Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 07, 00:24)
Norėčiau patarimo aišku jai vėl ne busiu užpulta  ax.gif  blush2.gif

Aš niekaip nesugalvoju kaip pažymėti duris, kad  "WC" "Sauna", ir yra dar vienos durys ten visa elektros instaliacija net nežinau kaip ivardyti ją  doh.gif

O jas pazymeti reikia, nes kazkokie reikalavimai, kai nuomoji yra? Nes siaip tai as kur elektros instaliacija, tai uzrakinciau ir tiek. Sauna ir taip aisku, kad sauna, kam ja zymeti. O WC jau zymeciau, jei ne tik sau naudosite. Belieka isspresti, kaip tai padaryti.
O cia jau man sudetingiau kazka pasakyti, nes nelabai suvokiu kokio vistik stiliaus jus laikysites pirteleje g.gif
Slovakijoje maciau toki man labai patikusi zymejima pilyje
user posted image
tik jums vargu ar tinka, tikriausiai norite ne tiek atskirti vyru-moteru WC, kiek aplamai pazymeti jo vieta g.gif bet sumatyti kazka sita tema galima, reiktu tik trafaretu, remeliu kokiu galima paieskoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 06 kovo 2011 - 22:46
aga,paskaityk tema:baldu restauravimas,ten daug raso ir yra nuorodu geru apie baldu pakeitima ir perdaryma,pakeistos rankeneles,uzklijuotas tapetas,ar priklijuotas remelis is pagaliuku-daro balda neatpazystama O katina patarciau nuvesti pas sunu kirpeja ir su masinele apkirpti visa,ti palikti plaukus ant galvos ir uodegos galo,musu giminaiciai taip daro,baigesi bedos del visur apsivelusiu plauku,o katinas atrodo sauniai,kaip koks pudelis,ar liutas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 06, 22:47)
aga,paskaityk tema:baldu restauravimas,ten daug raso ir yra nuorodu geru apie baldu pakeitima ir perdaryma,pakeistos rankeneles,uzklijuotas tapetas,ar priklijuotas remelis is pagaliuku-daro balda neatpazystama          O katina patarciau nuvesti pas sunu kirpeja ir su masinele apkirpti visa,ti palikti plaukus ant galvos ir uodegos galo,musu giminaiciai taip daro,baigesi bedos del visur apsivelusiu plauku,o katinas atrodo sauniai,kaip koks pudelis,ar liutas lotuliukas.gif

Kad pati nesiryžčiau, nes jau garantuoju, kad sugadinčiau smile.gif Kitą savaitgalį atnaujinsiu pufą, taigi po švenčių bandysiu pasirodyti smile.gif
O katės gal neskusiu, nes jau tada bus amen mano lovoms, iš keršto visus galus apvarys. O ir atrodytų kaip žiurkė, nes labai kūda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 06, 23:43)
O jas pazymeti reikia, nes kazkokie reikalavimai, kai nuomoji yra? Nes siaip tai as kur elektros instaliacija, tai uzrakinciau ir tiek. Sauna ir taip aisku, kad sauna, kam ja zymeti. O WC jau zymeciau, jei ne tik sau naudosite. Belieka isspresti, kaip tai padaryti.
O cia jau man sudetingiau kazka pasakyti, nes nelabai suvokiu kokio vistik stiliaus jus laikysites pirteleje  g.gif
Slovakijoje maciau toki man labai patikusi zymejima pilyje
user posted image
tik jums vargu ar tinka, tikriausiai norite ne tiek atskirti vyru-moteru WC, kiek aplamai pazymeti jo vieta  g.gif  bet sumatyti kazka sita tema galima, reiktu tik trafaretu, remeliu kokiu galima paieskoti.



Na mes dar nieko niekam nenuomuojame ir dar neaišku ar mes norėsime nuomuoti,nes kuo toliau tuo labiau gaila darosi kažka būtų leisti naudotis,kai tiek širdies ir vargelio idėta. doh.gif Na WC pirtyje bus vienas. Bet jūsų mintis idomi,tikrai kam tiktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 06 kovo 2011 - 22:52
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 07, 00:50)
Na mes dar nieko niekam nenuomuojame ir dar neaišku ar mes norėsime nuomuoti,nes kuo toliau tuo labiau gaila darosi kažka būtų leisti naudotis,kai tiek širdies ir vargelio idėta.  doh.gif  Na WC pirtuje bus vienas. Bet jūsų mintis idomi,tikrai kam tiktų.

Tada nezymekite, juk savo namuose nezymime WC mirksiukas.gif

Tiesa, dirstelejau dabar greit googleje WC ir radau toki a la provansiska viesa tualeta biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 19:06)
Kažkaip neužsikrėčiau ta liga, man reik, kad kas šalia sėdėtų, padėtų idėjomis, tada gal kas gautųs  blush2.gif
http://public.fotki....picture105.html va mano plytelės ir visas butas jomis.

Vazonų tikrai nebūtina naujų pirkti, juk yra begalė būdų atnaujinti... Be jau minėto dekupažo, galima ir su juostele l. graziai apvynioti ir priklijuoti, apmegzti, su popierium apklijuot ir nulakuot, medžiaga ir t.t. Šiek tiek fantazijos ir laiko ir rezultatas nustebins tave pačią mirksiukas.gif O mėlynos plytelės mano akimis netgi labai gera provansiška pradžia 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(Cobre @ 2011 03 06, 22:52)
Tiesa, dirstelejau dabar greit googleje WC ir radau toki a la provansiska viesa tualeta  biggrin.gif

Teko būt panašiam bendram duše lotuliukas.gif keistoka,kaip už plonos sienelės kokis svetimas vyras po dušu turškiasi,vis dairinėjausi ar kokios skylės sienose nėra doh.gif nepagalvokit,kad pažiūrėt į svetimą norėjau blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 07 kovo 2011 - 08:13
QUOTE(Cobre @ 2011 03 06, 22:52)
Tada nezymekite, juk savo namuose nezymime WC  mirksiukas.gif

Tiesa, dirstelejau dabar greit googleje WC ir radau toki a la provansiska viesa tualeta  biggrin.gif
user posted image

Žiaurus provansas...fu, jausčiaus kaip pakelės tualetuose su skylę, ir visi ap... iki negalėjimo sad.gif verysad.gif
Atsakyti
Cobre, nu nereikia daugiau tokiu siaubu://// vos nesupykino...

