Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

Gerosios sėklos išaugina gerąsias žoles, o blogosios- piktžoles. Tačiau sėklos nematomos. Jos miega žemės gelmėse, kol kuriai iš jų staiga šauna į galvą pabusti. Tada ji pasirąžo ir nedrąsiai pradeda stumti saulės link žavų, nekaltą daigelį. Jei tas daigelis ridikėlio ar rožės, jam leidžiama augti, kaip jis nori. Bet, jei piktžolės, vos tik jį atpažįsti, turi tuoj pat išrauti. Ir štai Mažojo princo planetoje buvo siaubingų sėklų... Baobabų sėklų. Jos buvo užkrėtusios visą planetos žemę. Mat jei baobabo imiesi per vėlai, paskui niekaip juo neatsikratysi. Jis užkariaus visą planetą. Tiesiog pavers ją savo šaknimis. Ir jei planeta labai maža, o baobabų pernelyg daug, jie susprogdina ją savo šaknimis. Reikia laikytis drausmės; ryte nusiprausk ir susitvarkyk pats, o paskui kruopščiai apsišvarink savo planetoje. Baobabus turi prisiversti rauti nuolat, vos tik gali atskirti nuo rožių krūmo: kol jaunučiai daigai ir vienų ir kitų nepaprastai panašūs. Darbas labai nuobodus, bet labai lengvas.
Antuanas de Sent-Egziuperi ,,Mažasis princas"

Mergytės, prašau nesipykti, šią temutę, dar anksčiau (užmiesčio namo interjeras), skaitau jau beveik metus, tiesa, niekada nerašiau, tačiau semiuosi idėjų, patarimų, gero skonio, turiu net sąsiuvinuką užsivedusi su kontaktais, nuorodomis...ačiū visoms ir kiekvienai atskirai- jūs puikios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bumbulas: 06 kovo 2011 - 17:04
Užsiima, ir be galo gražiai sugeba padaryt sodą wub.gif

Pasisodinau ką tik savo mylimiausių gėlių - frezijų, kasdien kalbinsiu greičiau išlysti daigelius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbulas @ 2011 03 06, 18:02)
Gerosios sėklos išaugina gerąsias žoles, o blogosios- piktžoles. Tačiau sėklos nematomos. Jos miega žemės gelmėse, kol kuriai iš jų staiga šauna į galvą pabusti. Tada ji pasirąžo ir nedrąsiai pradeda stumti saulės link žavų, nekaltą daigelį. Jei tas daigelis ridikėlio ar rožės, jam leidžiama augti, kaip jis nori. Bet, jei piktžolės, vos tik jį atpažįsti, turi tuoj pat išrauti. Ir štai Mažojo princo planetoje buvo siaubingų sėklų... Baobabų sėklų. Jos buvo užkrėtusios visą planetos žemę. Mat jei baobabo imiesi per vėlai, paskui niekaip juo neatsikratysi. Jis užkariaus visą planetą. Tiesiog pavers ją savo šaknimis. Ir jei planeta labai maža, o baobabų pernelyg daug, jie susprogdina ją savo šaknimis. Reikia laikytis drausmės; ryte nusiprausk ir susitvarkyk pats, o paskui kruopščiai apsišvarink savo planetoje. Baobabus turi prisiversti rauti nuolat, vos tik gali atskirti nuo rožių krūmo: kol jaunučiai daigai ir vienų ir kitų nepaprastai panašūs. Darbas labai nuobodus, bet labai lengvas.
Antuanas de Sent-Egziuperi ,,Mažasis princas"

Mergytės, prašau nesipykti, šią temutę, dar anksčiau (užmiesčio namo interjeras), skaitau jau beveik metus, tiesa, niekada nerašiau, tačiau semiuosi idėjų, patarimų, gero skonio, turiu net sąsiuvinuką užsivedusi su kontaktais, nuorodomis...ačiū visoms ir kiekvienai atskirai- jūs puikios  wub.gif


wub.gif wub.gif wub.gif Tu teisi nera ko cia pyktis as tik uz tai,kaip ir sakiau daugiau gerio reikia sirdysia tureti. Atsiprasau Cobre jai izeidziau tave, kuo nors ir siulau susidraugauti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiesa živiliuke, tokių pavėsinių baltų mačiau skyrup Kaune ir buvo viskas dar 50 procentų nuolaidos, tai super gražus daiktas, norėčiau sodo ir jos jame ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 18:15)
Tiesa živiliuke, tokių pavėsinių baltų mačiau skyrup Kaune ir buvo viskas dar 50 procentų nuolaidos, tai super gražus daiktas, norėčiau sodo ir jos jame ax.gif



