Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Cobre @ 2011 03 07, 16:33)
Aciu  4u.gif  Ardena pasake, kad uzsakymu nevykdo is Markslojd gamyklos, nes tipo jie ten kazka savo svedijoj persitvarko

tai mes abi siom dienom su Renkvita bendraujam biggrin.gif as siandien kaip tik del lampgustaf atsakyma gavau ax.gif kazkaip markslojd ir lampgustaf turbut vienai kompanijai priklauso..
jau rasiau, kad bent lampgustaf retroformoj kosminem kainom, o va ardenoj kainos jau normalios, bet galima tik uzsakyt..bet uzsakymo kataloge bene 3-4 kartus maziau sveistuvu modeliu, nei svedu puslapy.. ir net nejo i kalbas, kad gal gali pamegint uzklaust del kitu modeliu doh.gif
aisku, pigiausia pas lenkus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 07, 18:55)
velnias gal dziedulį reik savaitgaliui į Kauną vilkt tik kaži ar jis leisis velkamas  g.gif


Tikrai galit neskubeti, ten ta nuolaida 50 proc. jau apvalius metus taikoma smile.gif Tikrai nemanau, kad po savaitgalio nebetaikys biggrin.gif
QUOTE(Cobre @ 2011 03 07, 19:53)
O as skyrup apejau kazkada ir man na niekas nepatiko, labai kokybe abejotina buvo visko, kas mane domino. Bet ziurint gal ko reikia  g.gif  Na ir jei su 50 proc nuolaida, tada gal kitaip ir i daikta ziuri  biggrin.gif

Yra daiktu is tikrai prasto metalo, bet yra ir kokybisku, pvz. veliavu laikikliai biggrin.gif ( cia rasau, kas man aktualu siuo metu biggrin.gif ) , kai kurios zvakides, pakabos, duru skambuciai ir t.t.
Atsakyti
Na ir priskaldet cia malku doh.gif, po tokiu kalbu man net rankos nebekilo cia ka ir berasyti -visgi neigiamos emocijos labai persiduoda unsure.gif Labai prasyciau to vengti, nes kitaip as pasisakyti negaliu lotuliukas.gif

Noriu papasakoti kaip namuose vieni diktai keicia kitus, juolab kad neseniai buvo pamineta Tomas Philips parduotuve.
Joje pries koki menesi nusipirkau tokia medine anti, tiksliau antina, kurio vardas Timas (cia ne as sugalvojau, taip yra parasyta ant medines korteles jam ant kaklo smile.gif), ant kurio planavau sukurti ir pasodinti savo ranku darbo lele.
Bet stai viena diena eme ir tragiskai suduzo mano porcelianinis WC sepetys "Begemotas" cray.gif
Kas nemate, idedu foto:
user posted image

Taigi, buvau taip pripratus, kad tam kampe kazkas "gyvas" stovi, kad ta tuscia vieta staigiai uzeme antinas Timas.
Kai MB paklausiau ka jis mano, isgirdau stai toki atsakyma:
"ot smulkmena, kai anksciau siusiojau i mane ziurejo begemotas, o dabar spokso kakla istempes zasinas" lotuliukas.gif
Stai ir jis smile.gif :
user posted image

user posted image

Kalbejot ir apie sendaikciu muge Kaune, todel dar parodysiu praitu metu pirkini is tos muges - angliskas, porcelianis, paauksuotas (nemeluoju, net praba parasyta bigsmile.gif) arbatinukas, uz kuri suplojau 120lt:
user posted image
Nuvaziuoti ir pasivaikscioti bei prasiblaskyti visai faina, o jei dar randi kokia malonia smulkmena namams, tai isvis liuks thumbup.gif

Tada dar kazkuri klause kaip dazyti ilga ir siaura koridoriu, i kuri sviesa pakliuna tik is virtuves.
Pamaniau, kad variantas labai panasus i manaji, todel pritariu nuomonei, kad nereiketu dazyti nei ryskiai geltonai, nei baltai, o priezastis puikiai ivardijo berods Vida777.
Manau tinkamiausias sprendimas butu rinktis artimiausia ir sviesu virtuves sienu atspalvi. Dar labai svarbu ilga ir siaura patalpa gerai apsviesti.
O kad i ji pakliutu ir naturalios dienos sviesos, mes pakabinome dideli veidrodi, kuriame atsispindi virtuves langas. Vaizdas toks:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 07 kovo 2011 - 22:23
Superinis arbatinukas thumbup.gif O antinas labai tiko ten, tik kur dėjai šepetį?
Atsakyti
na va mamagabi pademonstravo smalsu Tima is TPh biggrin.gif ..as kaip tik siandien toj parduotuvej buvau..sumaniau pasidairyt, ka gero galima rasti..nes iki siol tiesa sakant retai uzsukdavau nebent buitines chemijos prekiu, tualetinio popieriaus ir panasiai biggrin.gif o skaitydama senas klasikos ir provanso tema suzinojau, kad pvz. visai graziu remeliu (kaip pas zyliuka) ir kt smulkmeneliu galima aptikti..

taigi demonstruoju mano galva keleta visai dailiu daikciuku..
nedidelis veidrodis (gal apie 40x50cm, nebuvo ismatavimu), 37 lt
user posted image

keraminis rinkinys voniai, 11 lt..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 07, 21:24)
O gal uzmatet kiek kainuoja tokie suolai paaukstintu lenktu atlosu ir konsoles staliukai ?