Ziviliuk, man cia jau darosi biskiuka neaisku, kaip Jus planuojate visus savo norus toje vienoje erdveje igyvendinti g.gif Mano galva tai drozineti azuolo lapai, pasagos ir t.t. visai nesirisa su Jusu anksciau rodytais metalinaiais lauko baldais. Kai pamaciau Jusu pastata ir tuos baldus, tai pagalvojau, kad gal dar galima kazkaip suderinti roziu, raganiu, virziu ar dar ko prisodinus, bet dada bent jau visus turi kaip nors atsiliepti tiem lankstytiems baltiems lauko baldeliams ir Jusu planuojamai pavesiniai.

Kazkada, berods, Vida777 yra sakius labai gera dalyka, kad daznai zmones nori vienoje erdveje suderinti daug jiems patinkanciu skirtingu daiktu nesusimastydami kaip jie atrodys visumoje, na ir galiausiai gaunasi tas kas gaunasi.

neseniai buvo idetas labai nerealus pavyzdys, kaip sena lietuviska trioba galima puikiausiai paversti provansiskais namais (padekite kas nors atrasti ta pavyzduka, kur buvo apsnigtas juodas medinis namas, o viduje taip silta ir subtilu:)); tai gal Jums visgi deretu ta linkme eiti g.gif


p.s. provancas tikrai gali buti tik prancuziskas:) kaip ir Zemaitija tik Lietuvoje, o Bavarija tik Vokietijoje:) skirtingu saliu zmones gali skolintis elementus vieni is kitu, bet niekada niekada niekada nebus lietuvisko Provanso ar prancuziskos Bavarijos.
Papildyta:
na ir kas idejo naujo Laura Ashley katalogo linka???? as vel ten VISKO noriu blink.gif ir kremines sofutes, ir zalio foteliuko, ir kito foteliuko raudono vyno spalvos, ir uzuolaidu su rausvom gelytem, ir ir ir.... ten viskas taaaaaaaaip grazu blink.gif tik su tokiais norais jauciu, kad man rumu su 20 kambariu reik lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke74 @ 2011 03 07, 11:28)
Žiaurus provansas...fu, jausčiaus kaip pakelės tualetuose su skylę, ir visi ap... iki negalėjimo sad.gif verysad.gif


QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 07, 11:49)
Cobre, nu nereikia daugiau tokiu siaubu://// vos nesupykino...


biggrin.gif ziauri realybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 12:12)
Pagaliau sendaikčiuose radau paveikslėlį savo voniai, nors labiau rėmai man patiko, paveikslėlį su laiku pakeisiu bigsmile.gif

http://s1217.photobu...123/paveikslas/

Nuostabus paveiksliukas ir rėmai, aš nieko nekeisčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 07, 11:49)


neseniai buvo idetas labai nerealus pavyzdys, kaip sena lietuviska trioba galima puikiausiai paversti provansiskais namais


čia apie tas lietuviškas jaukias kaimiškas trobeles kur mūsų etnografinis palikimas toks pat jaukus ir mielas širdžiai ir šiltas, šeip tas jaukumo kūrimas toks nenusakomas dalykas, mano giminaitis nusipirko ganėtinai apleistą, seną sodybą ten už kokio kilometriuko laukuose dar vienas vienkiemis yra, kurį taip pat nusipirko miestietis, tikėdamasis jaukaus kaimo vasaros atostogoms, rezultate per vieną kaimyniška pokalbį, tas kaimynas mano giminaičio ir klausia, sako vat tavo sodyba daug labiau užleista nei mano, aplinka beveik netvarkyta, o pas tave jaukiau, kodel? atsakymas paprastas, giminaitis jam išdavė paslaptį, sako tu savo namą nudažei baltai, sudėjai plastikinius langus vien žo sugadinai, kiemą išklojai trinkelėmis, o kai kur išakėjai ir pasėjai žolytę iš prekybos centro nusipirkes, tai koks čia kaimas?
pas mano giminaitį, kiemas užėlias lietuviška kupstuota žole, kurią pajauna tik dalgiu yra senas keliukas, t.y dvi vėžės iki namo, senas nubalintas sodas ir ten tikrai, gera, jauku, ramu ir dažnai pravažiuojant pro nedidelius Lietuvos miestelius, kaimelius iš kart matai kur miestietis sodybą nusipirkes, o kur vietinis gyventojas, miestietis amžinai su savo "susintetinta pievele" kaimo vaizdą gadina bent jau mano akimis žiūrint. rolleyes.gif

nu čia ne visai į temą pasisakiau, bet kažkaip man šios mintys atgijo žiūrint į tą rastinę pirtį, man asmeniškai kol Lietuvoje rastiniai nameliai vos, vos pasirodė dar ganėtinai simpatingi buvo, bet dabar jie man tokie truputuką negyvi, bedvasiai gal pagyvenus tokiame, suteikus jiems individualumo, intymumo jie gyvi pasidarytų, o dabar kaip tos pievelės nesuprasi gyvas daiktas ar sintetinis
Atsakyti