O kainytės skiresi nuo šių? idėsiu nuorodą kur radau visus baldus ir pavėsine. Lauko baldai/pavesines
Nes jau susigundžiau pirktis,bet aišku jai yra kur pigiau tai thumbup.gif Tik aš galvoju ar ta balta spalva man tiktu prie bendro vaizdo sodybos? Nors gal pasisodintu augalu ne taip ir kristu tas baltumas i akis g.gif Kaip jūs manot merginos? g.gif

O dievuliau aname tavo poste mačiau,kad augini frezijas,tai mano irgi mylimiausios gėlės aš ju turiu ir dabar prisimerkusi,ir kai tik nuvysta vėl lekiu ieškoti kur nusipirkti,nes ju žiemos metu ganėtinai sunku būna rasti verysad.gif O dabar jai eina jas auginti,tai ryt manau teks važiuoti i botanikos soda smile.gif Papasakok kaip jas auginti ir prižiūrėti? Nes aš kol išmokau orchidėjas auginti tai keles teko palaidoti schmoll.gif
Atsakyti
naujas katalogas http://www.laura-ash...011/MAG2011.swf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 06 kovo 2011 - 17:33
ziviliuke, aš skyrup kainos kažkaip neįsidėmėjau, pasiskambink, paklausk ryt, gal jei dar 50 procentų nuolaida, kaina bus gera g.gif
Kas liečia frezijas, tai giminės kaime darželyje pernai prisiaugino, aš šiandien nulėkiu į Senukus, nusipirkau svogūnėlių maišelį, 10 svogūnėlių, nepilnai 5 Lt, pasodinau, žiūrėsiu kas gausis, bet girdėjau panos augina namuose ir puikiai auga thumbup.gif
Žiūrinėjau vazonus, nes namie pas mane belekas su jais, baisuma, visi skirtingi, belekokie, bet nieko doro nemačia. O jei pirkt man visus vienodus, bus tragedija, nes kokio tūkstantėlio jaučiu reiktų beveik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 06, 18:47)
Žiūrinėjau vazonus, nes namie pas mane belekas su jais, baisuma, visi skirtingi, belekokie, bet nieko doro nemačia. O jei pirkt man visus vienodus, bus tragedija, nes kokio tūkstantėlio jaučiu reiktų beveik doh.gif

o jeigu tuos vazonus apipavidalinti kaip nors, kad deretu prie kambario. Ar medziagele, ar buna tokie sausuoliai, jais apipinti.
Papildyta:
QUOTE(bunsha @ 2011 03 06, 18:29)

o sitie tapetai popieriniai?
Atsakyti
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 06, 11:21)
tik kažkaip mano virtuvės sienos nudažytos gimininga spalva, kažkaip galvoju ar ne per daug geltona būsiu, net nežinau ką parinkt ilgai, siaurai, tamsiai, patalpai  rolleyes.gif

zinoma, geltona geltonai nelygi, bet man atrodo, kad gerai parinkto geltonos atspalvio negali buti per daug, ypac musu klimato salygomis, kai puse metu buna tamsu ir salta 4u.gif

QUOTE(wilike @ 2011 03 06, 15:31)
ziviliuke manau tikrai sauniai susitvarkysite. Del vynuogiu nepamirsk, kad ten ir bitutes atskrenda, jeigu pastatysi suoliuka, gali buti kad prisesti ten tik rudeniop iseis, arba net neiseis  cool.gif

geras, tikrai, sodinant augalus, reikia nepamirsti pagalvoti apie tai, kad paskui gali buti neimanoma prie ju prieiti biggrin.gif

Ziviliuke, pirtis is isores atrodo labai grazi mirksiukas.gif Gaila, kad nepamaciau vidaus nuotrauku... Ta pavesine parodyta irgi labai grazi, tik man atrodo, kad nelabai deres salia pirties eksterjero 4u.gif
P.S. Nesupyk, bet gramatikos klaidos labai rezia akis blush2.gif

Atsakyti
Idomus straipsniukas ir kelios nuotraukytes http://www.moteris.l...dave_prancuzai/
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 06, 18:29)

dar vienas,vasaros ,geresnes kokybes vaizdas,yra is ko pasisemti ideju http://viewer.zmags....8e3#/053b48e3/1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 06 kovo 2011 - 18:15
Nu gal tikrai baigiam tam temą, kiekvieno suvokimas savas ax.gif

Aš tai net nekeliu svao namų nuotraukų, nes juose nėra nieko provansiško, nieko net paašaus, bet man taip norėtųs. Bet reiktų begalinių investicijų, pradedant nuo viso buto grindų, jos dabar yra mėlynom plytelėm....
Atsakyti