai toli toli atgal -tai ir prabangos dalykas: kuo turtingesnis ir aukstesnio luomo zmogus, tuo jo menes puose didesni ir puosnesni veidrodziai, o kazkas ir veidrodzio suke labai dziaugese...

O jei asmeniskai, tai as labai megstu tiek didelius meno kurinius, tiek ir veidrodzius:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

QUOTE(valpurgija @ 2011 02 26, 15:49)
kazi kaip ta lova nudazyta mamagabi pirmoj idetoj foto? g.gif


Man patinka kaip dirba si panele thumbup.gif
Pries balta dazyma ji uzsimena, kad padenge stala trim sluoksniais grunto, o baltai daze du kart.
http://www.youtube.c...feature=related
http://www.youtube.c...feature=related

Sendinimo/purvinimo principas mirksiukas.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 26 vasario 2011 - 23:08
QUOTE(kvietkas @ 2011 02 26, 22:01)
galima aplankyt, ale tada baldai maziausiai tukstanciu litu pabrangsta biggrin.gif nes iki draugu nuskrist irgi kainuoja..
bet kaip suprantu, tu baldu siaip ir neapziuresi Londone, va nebent paroda kokia, ar ne? g.gif



ne,siaip irgi neapziuresi.Jie gal pora kart i metus daro paroda Ldn.
Yra dar kelios kompanijos kurios kartu su jais vazineja,berods visos www.sofasofa.com priklauso.Paziurekit,gal ten ka grazesnio ir geresnio rasit..Nors man kirkdale labai patiko,ir parodoj matesi,kad daugiausia zmoniu prie kirkdale buvo.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 26, 23:55)
O nuo alyvos patamsejo? MB sako gal tik lakuoti g.gif
O kaip kietumas/minkstumas? Na jei su aukstakulniais pavaiksciot?
Aciux smile.gif


Niekas nepatamsejo. Musu pavirsius sukuotas, taip isryskeja medzio reljefas, faktura.

Dar buvo "dauzytas" neva sendintas pavirsius, mes apsistojome ant pirmojo varianto. Na antram auskte su kulniukais vaikstome retai, bet kai apsiaunu batelius nieko nepastebejau. Tiesa, alyva gali buti su sviesinimo, balinimo efektu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 26 vasario 2011 - 23:15
QUOTE(Juma81 @ 2011 02 26, 20:12)
Man reikia, bet nesuprantu, ar ji medinė  g.gif

Medine. Nezinau kaip tas "kolonial" stilius vadinasi lietuviskai, bet visi tie baldai yra is kolonial serijos:
http://www.google.de...HHYuHswbh7PTuDA

QUOTE(Moonte @ 2011 02 26, 20:20)
Man ir patinka tokia "razinka" interjere. Zaidimas kontrastais. Nes atkreipiau demesi, kad paneles, bijo spalvu. O juk jos pagyvina, suteikia naujoves pojuti. Jomis galima zaisti, suteikiant senam interjerui naujoves pojut, pabrezti, isskaidyti erdves.

razinka ir man patinka, gal ryskesniu detaliu ir nebijoma interjere, bet kai jau visur mirga marga...
Paziureti nuotraukose grazu, bet vos tik as ja pasididinu kelis kartus, man is karto tampa aisku, kad ten negaleciau ilgiau valandos isbuti.

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 02 26, 22:17)
Merginos, kokias grindis dedat namuose? Laminata, trisluoksni parketa?
GAL KURI KA NORS GALETUMET PAPASAKOT APIE TRISLUOKSNI PARKETA 4u.gif ?

dedame naturalu azuolo parketa (ant sildomu grindu) ir alyvuojame.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 26, 23:05)
berods visos www.sofasofa.com priklauso.Paziurekit,gal ten ka grazesnio ir geresnio rasit..

dekui, reik apziuret ax.gif

oj merginos papasakosiu apie siandienini savo susidurima su lietuviskom kainom doh.gif zodziu, aptikau tokia svediska sviestuvu firma LampGustaf..paprasiau savo atchitektes, kad ju internetini kataloga apziuretu ir pasakytu, kurie sviestuvai krito i aki..vakar parase savo nuomone ir paminejo, kad vienos serijos torsera ir pakabinama sviestuva mate Retroformoj..as siandien nuvariau i ju parduotuve, suzinojau, kad jie veza sios firmos svietuvus, nemazai sviestuvu salone pakabine turi..dave man kataloga, susirasiau kainas patikusiu modeliu..

grizus namo, ivedziau google paieska, sakau, gal kas be ju dar atveza tu svedisku sviestuvu..ilindau i lenkiska puslapi, ir ka jus manot, kainos jau i litus pavertus Lenkijoj dvigubai ar net trigubai mazesnes swoon.gif nu kaip susnervinau doh.gif beje, svedijoj kainos panasios kaip ir lenku puslapy..
sukciai tie lietuviai, negaliu..
Atsakyti