Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Kristaline @ 2011 03 07, 16:21)
Prie pirmojo dvaro tai dar įsivaizduoju tokią baltą pavėsinę apželdintą, bet prie to medinio tai tik medinė ir tiktų. Balta provansiška, kurios nuorodą buvot įdėjus niekaip nesirištų nei su pirtele nei su namu. O kodėl nenorit medinės, galima tokią peršviečiamą lyg pintą ir pigiau įsigyt ir derėtų jums labiau  4u.gif
Pvz tokios: Pavėsinės
Papildyta:

Manau, geriau išdrožinėti  smile.gif


Na su pavesine taip ar,taip reikes palaukti kol nesusitvarkys aplinka visa. Nes man pavesines reikes prie panasaus i ta dideli raudona nama wub.gif O ne prie pirties,pirtis turi tilta su pavesine po nedriniu stogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2011 03 07, 15:51)
Na taip ta balta tokia mažytė dar atrodo, pagal tai kokia pirtis ir koks būsimas namas (dvaras greičiau)  cool.gif  Na aišku ta mažoji pavėsinukė - būtų jau mažoji architektūra, bet vistiek norėtusi kažkokių proporcijų.

Mano svajonių pirtelė  rolleyes.gif

user posted image

Labai jauki pirtelė wub.gif
Mes su MB irgi svajojam apie sodybą, bet čia dar tolimi planai rolleyes.gif
Tiesa, vietą jau turim, tik reikia susitaupyti statyboms, o dar ir esamą būstą iki to reikia įsirengti ax.gif Statybas irgi nuo pirties galvojam pradėti, kurioje ir gyventi laikinai galima būtų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 07, 16:05)
Na su pavesine taip ar,taip reikes palaukti kol nesusitvarkys aplinka visa. Nes man pavesines reikes prie panasaus i ta dideli raudona nama wub.gif  O ne prie pirties,pirtis turi tilta su pavesine po nedriniu stogu  smile.gif

Tai dabar ir neverta sukt dėl to galvos ir juo labiau pirkti. Kai pasistatysit tada geriau bus matyt kokios pavėsinės reikia, nes anoji tikrai per maža tokiam namui - atrodys kaip sodo ar gėlyno dekoracija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2011 03 07, 16:51)
Na taip ta balta tokia mažytė dar atrodo, pagal tai kokia pirtis ir koks būsimas namas (dvaras greičiau)  cool.gif  Na aišku ta mažoji pavėsinukė - būtų jau mažoji architektūra, bet vistiek norėtusi kažkokių proporcijų.

Mano svajonių pirtelė  rolleyes.gif

user posted image



Wilike labai miela pirtele wub.gif

Mano didžiausias galvos skausmas, aplinka doh.gif Aš vidų išsivaizduoju, kaip turėtų atrodyti, name ar toje pačioje pirtyje. Bet stoviu lauke ant savo tiltelio ir aplinkos nesugalvoju biggrin.gif Tik viena zinau, kad nuo supilto kalno, kur planuojam jog stovės sale, i tvenkini bėgs krioklys. O po kalnu kur durys arkines matyt bus turkiška pirtis doh.gif Toliau viskas, sėdžiu ir galvoju... Noriu pavėsines, noriu rožių, noriu vynuogių biggrin.gif Bet ar įmanoma viska suderinti ir rasti vieta? doh.gif doh.gif Reikia būtinai profesionalo, kas su aplinka susiję unsure.gif Ten kurti kažką, yra vietos tikrai 2 ha žemės, ir patinka man tuo, kad nėra lygu kaip lauke, o kalvota trupučiuką vienur aukščiau kitur žemiau. Auga pušys, beržai, liepos wub.gif Nenoriu jų retinti schmoll.gif

Aš isivaizduoju žmogaus reakcija,kaip atsivešiu i sodyba dėl aplinkos lotuliukas.gif Kai aš papaskysiu,koke mano svajone lotuliukas.gif lotuliukas.gif Manau pagalvos stupid.gif moteriškei lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 07 kovo 2011 - 16:29
QUOTE(BevardeX @ 2011 03 07, 16:54)
Cobre, tą merginą, perkančią iš Allegro.pl mačiau tindirindi forume, turi ten temą Dzimba jos nikas ten smile.gif

