Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(ziema1 @ 2011 03 07, 14:02)
labai megstu ziuret laida fazenda tai kartais buna kad pries atrode geriau ne po dizainerio...... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jo, "fazenda" tikrai padaro "meno kūrinius" biggrin.gif

AŠ per NTV visad (beveik) žiūriu "kvartirnyj vopros" ir "dachnyj otvet", va ten tai tikrai dauguma interjerų labai šaunūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 06, 22:42)
na ir pazengusios per savaitgali, neimanoma pasivyti  karsta.gif .
tikrai, pabandziau is nevilties pagal palete pasirinkta spalva "remontuoti" su pigmentu ir negaliu atsidziaugti.
Gal is baltos spalvos ir nelengva norima atspalvi isgauti, bet ne visai patinkancia pakeisti - super galimybe  thumbup.gif .

O gal galima plačiau kaip vis dėl to keisti atspalvį? Pvz. jei pas mane per šviesūs dažai, o norimas atspalvis šv. ruda, tai perku rudos spalvos pigmentą ir po lašiuką lašinu, maišau ir bandau? Ar vis tik geriau iš anksto paimti kelių spalvų pigmentų, kokių 3-jų ir jais varijuoti? Kažkas minėjo formulę, bet kai formulės įvedamos į kompiuterį ir jis visa tai atlieka - viskas aišku, o jei rankiniu būdu maišyti, kaip "perskaityti" kodą? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 21:40)
Čia pramonės pr. - Taikos pr. netoli auto turgaus, Kauno kraštas nuo autostrados nuo Vilniaus važiuojant, labai nesunku rast nuo autostrados.

Dėkui, dabar jau aiškiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 07, 11:28)
čia apie tas lietuviškas jaukias kaimiškas trobeles kur mūsų etnografinis palikimas toks pat jaukus ir mielas širdžiai ir šiltas, šeip tas jaukumo kūrimas toks nenusakomas dalykas, mano giminaitis nusipirko ganėtinai apleistą, seną  sodybą ten už kokio kilometriuko laukuose dar vienas vienkiemis yra, kurį taip pat nusipirko miestietis, tikėdamasis jaukaus kaimo vasaros atostogoms, rezultate per vieną kaimyniška pokalbį, tas kaimynas mano giminaičio ir klausia, sako vat tavo sodyba daug labiau užleista nei mano, aplinka beveik netvarkyta, o pas tave jaukiau, kodel? atsakymas paprastas, giminaitis jam išdavė paslaptį, sako tu savo namą nudažei baltai, sudėjai plastikinius langus vien žo sugadinai, kiemą išklojai trinkelėmis, o kai kur išakėjai ir pasėjai žolytę iš prekybos centro nusipirkes, tai koks čia kaimas?
pas mano giminaitį, kiemas užėlias lietuviška kupstuota žole, kurią pajauna tik dalgiu yra senas keliukas, t.y dvi vėžės iki namo, senas nubalintas sodas ir ten tikrai, gera, jauku, ramu ir dažnai pravažiuojant pro nedidelius Lietuvos miestelius, kaimelius iš kart matai kur miestietis sodybą nusipirkes, o kur vietinis gyventojas, miestietis amžinai su savo "susintetinta pievele" kaimo vaizdą gadina bent jau mano akimis žiūrint.  rolleyes.gif

nu čia ne visai į temą pasisakiau, bet kažkaip man šios mintys atgijo žiūrint į tą rastinę pirtį, man asmeniškai kol Lietuvoje rastiniai nameliai vos, vos pasirodė dar ganėtinai simpatingi buvo, bet dabar jie man tokie truputuką negyvi, bedvasiai gal pagyvenus tokiame, suteikus jiems individualumo, intymumo jie gyvi pasidarytų, o dabar kaip tos pievelės nesuprasi gyvas daiktas ar sintetinis


