Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

Dabar jūs man tada geriau pasakykit, ką pvz daryt su baldais. Nu apsistačius visą butą esu, gan moderniais, nu viską keist tai vajė... Kaip suktis būtų galima pvz su sienine spinta stumdomom durim, spalva http://public.fotki.com/Auraje/vonia/ kaip vonios durų tokia, komoda tokia pat, durų staktos miegamojo tokios g.gif Nu keist viską be proto kainuos man sad.gif
Su virtuve mažiau bėdos, spalva dėkinga labai, kreminė tokia, gal užtektų rankenėles pakeist, bet visa kita doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 22:42)
Dabar jūs man tada geriau pasakykit, ką pvz daryt su baldais. Nu apsistačius visą butą esu, gan moderniais, nu viską keist tai vajė... Kaip suktis būtų galima pvz su sienine spinta stumdomom durim, spalva http://public.fotki.com/Auraje/vonia/ kaip vonios durų tokia, komoda tokia pat, durų staktos miegamojo tokios g.gif Nu keist viską be proto kainuos man sad.gif
Su virtuve mažiau bėdos, spalva dėkinga labai, kreminė tokia, gal užtektų rankenėles pakeist, bet visa kita doh.gif

O tu dabar darysi remonta? kiek suprantu, tai nesenai darytas juk g.gif Na ir sunku kazka pasakyti, liepti viska griauti - versti, tai lengviausia juk. O ka jei paciai jas nupurksti? Mamagabi buvo is yotube imetusi vaizdu, kaip mergina puikiai daug ka restauruoja, atnaujina, tai paziurejau, ten taip greit viska su aparaciuku nupurskia. Kazin, jei paciam taip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 06, 20:54)
O tu dabar darysi remonta? kiek suprantu, tai nesenai darytas juk g.gif Na ir sunku kazka pasakyti, liepti viska griauti - versti, tai lengviausia juk.  O ka jei paciai jas nupurksti? Mamagabi buvo is yotube imetusi vaizdu, kaip mergina puikiai daug ka restauruoja, atnaujina, tai paziurejau, ten taip greit viska su aparaciuku nupurskia. Kazin, jei paciam taip?  g.gif

Aš dabar taupaus remontui, neseniai remontavau vonią, dabar reik koridorio ir kambario, tai kai susitaupysiu, bandysiu daryt. Koridorių jau sumąsčius kaip, kambarį šviesiai dažysiu ir tiek. O va paskui ką su tais baldais neišmąstau.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 21:42)
Dabar jūs man tada geriau pasakykit, ką pvz daryt su baldais. Nu apsistačius visą butą esu, gan moderniais, nu viską keist tai vajė... Kaip suktis būtų galima pvz su sienine spinta stumdomom durim, spalva http://public.fotki.com/Auraje/vonia/ kaip vonios durų tokia, komoda tokia pat, durų staktos miegamojo tokios g.gif Nu keist viską be proto kainuos man sad.gif
Su virtuve mažiau bėdos, spalva dėkinga labai, kreminė tokia, gal užtektų rankenėles pakeist, bet visa kita doh.gif


Man grazus koridoriaus tapetai smile.gif Na o jei neiseina visko keist tai zaisk detalemis veidrodziai, remeliai, uzuolaidos, zvakides ir kiti mieli daiktai. Man isgynintas provansas irgi per baltas musu klimatui, o klasika labiau tinkama . Gali daryti tiesiog miksuota interjera ir bus jauku, juk darai taip kad butu paciai miela gyventi ir neperzengiant finansiniu galimybiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 06 kovo 2011 - 21:00
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 20:38)
Jau gal baigiam, nes gavos konfliktas lygioje vietoje, kur toli gražu nėr jam pagrindo

tai mano zinute istrynet? umn.gif biggrin.gif
baigiam baigiam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 06, 20:57)
Man grazus kolidoriaus tapetai smile.gif Na o jei neiseina visko keist tai zaisk detalemis veidrodziai, remeliai, uzuolaidos, zvakides ir kiti mieli daiktai. Man isgynintas provansas irgi per baltas musu klimatui, o klasika labiau tinkama . Gali daryti tiesiog miksuota interjera ir bus jauku, juk darai taip kad mutu paciai miela gyventi ir neperzengint galimybiu.

Detalėm žaisti galima, gan nesunku, bet va ta baldų spalva pas mane, nei į tvorą, nei į mietą doh.gif Ir šiaip iš 13 kv.m. kambario padaryti du kambariai, tai vietos minimaliai labai, sunku ką ir sumąstyt, nes turi tilpt viskas ir būt patogu...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 21:59)
Detalėm žaisti galima, gan nesunku, bet va ta baldų spalva pas mane, nei į tvorą, nei į mietą doh.gif Ir šiaip iš 13 kv.m. kambario padaryti du kambariai, tai vietos minimaliai labai, sunku ką ir sumąstyt, nes turi tilpt viskas ir būt patogu...


Na tai daryk viska palaipsniui spintos dureles galima perdazyt arba paprasciausia pakeist tik fasado plokstes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 06, 21:01)
Na tai daryk viska palaipsniui spintos dureles galima perdazyt arba paprasciausia pakeist tik fasado plokstes wink.gif

Na tarkim paaukoju tas duris ir pakeičiu spintos. Toliau pekla, nes durys tokios, komoda, staktos miegamajam smile.gif žodžiu viską tada jau tektų.
Žodžiu reiks galvot, ar tenkintis detalėm, ar ryžtis didelėms investicijoms.
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 03 06, 22:57)
Gali daryti tiesiog miksuota interjera ir bus jauku, juk darai taip kad butu paciai miela gyventi ir neperzengiant finansiniu galimybiu.

drinks_cheers.gif as irgi nesistengiu visko suderinti nuo iki. tiksliau bandau derinti tai, kas nelabai dera gal.
Aga, pas mane kol kas irgi tik vonia sutvarkyta, ir ta dar ne iki galo biggrin.gif visa kita dar rodymui netinka absoliuciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 20:42)
pvz su sienine spinta stumdomom durim, spalva..


man gražu, kai būna tokie tapetai gal g.gif ant durų iš žolių ir pan., minkščiau atrodo ax.gif, bet nepigu man pasirodė unsure.gif, kai kažkada žiūrinėjau stumdomas sistemas.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 23:04)
Na tarkim paaukoju tas duris ir pakeičiu spintos. Toliau pekla, nes durys tokios, komoda, staktos miegamajam smile.gif žodžiu viską tada jau tektų.
Žodžiu reiks galvot, ar tenkintis detalėm, ar ryžtis didelėms investicijoms.

Tai perdazyk duris, spinta ir staktas. O visa kita jau palaipsniui tada g.gif jei komoda kuri laika ir bus kitos spalvos, tai juk nebutina baldu spalvos prie duru derinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 06, 21:18)
O kodel nesvarbu kas ka galvoja apie tave? Gi puoli atsiprasineti, kad nepasirodytum visai bloga cia. O ir burna galima iszioti, kad nereiktu atsiprasineti.
Esme ne tame, kad ta pirtele ne provansas, bet kaip tu suregavai.
Grazi aplinka, primena kaimo turizma. Bet detales ikeltos, ka zadi pirkt, jau tikrai cia i tema. O ta pavesine metaline kiek kainuoja?
Yra tokiu zmoniu ir tiek.
Su viena drauge persimetem pora zodziu apie supermama, as issiziojau apie Cobres arsuma, tai sake, ooo, ji megsta pult i akis ir kitose temose.


prie vynuogiu labai lenda bites, nes tas skystis saldus, lipnus viduj! As galvojau apie vijoklius vynuogiu, bet nebenoriu.
Man irgi tas pasirode nezmoniska.
NU NEPYKIT, KAD ISSIZIOJAU ATSIBODUSIA TEMA  wacko.gif



Ta kur idėjau kainuoja 3000Lt. Bet reikes nuvažiuoti kur Age matė,gal dar bus ir kainytė pigesnė bus. Bet wilke gera mintį davė reikės dar su fotoshop pažaisti,ir ta pavėsinukę sodybos nuotraukose pamėtyti ir pažiūrėti kaip ji ir kur išvis derėtų. Nes dar nama statysime čia tik kampas aplinkos idėtas smile.gif Suauks pušys tai gal nebus tokio netinkamo kontrasto,nes namas nuo pirties skirsis,tiek architektura,tiek vidaus stiliumi, turim projakta jis,bus is akmens,raudonu plytu ir daug stiklo. Kažkas tokio panašaus. Mes išvis prieš kelis metus ieškojome dvariuko kokio pirkti,tik kad Lietuvoje buvo tokios kainos,kad baisu doh.gif doh.gif Nes nusipirkus dvara, o jie pas mus Lietuvoje varkšai taip apleisti,kad jį atrestoruoti reiktu kelių šimtų tūkstančių ir daugiau. Ir ne buvo pasirinkimo net,dabar trupučiuką keitėsi įstatymai,kad dėti baudas dvarus susipirkusiems,kad po pirkimo nieko ne tvarko schmoll.gif Aš ir už tai,kad Lietuvos pavelda reikia gaivinti,parduoti normaliomis kainomis, ir leisti tvarkytis kurie tikrai tvarkytūsi. Jau po trupučiuką atsiradinėja dvarų pardavime. Aš jau vyra pradėjau spausti,kad gal dairomės ko nors, o čia parduodam doh.gif Kai reikia viską kurti nuo pamatų, viskas dug sunkiau,ir tos mintys išsisemia net kartais atrodo verysad.gif
user posted image


Man ir taip gažu ir taip wub.gif wub.gif
user posted image

user posted image


Tiesa kažkas rašėt,kad klaidos mano akis bado. Aš atsiprašau man dėl kalbos baljiero,kartais kai skubu rašydama priveriu klaidų. Bet aš mokinuosi
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 06 kovo 2011 - 21:15