Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(kaubojey @ 2011 03 07, 23:39)
Nea žinokit, neužmačiau  blush2.gif . Mums kas ten labiausiai patiko, tai pavėsinė, kurią už puse kainos tikrai apsimoka pirkti  thumbup.gif .
http://www.skyrup.co...es/Sidan10.html
Realiai atrodo geriau biggrin.gif.


Sveiki, labai daili pavėsinė thumbup.gif
Nematau tik kokia jos kaina g.gif
Ir dar idomu kaip ji isitvirtina, ar nedings per nakti, jei kiemas nera visai uzdaras doh.gif

SU GRAŽIA ŠVENTE VISAS VISAS
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 08 kovo 2011 - 08:31
SU KOVO 8-taja VISAS !!!! user posted image
Atsakyti
Bukime pasveikintos su Moters diena, su artejanciu pavasariu, atnesanciu daug graziu minciu ir ideju...
Jaukumo, svelnumo ir meiles Visoms !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atsakyti
Nors retai cia pasisakau, bet prisidedu prie sveikinimo visoms Moters dienos proga wub.gif Bukime pacios paciausios ir toliau kurkime grozi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianule @ 2011 03 07, 12:18)
Tik ka pasikroviau gerom emocijom.. wub.gif
Gal ir is jusu kas nemate ax.gif Prasom
http://photofile.ru/...x/96448019/all/

4u.gif


slaptazodzio reikia sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 03 07, 13:56)
Apie kuriuos cia? Man taip reikia graziu indu vonios druskai supilti.


situos
user posted image

cia
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 07, 22:16)
Noriu papasakoti kaip namuose vieni diktai keicia kitus, juolab kad neseniai buvo pamineta Tomas Philips parduotuve.

labai nuosirdziai dziaugiuosi tokiu pasikeitimu thumbup.gif . Jeigu galima, busiu saziningai atvira - man tas begemotas labai nepatiko. Turbut as ji nukeikiau, kad suduzo. Nepyk, mamagabi biggrin.gif , uztat zasinas dabar superinis!

Tavo interjeras tiesiog fantastiskas !!!!!!!!!!!!!!!!! wub.gif


Siandien turbut vaziuosiu pirkti Jysk barokinio auksinio veidrodzio blush2.gif biggrin.gif doh.gif .
Kaip jau kazkada sakiau - nu geras ir grazus daiktas, ale jau turbut kiekvienuose namuose toks pat kabo (tik ne Vokietijoje).
Reikia man tamsaus (ne balto) didelio veidrodzio... Kol nebuvo nupiginti, buvo ramu. Dabar - uz puse kainos. Jau neberamu tongue.gif . Laukiau ir svarsciau, pakankamai ilgai stovejau ant pagundos ribos. Tiek to, jei dar bus, pirksiu lotuliukas.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 08 kovo 2011 - 10:35
Moterytes, su tulpiu diena visas !

user posted image
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 07, 23:16)


Mhmmmm kaip grazu wub.gif Zaviuosi...
Nanikeo, po daug metu ir daug pastangu ir pas mane bus grazu hihihi.gif

Norejau paklausti - kaip prieskambaryje devisi kilimas?
SIuo metu jo neturiu kur ties, bet kai bus priestatas, prieskambaris turetu but erdvesnis, tad centre isivaizduoju kilima - tik klausimas kaip jis devesis... juk is lauko visokia avalyne praeini g.gif

(Aisku labai noreciau centre ant to kilimo apvalu staliuka su milziniska geliu puokste wub.gif deja staliukui mazokai vietos bus... )
Atsakyti
[quote=michele,2011 03 07, 17:38]
na ikejos puslapyje yra atskiros spintutes su 3 sienelem, durelem ir stalvirsiukais ir t.t. o cia visa konstrukcija surinkta i viena, ir uzdengta vienu stalvirsiu, o ne tai kad tiesiog spintutes viena salia kitos sustatytos.
[/quote]

Musu virtuvinis irgi is ikea graziai susistato ir susijungia i vientisa konstrukcija, net sala yra padaryta ekspozicijoje lenkijoje .
Kazkada buvo diskusija apie fasadus ir klinkerines plyteles, musu namukas apklijuotas jomis tai labai patenkinti. Cia musu namuko statybu stadijos smile.gif matosi koks buvo senasis namas kuri nugrioveme ir dabar koks http://public.fotki....rsiene/desktop/
[/quote]

Gražus namukas thumbup.gif
O jau kiek darbelio padėta aplink namus... Fantastiški gėlynai 4u.gif . Manęs šiemet irgi laukia aplinkos tvarkymas, o minčių 0, reiktų pasiskaityti apie apželdinimą kažką, bet kažko manęs nelabai traukia, negaliu nuo šitos temos atsiplėšt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 08 kovo 2011 - 10:50
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 08, 11:50)

Gražus namukas  thumbup.gif
O jau kiek darbelio padėta aplink namus... Fantastiški gėlynai 4u.gif . Manęs šiemet irgi laukia aplinkos tvarkymas, o minčių 0, reiktų pasiskaityti apie apželdinimą kažką, bet kažko manęs nelabai traukia, negaliu nuo šitos temos atsiplėšt  ax.gif


Aciu, na man tai sielos atgaiva taip ir laukiu kol atsils ir galesiu kapstytis, kapstytis , kapstytis ...
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2011 03 08, 00:16)



aš turiu jums prisipažinti vieną dalyką, man jūsų tūlikas taip laaaabai patinka, taip laaaabai, o tas žąsinas labai "prikolnai" atrodo, geriau nei susigūžes begemotas lotuliukas.gif

aš net, labai negražiai galvoju, noriu nubeždžioniuot jūsų tuoletą jūs jau nepykit, bet kol kas tokios mano mintys rolleyes.gif ir vakar su ta intencija ieškojau margų plytelių alia niekur neužmačiau, kad patiktų rolleyes.gif
Papildyta:
turbūt derinsiu tapetus su plytelėm blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

QUOTE(Cobre @ 2011 03 08, 00:49)
tai pirk kas imanoma ardenoj, nes klaipedoje man brangiau lyg ir susirode  g.gif

Labai dailus. Tai link provanso bandysi kurtis?  smile.gif

taip, ardenoj tarkim konkretus pakabinamas sviestuvas 90 lt pigiau, torseras-130 lt pigiau..

aciu..provanso tai tikrai nebus, nebent kazkiek lengvos klasikos islausim smile.gif

ziuriu mamagabi koridoriaus foto, taip grazu baltos durys rolleyes.gif deja mes taupydami nusprendem restauruot buvusias tame bute duris..nes pacios durys lyg raudonmedzio faneruote, staktos is masyvo..architekte ikalbejo restauruot..tai va nezinau, ar nepasigailesiu unsure.gif na galu gale, pasikeisim po keliu metu, jei neprilips g.gif

Atsakyti
Merginos, gal dar žinot vietų kur galima audinių užuolaidom pasirinkti už normalią kainą? Gal kokių bazių, sandėlių? Man regis Zyliukas minėjo, kad pirko Vilkpėdėj užuolaidas, tai čia tam prekybos kiemelyje greičiausiai bus, kur daug parduotuviukių? Gal kuri lankėtės ir žinot tiksliau?
Atsakyti