Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

Dryziukai valgomajam wub.gif ir siek tiek rozines spalvos klasikoje:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Svarbiausiai nebijoti spalvu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(michele @ 2011 02 26, 18:48)
Kazkas dairesi konsole be kojyciu ebay uzmaciau toki http://cgi.ebay.co.u...=item35a2272f52


Man reikia, bet nesuprantu, ar ji medinė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2011 02 26, 20:59)
Dryziukai valgomajam  wub.gif  ir siek tiek rozines spalvos klasikoje:

Svarbiausiai nebijoti spalvu thumbup.gif


ok.gif

Man ir patinka tokia "razinka" interjere. Zaidimas kontrastais. Nes atkreipiau demesi, kad paneles, bijo spalvu. O juk jos pagyvina, suteikia naujoves pojuti. Jomis galima zaisti, suteikiant senam interjerui naujoves pojut, pabrezti, isskaidyti erdves.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 02 26, 21:12)
Man reikia, bet nesuprantu, ar ji medinė  g.gif

Manau reikia uzklausti pardavejo, nes nerandu ir as aprasyme.
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2011 02 26, 21:20)
ok.gif

Man ir patinka tokia "razinka" interjere. Zaidimas kontrastais. Nes atkreipiau demesi, kad paneles, bijo spalvu. O juk jos pagyvina, suteikia naujoves pojuti. Jomis galima zaisti, suteikiant senam interjerui naujoves pojut, pabrezti, isskaidyti erdves.


Paziureti tai labai grazu, bet pas save man kazkaip atrodo, kad ryskesnes spalvos greit atsibostu tai stengiuosi pasteliniu spalvu atspalviais zaisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo michele: 26 vasario 2011 - 20:30
Pastelines spalvos puiku, tai geras bazinis fonas. Tarkim, bazine kava su pieniu, dramblio kaulas, sampano, kavos puta ir t.t. Kaledu metu pakeiciat pledukus, uztiesalus, raudonais, bordo, oranziniais, baklazaniniais, tamsiai zaliom, melynom spalvom ir interjeras igauna sventes nuotaikas. Arteja velykos, analogiskai, i interjera ivedam ryskius salotines, smaragdiniai zalios, skaisciai oranzines, geltonos spalvas.

Arba spalvomis galima zonuoti patalpa. Taip ispleciant, ar susiaurinti erve. Derinti tarpusavyje nederinamas spalvas, suradus juos siejanti segmenta/grandi.

Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 02 26, 17:18)

man sitie stalai patiko, mano mazai virtuvei butu pats tas..ale jauciu nerasta pas mus tokiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2011 02 26, 17:28)
hm...mastau ka daryt?! g.gif  o kaip reiktu uzsakyti ? MB sake,kad turipazistamu , kas i UK vazineja. Bet kaip ta visa procedura suorganizuoti sklandziai...



Internetu uzsakyti galima.
Variantus matau kelis:
1.susirasti adresa UK,draugu pazistamu kas galetu jusu siuntiniu priimti ir pagloboti kol ji vezejai paims.Tik baldai nemazai vietos uzima,tai gali mazai kas apsiimti,ta prasme tie,kas neturi garazo ar nuomuojasi tik kambari.Pas mus vieno kamb butas-studija,nu zinok visa savaite pro ta sofa su foteliuku sokinejom,daugiau nebenoreciau taip biggrin.gif Dabar dar grindu laukiam,tai meldziuosi,kad tiek vietos neuzims.
2.paprasyt,kad pranestu kai uzsakymas bus baigtas ir,kad jusu nurodymu,vezejai galetu patys atvaziave issivezti.Problema,kad jie Velse,bet vezejams tas Velsas ir siaip pasiekiamas.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 26, 21:28)
Internetu uzsakyti galima.
Variantus matau kelis:
1.susirasti adresa UK,draugu pazistamu kas  galetu jusu siuntiniu priimti ir pagloboti kol ji vezejai paims.

sakykit, gal zinot ar baldu atvezimas iki pvz Londono nemokamas?

ir dar klausimelis: ar tikrai nebus problema atsiskaityti lietuvisko banko kortele, net jei ji butu normali kreditine Visa ar panasi? nes esu bandzius kelione pirkti per uk kelioniu agentura, tai man neleido schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 02 26, 20:39)
sakykit, gal zinot ar baldu atvezimas iki pvz Londono nemokamas?

ir dar klausimelis: ar tikrai nebus problema atsiskaityti lietuvisko banko kortele, net jei ji butu normali kreditine Visa ar panasi? nes esu bandzius kelione pirkti per uk kelioniu agentura, tai man neleido schmoll.gif



Iki Londono ar kur kitur (tik i skotija brangiau) atvezimas £50,tai galit apsitare su vezejais del kainos apsisprest ar jums tas apsimoka.Gal tada pigiau butu vezejus ten tiesiai nusiust.

Del korteles,tai jie tik american express neima,as pati su mastercardu atsiskaiciau,tikrai ima.Nebent cia korteles tiekejas kazkokias ribas nustato g.gif bet as bent keliaudama ir europoj ir ne,ar pirkdama jokiu problemu su atsiskaitymais neturedavau.
Beje uz atsiskaityma kortele jie paeme £10 administracini mokesti,nezinau ar internetu tas pats,nes as pirkau tiesiai is parodos,popieriukus pilde konsultante tai gal uz tai ir sugalvojo mokesti smile.gif

Tiesa,galima pasirinkti arba plunksnas arba "foam"(nzn kaip cia lietuviskai atitikmuo butu),tai mes rinkomes pastaraji.Truputi kieciau sedesi,bet ilgiau devisi.Plunksnos minkstuteles,bet sake daznokai reikia keisti,issisedi matyt.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 02 26, 22:03)
Del korteles,tai jie tik american express neima,as pati su mastercardu atsiskaiciau,tikrai ima.Nebent cia korteles tiekejas kazkokias ribas nustato  g.gif bet as bent keliaudama ir europoj ir ne,ar pirkdama jokiu problemu su atsiskaitymais neturedavau.

aciu uz atsakymus..bet turiu galvoj, ar ne problema internetu moket per lietuviska banka? g.gif jusu mastercardas tai turbut uk banko isduotas?
na blogiausiu atveju, jei jau pasirasysim tokiai avantiurai pirkti tokiu nuotoliniu budu, gal draugai is londono ir pavedima padarytu, kad maziau problemu butu g.gif

bet taip noretusi apziuret tuos baldus nors akies krasteliu gyvai rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, kokias grindis dedat namuose? Laminata, trisluoksni parketa?
GAL KURI KA NORS GALETUMET PAPASAKOT APIE TRISLUOKSNI PARKETA 4u.gif ?
Atsakyti
mano svajonių grindys tai ilgos lentos ax.gif
Atsakyti