Laba diena visoms mirksiukas.gif
Na taip jus iš dalies teisi, bet kartu ir ne visai 4u.gif Vizgi XXI a. gyvenam ir tokie reikalai, kaip pjovimas su dalgiu ir t.t. Tai turi žmogus nieko ne veikti, gyventi tame kaikme, ir nuo ryto iki vakaro užsiimti senais kaimo darbais. Aš nieko blogo ne matau, kad žmogus atsikraustęs i kaimą ar sodyba tvarkosi, kad butu patogiau gyventi. Tam ir tobulėjama su visom technikom ir t.t. manyčiau. Nes išsivaizduokit jai gyventi dabar jums lieptu , tokiu gyvenimo būdu ,tarkim kaip prieš 50-60 metu atgal g.gif B Bet čia vėlgi nuo žmogaus priklauso, yra ir šiai dienai gyvenančiu taip, vandeni tik iš šulinio turi, tualetas lauke, dalgiu pjaunasi, vistos atsiprašant ss... ant tos žolytes biggrin.gif Ir gerai jiems. Aš nenusitaciusi prieš tai tikrai, cia kiekvieno gyvenimo būdas ir supratimas, kaip jis išsivaizduoja gyvenimą kaime ar sodyboje. Bet aš asmeniškai taip nenorėčiau gyventi. Na mūsų sodyba randasi apsupta miško tai aplinkos manau labai nesugadinsim, nelabai ir matysis kad stovi tokia. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 03 07, 11:40)
Nors nuotrauku nemaciau, bet galbut ziviliuke96 reikejo kelti foto i Užmiesčio namo interjeras - 3 tema, visiems, kas pavargo nuo miesto tempo , va ten labiausiai butu tike  4u.gif .
As pati lipdau nama i klasikos tema, galu gale ir jau anglisko stiliaus zidini sulipde su lietuviskais akcentais. Niekaip nesumastau svetaines sienu spalvos  g.gif , vonios ir virtuves irengimas lyg ir aiskus...



Na tikriausei jus teisi. 4u.gif Nes ar taip,ar taip cia daugiau laiko sugaisau diskutuodama su Cobre, nei pasikalbejau su moterimis kas domina 4u.gif Cia keliu dienu pokalbiai ir gavosi tik kaip ir apie mano sodyba lotuliukas.gif Aciu visoms uz nuomone,atsiprasau jai sutrugdziau keliausiu as gal i jusu pasiulyta tema 4u.gif Nors ir ten maciau Cobre happy.gif Labai jau kumikabili, ir apie visokius stilius matyt nusimanati moteris. Na svarbiausiai speja visur thumbup.gif Gryziu kai jau reikes patarimu irenginejant nama mirksiukas.gif Nes matau cia ,apie klasika tai pat galima kalbetis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 06, 22:24)
Norėčiau patarimo aišku jai vėl ne busiu užpulta  ax.gif  blush2.gif

Aš niekaip nesugalvoju kaip pažymėti duris, kad  "WC" "Sauna", ir yra dar vienos durys ten visa elektros instaliacija net nežinau kaip ivardyti ją  doh.gif  Vyras sako žaiba koki išraižyti. Aš šendiena kaip tik atradau namuose buvau pamiršusi tokius dalykelius. Jie skirti iškamšėlėm kabinti ant sienų.  rolleyes.gif  Bet pagalvojau, o jai jas panaudoti ant durų su užrašsais? Tik ta viena didžiausią reikėtų pašveisti ar kažką,nes dėmė yra kažkoke g.gif

Jei taip norisi pažymėti WC, tai , manau jūsų pirtelėje puikiai tiktų tas didžiausias (tiesa, neaišku kokio jis dydžio). Pridėkit prie durų ir matysit kaip atrodys, tinka ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 07, 14:57)
Jei taip norisi pažymėti WC, tai , manau jūsų pirtelėje puikiai tiktų tas didžiausias (tiesa, neaišku kokio jis dydžio). Pridėkit prie durų ir matysit kaip atrodys, tinka ar ne  smile.gif


Na man jis irgi graziai atrodo,as tik galvoju ar duoti kam ,kad israizytu tas WC raides, ieskoti tarkim, kokioi deko parduotuvelei raidziu,ar kazko pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 07, 15:55)
keliausiu as gal i jusu pasiulyta tema  4u.gif  Nors ir ten maciau Cobre  happy.gif  Labai jau kumikabili, ir apie visokius stilius matyt nusimanati moteris.  Na svarbiausiai speja visur   thumbup.gif  Gryziu kai jau reikes patarimu irenginejant nama  mirksiukas.gif  Nes matau cia ,apie klasika tai pat galima kalbetis?  blush2.gif