Aciu 4u.gif Ardena pasake, kad uzsakymu nevykdo is Markslojd gamyklos, nes tipo jie ten kazka savo svedijoj persitvarko, o tarp likuciu tipo nera man reikiamo sviestuvo. Tai jau buvau rankas nuleidusi ir i Lenkija dairiausi. Bet pabandziau dar i Klaipeda pasukti, labai maloniai pabendravome ir laukiu dabar patvirtinimo, padarys jie man uzsakyma ar ne. Tik antkainis man labai nepatinka, bet bet kokiu atveju, is lenku pigiau nesigaus, jei tik ta viena siustis ir dar per tarpininkes verysad.gif Laukime as dabar.
O siaip tai manau pamazu visus sviestuvus reiks is sios firmos susipirkti, kainos geros, kokybe gera, vonioj turiu ir neatsidziaugiu. O ir man pagal stiliu tinka.
Gal kam idomu pasidairyti
http://www.markslojd.se/
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 07, 17:33)
Aciu  4u.gif  Ardena pasake, kad uzsakymu nevykdo is Markslojd gamyklos, nes tipo jie ten kazka savo svedijoj persitvarko, o tarp likuciu tipo nera man reikiamo sviestuvo. Tai jau buvau rankas nuleidusi ir i Lenkija dairiausi. Bet pabandziau dar i Klaipeda pasukti, labai maloniai pabendravome ir laukiu dabar patvirtinimo, padarys jie man uzsakyma ar ne. Tik antkainis man labai nepatinka, bet bet kokiu atveju, is lenku pigiau nesigaus, jei tik ta viena siustis ir dar per tarpininkes  verysad.gif  Laukime as dabar.
O siaip tai manau pamazu visus sviestuvus reiks is sios firmos susipirkti, kainos geros, kokybe gera, vonioj turiu ir neatsidziaugiu. O ir man pagal stiliu tinka.
Gal kam idomu pasidairyti
http://www.markslojd.se/



Cobre,o kur sitos firmos gaminiu galima rasti pas mus LT ?
Atsakyti
[quote=vanda_zydi,2011 03 07, 16:13]
Nelabai aišku, ką turėjot minty.
Svetainėje matot surinktas spinteles su fasadais (perkant viskas atskirai), o įdėtoje nuorodoje matot sustatytus korpusus, ant kurių bus uždėtos durelės/stalčiai. Tai vienas ir tas pats smile.gif
[/quote]
na ikejos puslapyje yra atskiros spintutes su 3 sienelem, durelem ir stalvirsiukais ir t.t. o cia visa konstrukcija surinkta i viena, ir uzdengta vienu stalvirsiu, o ne tai kad tiesiog spintutes viena salia kitos sustatytos.
[/quote]

Musu virtuvinis irgi is ikea graziai susistato ir susijungia i vientisa konstrukcija, net sala yra padaryta ekspozicijoje lenkijoje .
Kazkada buvo diskusija apie fasadus ir klinkerines plyteles, musu namukas apklijuotas jomis tai labai patenkinti. Cia musu namuko statybu stadijos smile.gif matosi koks buvo senasis namas kuri nugrioveme ir dabar koks http://public.fotki....rsiene/desktop/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 07 kovo 2011 - 17:46
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 07, 19:03)
Cobre,o kur sitos firmos gaminiu galima rasti pas mus LT ?

Jau rasiau, kad Ardenoje mirksiukas.gif tik jie uzsakymu nepriima, kas yra ekspozicijoje, ta ir perki, arba paziuri per kitus filialus, sandeliuose. Jau parasiau, kodel ju zodziais, taip daro. Bet esme tame, kad mes esame pirke sviestuviukus i vonia, prie veidrodzio, o paskui sugalvojom, kad mums dar vieno tokio ant kolonos reikia. tai metus laiko ji medziojom, nei jie uzsakyti ji sutiko, nei pasakyti, kada darys uzsakyma, atsisake ir pasukti, jei toki sviestuviuka gaus, tai manau, kad tiesiog nelabai patinka jiems terliotis su uzsakymais ir aplamai su pavieniais pirkejais. Gal jei uzsakymas stambesnis butu, tai kitaip reaguotu.
O dabar klaipedoje bandau uzsakyti
http://www.renkvita.lt/?cat=kontaktai
Bendrauja labai maloniai, ziuresim, ar iki galo taip bus. Uzsakyti gali, bent jau kol kas taip sako.
Lenkuose pilna, bet greituteliai Bialystoke neradau, o ir jei pirkti, tai daugiau reiktu, o as taip negaliu, man subresti reikia kiekvienai perkamai smutkei rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 07 kovo 2011 - 18:03
Šiandien buvau Skyrup parduotuvėje Kaune, tai jei kam įdomu, šiuo metu ten viskas už puse kainos mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 03 07, 20:47)
Šiandien buvau Skyrup parduotuvėje Kaune, tai jei kam įdomu, šiuo metu ten viskas už puse kainos  mirksiukas.gif .


velnias gal dziedulį reik savaitgaliui į Kauną vilkt tik kaži ar jis leisis velkamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 03 07, 19:47)
Šiandien buvau Skyrup parduotuvėje Kaune, tai jei kam įdomu, šiuo metu ten viskas už puse kainos  mirksiukas.gif .

O gal uzmatet kiek kainuoja tokie suolai paaukstintu lenktu atlosu ir konsoles staliukai ?
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 07, 21:24)
O gal uzmatet kiek kainuoja tokie suolai paaukstintu lenktu atlosu ir konsoles staliukai ?

O as skyrup apejau kazkada ir man na niekas nepatiko, labai kokybe abejotina buvo visko, kas mane domino. Bet ziurint gal ko reikia g.gif Na ir jei su 50 proc nuolaida, tada gal kitaip ir i daikta ziuri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2011 03 07, 18:47)
Šiandien buvau Skyrup parduotuvėje Kaune, tai jei kam įdomu, šiuo metu ten viskas už puse kainos  mirksiukas.gif .

Reiks nulėkt dar, nusižiūrėjus kelis žibintuvėlius dovanų thumbup.gif
Atsakyti