Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 19:47)
Žiūrinėjau vazonus, nes namie pas mane belekas su jais, baisuma, visi skirtingi, belekokie, bet nieko doro nemačia. O jei pirkt man visus vienodus, bus tragedija, nes kokio tūkstantėlio jaučiu reiktų beveik doh.gif

O as tikslingai namuose renku skirtingus, na kartais du vienodus paimu, bet tada dydzio skirtingo. Man patinka, kai jie kitokie vis, ir jei vienodu pora pasitaiko, tai jie dazniausiai salia nestovi, o neretai ir kambariuose skirtinguose. Perku as tai maximoj, tai seniuose, yra ir is sendaikciu atkeliavusiu. Labai smagu bandyti juos paderinti, na svarbiausia ne, kad idealiai tiktu vienas prie kito, bet, kad nesipjautu, o kai skirtingi, tai dar ir gyvumo inesa. Cia as taip galvoju, gal klystu. Tiesa, man geriau lai isvis jokio vazono, bet kol nerandu tinkamo, tol mano gele ir stovi rudam plastikiniam biggrin.gif . pabandysiu parodyti ka turiu. Tik fotografuoti as nemoku blush2.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

o taip auga mano svogunai biggrin.gif bandau ir juos prie klasikos lenkti biggrin.gif
user posted image
Kaip naudinga kartais pafotografuoti, iskart nubegau voratinkliu valyt , nuotraukas perziurejusi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 20:39)
Nu gal tikrai baigiam tam temą, kiekvieno suvokimas savas ax.gif

Aš tai net nekeliu svao namų nuotraukų, nes juose nėra nieko provansiško, nieko net paašaus, bet man taip norėtųs. Bet reiktų begalinių investicijų, pradedant nuo viso buto grindų, jos dabar yra mėlynom plytelėm....

O gal ne taip blogai tos melynos plyteles, gal net nereikia ju keisti g.gif
user posted image

o siaip tai tinkamas kilimukas daug ka issprestu juk, kam taip drastiskai su tom grindim, juk provansas ir plyteles labai i tema mirksiukas.gif . tik nereiktu gal tu tokiu tiesmukisku bandymu ivesti provansa, kaip tas dozatorius su levandom mirksiukas.gif Mums krize taip smoge, kad sedziu dabar ir as ausis suglaudusi, bet vistiek nesinori pirkti bet ko, vien tam, kad pirkti, luktelsiu, kol atsigausim ir tada tikiu, kad pasidarysiu taip, kaip noriu smile.gif
Atsakyti
Na pas tave jie daugmaž dera, pas mane pievos, belekokios spalvos, formos ir dydžiai, per n metų per išpardavimus sugraibyti, o erdvė viena virtuvės ir kambario, vazonų belekiek, pjaunas doh.gif
Papildyta:
Tas dozatorius su levandom tai derinau prie plytelių spalvos, kai rasiu ką geresnio, gal ir pakeisiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 18:39)
Aš tai net nekeliu svao namų nuotraukų, nes juose nėra nieko provansiško, nieko net paašaus, bet man taip norėtųs. Bet reiktų begalinių investicijų, pradedant...


tikiu, kad detalių, kampelių tikrai rastum, manau, kad daugeliui riboja finansai ir t.t., tarkim "išgrynimui" stiliaus smile.gif, bet kažką jaukaus vistiek sukuriam, tai jei pretenzingai neįvardinam, kodėl nepasirodyt smile.gif

Aš čia, nes man patiktų turėt provanso stiliaus namus, bet man jie ir turi būt Provanse hihihi.gif, tai gal kada nors taip ir bus, o dabar gaunamus to stiliaus prancūziškus žurnalus, pamatau idėjų, kurios daugiausia padeda atkreipt dėmesį į kitokį daiktų panaudojimą, ir t.t. Kai ką pritaikau, kai kuo tiesiog pasigėriu, o kai mažasis dabar siaučia siaubdamas detales ir kompozicijas irnesakyk.gif , tai suprantu, kad šiam etapui skandinaviškas minimalizmas namams geriausia hihihi.gif ..

QUOTE(Cobre @ 2011 03 06, 18:45)
O as tikslingai namuose renku skirtingus


Gražios gėlės, ypač ta balta pirmoje nuotraukoje smile.gif Pas mane vienintelė gėlė - levandos, kurios jau virto džiovintom blush2.gif doh.gif su visu vazonėliu, nesigauna man su gėlėmis draugaut unsure.gif..