Nea žinokit, neužmačiau blush2.gif . Mums kas ten labiausiai patiko, tai pavėsinė, kurią už puse kainos tikrai apsimoka pirkti thumbup.gif .
http://www.skyrup.co...es/Sidan10.html
Realiai atrodo geriau biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 07, 23:30)
Superinis arbatinukas thumbup.gif O antinas labai tiko ten, tik kur dėjai šepetį?


Aciu, o elementarus plastikinis sepetys stovelyje (papigiai is IKEA) stovi giliau, uz unitazo smile.gif


Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 07, 22:12)
tai mes abi siom dienom su Renkvita bendraujam biggrin.gif as siandien kaip tik del lampgustaf atsakyma gavau ax.gif kazkaip markslojd ir lampgustaf turbut vienai kompanijai priklauso..
jau rasiau, kad bent lampgustaf retroformoj kosminem kainom, o va ardenoj kainos jau normalios, bet galima tik uzsakyt..bet uzsakymo kataloge bene 3-4 kartus maziau sveistuvu modeliu, nei svedu puslapy.. ir net nejo i kalbas, kad gal gali pamegint uzklaust del kitu modeliu doh.gif
aisku, pigiausia pas lenkus verysad.gif

As apziurejau, tai man Ardenoj butu tas pats ar net pigiau, nei pas lenkus, tik to, ko man reikia jie neturi. Nes tai, ka matau lenku puslapiuose tai dar ne viskas, yra dar siuntimo mokestis lenkijos teritorijoje. tai ziurejau i vairiai 20-30 zlotu. Na o tada dar siuntimas i lietuva.
Ardena man patinka ir tuo paciu vezi varo su savo nelankstumu. Kita vertus priduoti netinkama sviestuva pas juos nera problemos.
Ka issirinkai ?

QUOTE(vanesax @ 2011 03 07, 23:28)

Yra daiktu is tikrai prasto metalo, bet yra ir kokybisku, pvz. veliavu laikikliai biggrin.gif ( cia rasau, kas man aktualu siuo metu biggrin.gif ) , kai kurios zvakides, pakabos, duru skambuciai ir t.t.

Vat as irgi ziurejau, kas man aktualu buvo biggrin.gif Sventai tikiu, kad perliuku bet kokioj skylej yra tikimybe rasti mirksiukas.gif biggrin.gif Duru skambuciu neapziurejau, dar eile siam geriui neatejo, bet gerai, kad uzsiminei, zinosiu, kur paziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Su ardena neseniai turėjom reikalų, tai nervus ištąsė belekaip, nu iš kur ten tiek abelių dirba ir chamų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 07, 23:45)
Nes tai, ka matau lenku puslapiuose tai dar ne viskas, yra dar siuntimo mokestis lenkijos teritorijoje. tai ziurejau i vairiai 20-30 zlotu. Na o tada dar siuntimas i lietuva.
Ka issirinkai ?

o, nezinojau apie toki vietini siuntimo mokesti unsure.gif beje tie du sviestuvai, kuriuos Ardena butu galejusi uzsakyti, kainavo tikrai panasiai kaip Lenkijoj..tik va beda, kad tik 2..

issirinkau as daug, po kelis variantus i kiekviena patalpa..noriu suzinot kainas, o tada jau bus lengviau pasirinkt kainas pamacius biggrin.gif

stai vienas, krites man i aki
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 08, 02:02)
o, nezinojau apie toki vietini siuntimo mokesti unsure.gif beje tie du sviestuvai, kuriuos Ardena butu galejusi uzsakyti, kainavo tikrai panasiai kaip Lenkijoj..tik va beda, kad tik 2..

issirinkau as daug, po kelis variantus i kiekviena patalpa..noriu suzinot kainas, o tada jau bus lengviau pasirinkt kainas pamacius biggrin.gif

stai vienas, krites man i aki
user posted image

tai pirk kas imanoma ardenoj, nes klaipedoje man brangiau lyg ir susirode g.gif

Labai dailus. Tai link provanso bandysi kurtis? smile.gif
Atsakyti
Visas visas visas mergaites su kovo 8-aja! Daug meiles, daug laimes ir tolerancijos. lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti