Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

Mano galva:ax:, Provansas - tai ne tik spalvos, interjeras, bet ir gyvenimo būdas. Rekomenduoju (kas neskaitėt ) Peter Mayle knygą "Metai Provanse"http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9955249740 bigsmile.gif , bei filmą "Geri metai bigsmile.gif (na, jį, manau, matėt visos Provanso gerbėjos). Mane sužavėjo wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 22:57)
Aš dabar taupaus remontui, neseniai remontavau vonią,


man jūsų tūlikas ir vonia prieš remontą labiau patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 06, 21:20)
man jūsų tūlikas ir vonia prieš remontą labiau patiko blush2.gif

joooo, ten jau vamzdžiai gabalais byrėjo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmelė @ 2011 03 06, 22:19)
Mano galva:ax:, Provansas -  tai ne tik spalvos, interjeras, bet ir gyvenimo būdas. Rekomenduoju (kas neskaitėt ) Peter Mayle knygą "Metai Provanse"http://www.patogupirkti.lt/book/book.asp?isbn=9955249740  bigsmile.gif , bei filmą "Geri metai bigsmile.gif  (na, jį, manau, matėt visos Provanso gerbėjos). Mane sužavėjo wub.gif .



vilmele kur tu buvai ankščiau? Būtnt šia knygą reikėtų perskaityti, ir tuomet suprastumėt ka aš turėjau galvoja apie ne vien prancūzų provansa. drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 22:21)
joooo, ten jau vamzdžiai gabalais byrėjo tongue.gif


Labai gražus plytelių ražtas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 16:25)
Urmo bazėj, tarp raudono pasažo  4u.gif

O gatvė kokia? Maždaug kurioj miesto vietoj, man reik žemėlapyje susirast, nes Kauno nepažystu visiškai...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 23:21)
joooo, ten jau vamzdžiai gabalais byrėjo tongue.gif


vamzdžiai tai taip juos keist reikėjo, bet kažkodėl tūlikas ir vonia man patiko, o tūliko spalva tai superinė buvo nu ten minimaliai prisilietus prie jų būt buves jums užtikrintas Provansas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 06, 21:30)
O gatvė kokia? Maždaug kurioj miesto vietoj,  man reik  žemėlapyje susirast, nes Kauno nepažystu visiškai...


Čia pramonės pr. - Taikos pr. netoli auto turgaus, Kauno kraštas nuo autostrados nuo Vilniaus važiuojant, labai nesunku rast nuo autostrados.
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 06, 21:30)
vamzdžiai tai taip juos keist reikėjo, bet kažkodėl tūlikas ir vonia man patiko, o tūliko spalva tai superinė buvo  nu ten minimaliai prisilietus prie jų būt buves jums užtikrintas Provansas  biggrin.gif

Žudė jau mane tas vaizdas nuo 1967 metų nekeistas smile.gif
Atsakyti
Namučiai Provanse...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Norėčiau patarimo aišku jai vėl ne busiu užpulta ax.gif blush2.gif

Aš niekaip nesugalvoju kaip pažymėti duris, kad "WC" "Sauna", ir yra dar vienos durys ten visa elektros instaliacija net nežinau kaip ivardyti ją doh.gif Vyras sako žaiba koki išraižyti. Aš šendiena kaip tik atradau namuose buvau pamiršusi tokius dalykelius. Jie skirti iškamšėlėm kabinti ant sienų. rolleyes.gif Bet pagalvojau, o jai jas panaudoti ant durų su užrašsais? Tik ta viena didžiausią reikėtų pašveisti ar kažką,nes dėmė yra kažkoke g.gif

user posted image

Tiesa neturiu nuotraukėliu daugiau čia matosi saunos durys,gal užteks vaizdui susidaryti kokios tos durys blush2.gif Dar galvoju kokiomis dušo užuolaidomis man tas pasikeisti kairėja pusėi? g.gif Ir tamsokos nuotraukos nes iš telefono fotografavau doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 06 kovo 2011 - 22:31
Aš turbūt praeitam gyvenime gyvenau Prancūzijoje, nes svaigstu viskuo, jei kas pasakytų kraustykis gyvent, per pusvalandį lagaminą susikraučiau, o ten jau būtų c'est la vie wub.gif Ech ax.gif
Šitas daiktelis jau keleri metai pas mane gyvena wub.gif ech, gaila, kad tokios medžiagėlės LT gaut be šansų .. http://www.irri.lt/i...Itemid=99999999
Papildyta:
O durys kokių spalvų?
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 23:33)
Aš turbūt praeitam gyvenime gyvenau Prancūzijoje, nes svaigstu viskuo, jei kas pasakytų kraustykis gyvent, per pusvalandį lagaminą susikraučiau, o ten jau būtų c'est la vie wub.gif  Ech ax.gif
Šitas daiktelis jau keleri metai pas mane gyvena wub.gif ech, gaila, kad tokios medžiagėlės LT gaut be šansų .. http://www.irri.lt/i...Itemid=99999999
Papildyta:
O durys kokių spalvų?



Jai kalbėti apie praeitus gyvenimus,tai visi kartais susimastom apie tai,kuo buvom,kur gyvenom,kiti gal masto,kad čia visai ne samonė biggrin.gif Bet aš svaikstu Venecija,ten lankydamasi, aš net nežinau kaip išsireikšti kaip jaučiuosi wub.gif wub.gif Aplamai man Italija ipatingai Viduržemio jūros pakrantėja,man kažkas tokio wub.gif thumbup.gif

Aga medžio rėmuose matinis stiklas,matyti šiek tiek ant foto. Bet kriauklė ir baldai panašaus atspalvio kaip tos plokštelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 06 kovo 2011 - 22:43
na ir pazengusios per savaitgali, neimanoma pasivyti karsta.gif .

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 11:22)
tiksliausią norimą splavą išgauni į baltus dažus maišant pigmentus, tereikia susižinoti tos spavos formulę, ir tikrai labai smagu išgauti gerą spalvą, kurios nori, ir kurios paletėje kartais nebūna. Ir pigiau.

tikrai, pabandziau is nevilties pagal palete pasirinkta spalva "remontuoti" su pigmentu ir negaliu atsidziaugti.
Gal is baltos spalvos ir nelengva norima atspalvi isgauti, bet ne visai patinkancia pakeisti - super galimybe thumbup.gif .

QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 06, 11:21)
aš vat ik galvoju kokia spalva dažyt man kolidorių nes mūsų kolidorius ilgas ir tamsus, dienos šviesa jį pasiekia tik per virtuvės langą ir tai tik dalį apšviečia...

kuo ryskesne geltona, tuo labiau artina/ pritraukia. Tai reiskia, kad dar labiau suspaus siaura koridoriu.
Kaip jau Medeile minejo, galima galine siena "pritraukti" dazant ryskesne spalva, o likusias tris dazyti gerokai svieseniu virtuves spalvos atspalviu arba balta su atspalviu.
Grynai balta sienu spalva prie blogo apsvietimo atrodys pilksva.

QUOTE(kershyte @ 2011 03 06, 12:03)
Tai ką man patarsit dėl tų spalvų derinimo, kur anksčiau klausiau. Dar nėra taip skubu, bet jau norim užsakyti duris, arkų apvadus ir laiptus, tai manau neužilgo reiks pasakyt kaip alyvuoti.

as nederinciau, o duris ir laiptus rinkciausi tokius, kokie man graziausi.
Laiptus ir duris kada nors gyvenime yra mazesne tikimybe keisti, nei baldus. Taigi dar ir del sios priezasties neprisirisciau prie baldu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 06 kovo 2011 - 22:53