Aga, o tu nedekupažini g.gif, perdažyk vienodai vazonus, kad ir be papildomo dekoro, gaila išmest ax.gif ..
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2011 03 06, 19:05)
Aga, o tu nedekupažini  g.gif, perdažyk vienodai vazonus, kad ir be papildomo dekoro, gaila išmest  ax.gif ..

Kažkaip neužsikrėčiau ta liga, man reik, kad kas šalia sėdėtų, padėtų idėjomis, tada gal kas gautųs blush2.gif
http://public.fotki....picture105.html va mano plytelės ir visas butas jomis.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 19:39)
Aš tai net nekeliu svao namų nuotraukų, nes juose nėra nieko provansiško, nieko net paašaus, bet man taip norėtųs. Bet reiktų begalinių investicijų, pradedant nuo viso buto grindų, jos dabar yra mėlynom plytelėm....


Sveikos smile.gif Vis nedrįstu čia parašyt, bet aš, kaip ir Aga, irgi gyvenu visai ne provansiškuose namuose, bet vis varvinu seilę žiūrėdama į čia keliamas nuotraukas wub.gif
Bandau semtis minčių ir idėjų, galbūt greit keisim butą į didesnį, tai taip ir svajoju kaip pradėsiu įrenginėt namus provanso stiliumi wub.gif aišku gali gautis miksas, bet jau dabar stengiuos nieko nepirkt į namus, apart tikrai būtinų daiktų, kad po to nebūtų gaila jų išmest. Net nusipirkę naują TV kabinom ant sienos (kad nereikėtų pirkt kokios komodos ar TV spintelės lotuliukas.gif ).

Labai patiko Cobre's indeliai su svogūnais thumbup.gif gaila to antro beveik nesimato...
Atsakyti
Tas pirmasis metalinis jos svogūno namelis, man idealiai prie cukrinės tiktų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2011 03 06, 20:00)
zinoma, geltona geltonai nelygi, bet man atrodo, kad gerai parinkto geltonos atspalvio negali buti per daug, ypac musu klimato salygomis, kai puse metu buna tamsu ir salta  4u.gif

vat ir aš mąstau, kad reikia kažko šilto ryškaus dar labai neskubu gal susmislysiu dviem spalvom nudažyt
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 20:39)
Bet reiktų begalinių investicijų, pradedant nuo viso buto grindų, jos dabar yra mėlynom plytelėm....



tai, kad man regis Provansas nesusipykes su mėlynom grindim, o del investicijų tai jūs pasiskaičiuokit jei butukas nedidelis tai gal ir protingų investicijų užtektų, o jei dar daug ką pati galėtumėt pasidaryt juk pvz sienas nudažyt nebūtinai meistrus samdyt ir pati galit su voleliu nutept jei baldai kliūna tai po vieną, po kitą ir susipirksit po vieną, kartais ilgas, nuolatinis procesas daug malonesnis už greituką
Atsakyti
Merginos, o dar vienas klausimas mane kamuoja: jei sudėtas geras parketas, kurio nesinori keist, bet jis padengtas gal kokiais 3 sluoksniais lako, tokio geltono atspalvio, kas man labai nepatinka. Ar įmanoma jį nušlifavus padengti kažkuo (?), kad būtų tamsesnės grindys? bet nesinori dengti tamsiu laku, gal įmanoma kažkaip beicuoti? g.gif Visai nesigaudau tuose dalykuose doh.gif
Man graži tokia spalva maždaug kaip pas zyliuką namuose, tik gal norėtųsi mažiau to geltono atspalvio.
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2011 03 06, 21:05)
  Pas mane vienintelė gėlė - levandos, kurios jau virto džiovintom  blush2.gif  doh.gif su visu vazonėliu, nesigauna man su gėlėmis draugaut  unsure.gif..



aš tai labai mėgstu maximinius viržius jie pas mane greitai virsta džiovintais ir "žydi" ištisus metus ir laistyt nereikia biggrin.gif


o gražių vazonų tikrai galima rast Maximkoje dar gražių esu mačius, bet čia vilnietėm Žaliajame centre prie Thomo Philips parduotuvės Žirmūnuose
Atsakyti
Aišku įmanoma, nušlifuoji ir lakuoji tamsiu laku.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 20:21)
Aišku įmanoma, nušlifuoji ir lakuoji tamsiu laku.


Bet man rodos neišgausi tokios spalvos vien tik nulakavus tamsiu laku? g.gif
pvz
Atsiprašau zyliuko, kad naudoju jos foto kaip pvz ax.gif
Atsakyti
Čia jau reiktų pasikonsultuoti su tais, kas šlifuoja, lakuoja, manau įmanomą viskas.
Atsakyti