Neramu ar ne? biggrin.gif vaiku darzelis biggrin.gif Toje temoje apie stilius nekalbama, drasiai reikskis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 07, 15:18)
Neramu ar ne? biggrin.gif  vaiku darzelis  biggrin.gif  Toje temoje apie stilius nekalbama, drasiai reikskis mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 07, 13:56)
Apie kuriuos cia? Man taip reikia graziu indu vonios druskai supilti.
Papildyta:
Dar klausimukas nelabai i tema gal. Nors kita vertus man kaip ir labai.
Noriu sviestuvo. Allegro.pl jis yra. Anksciau buvo tarpininke, kuri uzsakinedavo is allegro. Nezinote, kur ji dingo?  g.gif

Cobre, tą merginą, perkančią iš Allegro.pl mačiau tindirindi forume, turi ten temą Dzimba jos nikas ten smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 07, 12:27)
Labai grazu:)  Virtuves grazios - tokios neperkrautos Ikejos virtuves buna. Tik man klausimelis, kaip ten su jom yra, nes as svetaineje maciau tik atskiras spinteles, o cia  (http://bevardexxx.users.photofile.ru/photo/bevardexxx/95307595/xlarge/104896355.jpg)akivaizdziai visas komplektas, o ne is spinteliu susutatyta g.gif

Nelabai aišku, ką turėjot minty.
Svetainėje matot surinktas spinteles su fasadais (perkant viskas atskirai), o įdėtoje nuorodoje matot sustatytus korpusus, ant kurių bus uždėtos durelės/stalčiai. Tai vienas ir tas pats smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BevardeX: 07 kovo 2011 - 14:58


Nelabai aišku, ką turėjot minty.
Svetainėje matot surinktas spinteles su fasadais (perkant viskas atskirai), o įdėtoje nuorodoje matot sustatytus korpusus, ant kurių bus uždėtos durelės/stalčiai. Tai vienas ir tas pats smile.gif
[/quote]


na ikejos puslapyje yra atskiros spintutes su 3 sienelem, durelem ir stalvirsiukais ir t.t. o cia visa konstrukcija surinkta i viena, ir uzdengta vienu stalvirsiu, o ne tai kad tiesiog spintutes viena salia kitos sustatytos.
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 06, 21:10)
user posted image
Man ir taip gažu ir taip  wub.gif  wub.gif
user posted image

user posted image


Tiesa kažkas rašėt,kad klaidos mano akis bado. Aš atsiprašau man dėl kalbos baljiero,kartais kai skubu rašydama priveriu klaidų. Bet aš mokinuosi
  lotuliukas.gif

Prie pirmojo dvaro tai dar įsivaizduoju tokią baltą pavėsinę apželdintą, bet prie to medinio tai tik medinė ir tiktų. Balta provansiška, kurios nuorodą buvot įdėjus niekaip nesirištų nei su pirtele nei su namu. O kodėl nenorit medinės, galima tokią peršviečiamą lyg pintą ir pigiau įsigyt ir derėtų jums labiau 4u.gif
Pvz tokios: Pavėsinės
Papildyta:
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 07, 14:03)
Na man jis irgi graziai atrodo,as tik galvoju ar duoti kam ,kad israizytu tas WC raides, ieskoti tarkim, kokioi deko parduotuvelei raidziu,ar kazko pan. g.gif

Manau, geriau išdrožinėti smile.gif
Atsakyti
Naujame "Mano Namai" zurnale yra straipsnis apie Provansa. Toms ,kas juo domisi, verta paskaityti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 07, 16:21)
Prie pirmojo dvaro tai dar įsivaizduoju tokią baltą pavėsinę apželdintą, bet prie to medinio tai tik medinė ir tiktų. Balta provansiška, kurios nuorodą buvot įdėjus niekaip nesirištų nei su pirtele nei su namu. O kodėl nenorit medinės, galima tokią peršviečiamą lyg pintą ir pigiau įsigyt ir derėtų jums labiau  4u.gif
Pvz tokios: Pavėsinės

Na taip ta balta tokia mažytė dar atrodo, pagal tai kokia pirtis ir koks būsimas namas (dvaras greičiau) cool.gif Na aišku ta mažoji pavėsinukė - būtų jau mažoji architektūra, bet vistiek norėtusi kažkokių proporcijų.

Mano svajonių pirtelė rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti