Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 20:29)
Čia jau reiktų pasikonsultuoti su tais, kas šlifuoja, lakuoja, manau įmanomą viskas.


Ačiū smile.gif Tiesiog norisi žinot iš anksto ko galima tikėtis, kad po to netektų nusivilt. Aišku laiko dar daug turiu pamąstymams, bet ta mintis man neduoda ramybės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 06, 21:27)
Bet man rodos neišgausi tokios spalvos vien tik nulakavus tamsiu laku?  g.gif
pvz
Atsiprašau zyliuko, kad naudoju jos foto kaip pvz  ax.gif


labai priklauso kokio medžio jūsų grindys, bet šeip parinkus gerai beico spalvą tikrai turėtumėt gaut gražų rezultatą, šeip didelis beicų pasirinkimas ir pavyzdžiai kaip koks medis atrodo su viena ar kita spalva yra Melisijoje Savanorių prospekte Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 06, 20:33)
labai priklauso kokio medžio jūsų grindys, bet šeip parinkus gerai beico spalvą tikrai turėtumėt gaut gražų rezultatą, šeip didelis beicų pasirinkimas ir pavyzdžiai kaip koks medis atrodo su viena ar kita spalva yra Melisijoje Savanorių prospekte Vilniuje


Ačiū labai, net nežinojau, kad taip daroma blush2.gif Paižymėsiu sau kur galima ieškot
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 20:56)
Na pas tave jie daugmaž dera, pas mane pievos, belekokios spalvos, formos ir dydžiai, per n metų per išpardavimus sugraibyti,

Tai ir nesiprievartauk, krypti zinai, tai ir keisk juo pamazu, taip dar smagiau, medziokle tokia miela gaunasi mirksiukas.gif Pagaliau, brangus tie vazonai, jei geliu labai daug, tai visus susikeisti tai ir per kisene juk trinkteli gerokai. Tie kuriuos idejau su ciklamenais, tai salyginai nebrangus senukuose yra ir dvieju dydziu, bet beda ta, kad ju lekstutes leidzia, tai kai atkeli, tai dregme po jomis doh.gif teko deti lekstutes dar papildomai, gerai, kad nors ir grozio papildomo neduoda, bet ir labai jau akiu nedrasko.

QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 21:06)
http://public.fotki....picture105.html va mano plytelės ir visas butas jomis.

Normaliai viskas cia su tom plyteles, daryk visa buta tokia vos, vos gelsva spalva, tokia gal sviesto, na net nemoku pasakyti. Gal kazka tokio
user posted image
Ta pacia spalva dazyciau ir plintusus platesnius. Ten kur reikia deciau kilimukus. Apie plyteliu keitima tavo atveju net negalvociau schmoll.gif
O kashakas tai nerealus bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(konfetee @ 2011 03 06, 21:08)
).

Labai patiko Cobre's indeliai su svogūnais  thumbup.gif gaila to antro beveik nesimato...

antro atsiprasiau ir istraukiau is ismetamu daiktu dezes biggrin.gif ten tarybinio kavos servizo indukas, vertes nulis, o svogunams pats tas biggrin.gif

QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 21:11)
Tas pirmasis metalinis jos svogūno namelis, man idealiai prie cukrinės tiktų wub.gif

Zinau, is cukranendres, tiesai? biggrin.gif Pirkau prieskoniams auginti tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(konfetee @ 2011 03 06, 21:27)
Bet man rodos neišgausi tokios spalvos vien tik nulakavus tamsiu laku?  g.gif
pvz
Atsiprašau zyliuko, kad naudoju jos foto kaip pvz  ax.gif

Mano grindys panasios spalvos, nualyvavus taip gavosi g.gif o nuotraukose matosi azuoline palange, istepta semenu aliejumi. tai tamseja vis kasmet savaime.
Atsakyti
Jo, iš cukranenedrės ax.gif Kilimukus visus išmečiau, nes su kate bėda, jos pūkas taip visur limpa, kad vos ne kasdien iki ašarų daveda, niekur neatsisėsi, apsivelia, baisu... Miegamajam kvadratas kreminės dangos, tai ant tos privemia, nes ne lygis išvemt plaukus ant plytelių, nueina ant to kvadrato ir ten doh.gif
Dabar kaupsiuos remontui. Mano miegamasis 5 kv.m. kokių, nuo sienos iki sienos lova, tai labai dabar užsimaniau baltos ar kreminės metalinės ax.gif tik va reik be kojūgalio, nes įlipimas tik per galą.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 06, 20:44)
Mano grindys panasios spalvos, nualyvavus taip gavosi  g.gif o nuotraukose matosi azuoline palange, istepta semenu aliejumi. tai tamseja vis kasmet savaime.


Alyvuotos grindys pasakiškai gražios, bet tiesa ar mitas - kad jos ne tokios praktiškos?
Kaip įdomiai dėl sėmenų aliejaus g.gif Šiaip nenoriu, kad tamsėtų savaime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 06, 19:20)
Merginos, o dar vienas klausimas mane kamuoja: jei sudėtas geras parketas, kurio nesinori keist, bet jis padengtas gal kokiais 3 sluoksniais lako, tokio geltono atspalvio, kas man labai nepatinka. Ar įmanoma jį nušlifavus padengti kažkuo (?), kad būtų tamsesnės grindys? bet nesinori dengti tamsiu laku, gal įmanoma kažkaip beicuoti?  g.gif

parketa galima tiek patamsinti, tiek pasviesinti beicu pagalba..bet patarciau pirma pasikviesti koki parketo meistra..bute, kuri nusipirkom ir jau baigiam remontuoti, buvo sudetas azuolinis parketas..dabar jam turbut apie 50 metu..labai norejome ji pabalinti beico pagalba, bet meistras nerekomendavo..nes sake, kad po beicavimo butu gavesis margas vaizdas, visokiais kleckais.. vietomis lakas buvo nevienodai isigeres, todel kazkaip nevienodai nusislifavo..beicas netolygiai butu paemes medi..teko palikt naturalu azuola, siek tiek gaila verysad.gif
bet galbut tamsinant tas netolygumas maziau matosi..o galgi ir parketas pas jus naujesnis, lakavimas geresnis..zodziu, pasitarkit su meistrais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 06, 20:58)
parketa galima tiek patamsinti, tiek pasviesinti beicu pagalba..bet patarciau pirma pasikviesti koki parketo meistra..bute, kuri nusipirkom ir jau baigiam remontuoti, buvo sudetas azuolinis parketas..dabar jam turbut apie 50 metu..labai norejome ji pabalinti beico pagalba, bet meistras nerekomendavo..nes sake, kad po beicavimo butu gavesis margas vaizdas, visokiais kleckais.. vietomis lakas buvo nevienodai isigeres, todel kazkaip nevienodai nusislifavo..beicas netolygiai butu paemes medi..teko palikt naturalu azuola, siek tiek gaila verysad.gif
bet galbut tamsinant tas netolygumas maziau matosi..o galgi ir parketas pas jus naujesnis, lakavimas geresnis..zodziu, pasitarkit su meistrais mirksiukas.gif


Ačiū už paaiškinimą thumbup.gif Man irgi balintos grindys labai patinka, bet dėl to pačios priežasties (kad netolygiai įsigėręs lakas) ir bijočiau balint. Tam perketui kiek žinau dar nėra net 10 metų. Esmė tame, kad tas parketas kitame bute, į kurį ateity ir kraustysimės, tai nieko tiksliai nežinau ir net nežinau iš kokio medžio jis, nes pati vien iš vaizdo nemoku nustatyt ax.gif
Atsakyti
Nemazos nuolaidos kranams http://www.lightinth...11-_p84365.html
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 21:48)
Jo, iš cukranenedrės ax.gif Kilimukus visus išmečiau, nes su kate bėda, jos pūkas taip visur limpa, kad vos ne kasdien iki ašarų daveda, niekur neatsisėsi, apsivelia, baisu... Miegamajam kvadratas kreminės dangos, tai ant tos privemia, nes ne lygis išvemt plaukus ant plytelių, nueina ant to kvadrato ir ten doh.gif
Dabar kaupsiuos remontui. Mano miegamasis 5 kv.m. kokių, nuo sienos iki sienos lova, tai labai dabar užsimaniau baltos ar kreminės metalinės ax.gif tik va reik be kojūgalio, nes įlipimas tik per galą.

As turejau kate, zinau apie ka kalbi doh.gif Daugiau man to gerio nebereikia jau biggrin.gif
Su balta spalva ir metalu, tai as tavo vietoje atsargiai elgciausi, plyteles nesiltos jau pacios is saves, o dar spalva salta. tai stengciausi kiek imanoma daugiau siltu dalyku ivesti.

cia dar derinukas melynos ir vos gelsvos
user posted image

o cia pasizvalgymui, normalus provansas be angeliuku ir rozyciu wub.gif
http://www.yourprove...6b3d4946d4df4b6
Tik man atrodo, kad atkartoti visa tai musu salygom yra be galo sudetinga, vistik klimatas ne tas.
Atsakyti
Nu man irgi atrodė nepanašu, bet galų gale mes matėm tik dalį sodybos, gal likę vaizdai oi kaip mus nustebintų provansiškumu ax.gif O šiaip tai aš ten kažkaip norėčiau šviesint aplinką, kiek mačiau tose fotkėse, berods tamsios užuolaidos ir kėdžių papuošimai, pakeitųs į šviesius, kokius gėlėtus, man būtų fantastika wub.gif bet čia jau skonio reikalas.
Atsakyti

 i 
Jau gal baigiam, nes gavos konfliktas lygioje vietoje, kur toli gražu nėr jam pagrindo
Atsakyti