Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(bunsha @ 2011 03 06, 14:19)
bugagasenka,jei turit,ikelkit visas Irmos interjero nuotraukas smile.gif

paziurek pati mirksiukas.gif
Man tapetai patiko vieni, susirasiau su ja. Jau apsidziaugiau, kad radau sau idealius. Nulekiau, jos patarta i Iris ir neradau katalogo su jais, itariu, kad jau isimti is gamybos verysad.gif
http://irmahomestyle.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 06 kovo 2011 - 12:37
QUOTE(Cobre @ 2011 03 06, 12:36)

labai grazu rolleyes.gif
tik va ziurinedama tokius blogus daznai pamastau, kaip butu gerai, kad po nuotraukom butu parasyta, kur pirkti sviestuvai, baldai, is kur vonios aksesuarai, na panasiai kaip mamagabi moko biggrin.gif nes kad ir sitam puslapy pamaciau daug man patinkanciu detaliu, sviestuvu, o kur ieskot nezinia verysad.gif
Atsakyti
http://www.interjera...amasis-694labai grazus interjeras.Seniau interjere galedavo pamatyti is kur pirktas daiktas,dabar ziuriu,kad jau nebe
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 06, 14:19)
bugagasenka,jei turit,ikelkit visas Irmos interjero nuotraukas smile.gif


Cobre mane aplenkė, man labai patinka šios merginos darbai
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 06, 14:11)
http://www.interjera...amasis-694labai grazus interjeras.Seniau interjere galedavo pamatyti is kur pirktas daiktas,dabar ziuriu,kad jau nebe

kazko nerodo,tai ieikit i interjeru galerija,antra puslapi,irpats paskutinis 97nr.
Atsakyti
Medeile, labai aičū už idėjas del kolidoriaus po pasiūlymų ir fantazija įsijungia paskui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 06, 14:14)
kazko nerodo,tai ieikit i interjeru galerija,antra puslapi,irpats paskutinis 97nr.

as daznai paziurineju interjeras.lt,seniau didzioji dalis interjeru budavo siulaikiski minimalistiniai,o dabar vis daugiau su klasika,provanso elementais ,paziurinekit yra daugiau graziu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bunsha: 06 kovo 2011 - 13:49
QUOTE(wilike @ 2011 03 06, 15:42)
ziviliuke, gal galetumei dar ideti savo nuotraukytes  rolleyes.gif  Labai gaila kad nespejau pamatyti, manau ir daugiau tokiu moteru kurios su malonumu paganytu akeles, gal ideju pasisemtu


Idesiu butinai veliau,kai susitavrkysiu ir daviasiu iki galo visus kambarius. Tuomet kai bus visuma ne klius akys uz kai kuriu detaliu, tarkim kaip cobre baldai mugininku uzkliuvo biggrin.gif Galiu ideti pirties nuotraukas is lauko. 4u.gif

Ir as jau galvoju gal ne i ta tema pataikiau,gal provanso su cantry stiliumi jau negalime bendrinti schmoll.gif O gal kaip cobre issireiskia cia ps mane isvis eilinis kaimo turizmas tai tureciau keliauti,i koke zemesnes grandies tema? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 06 kovo 2011 - 14:53
ziviliuke, tai laukiam bent pirtelės pradžiai 4u.gif
Atsakyti
o su griztant prie interjeru, tai cia yra is pavyzdukas kaip provanso stilistika galima panaudoti siuolaikiniame bute ir dar surasyta, kur kas gauta - http://www.interjera...gyvenamasis-303

p.s. kai kuriuos siu daiktu tikrai esu maciusi eiliniam Ermitaze ir tikrai manau uz mazesne kaina nei interjero salonuose:)
Atsakyti
O kur konkrečiau randasi urmo turgelis? Labai norėčiau nuvažiuoti į mugę, bet visiškai nesiorentuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 06, 15:49)
Idesiu butinai veliau,kai susitavrkysiu ir daviasiu iki galo visus kambarius. Tuomet kai bus visuma ne klius akys uz kai kuriu detaliu, tarkim kaip cobre baldai mugininku uzkliuvo  biggrin.gif  Galiu ideti pirties nuotraukas is lauko.  4u.gif

Ir as jau galvoju gal ne i ta tema pataikiau,gal provanso su cantry stiliumi jau negalime bendrinti schmoll.gif  O gal kaip cobre issireiskia cia ps mane isvis eilinis kaimo turizmas tai tureciau keliauti,i koke zemesnes grandies tema?  biggrin.gif



user posted image

Cia matytis stiklines pokyliu sales eskizas ant supilto kalnelio, galvojam ir jai sveikata ir visa kita leis, sia vasara pradesim statyti. (atsiprasau uz netvarka,man britkiausias statybu prociasas )

user posted image

Cia pirtele

user posted image

Baisiausia man darosi kai pamastau apie apzialdinima sodybos ir visas kitas gerybes,net nezinau kur kreipti kad gauti geru patarimu apie visokius augalus ir t.t. doh.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Barboraaa @ 2011 03 06, 16:06)
Labas,matau vyko ne itin maloni diskusija apie kažkokią foto kuri neatitiko provanso kriterijų,nelabai ką apie provansą išmanau, bet ši tema mano favoritė ir tikrai galima daug ko pasimokinti ,  man  būtų labai įdomu provansišką pirtį pamatyt,esu mačius vienokių,kitokių bet apie prancūzišką schmoll.gif  kuo ji skiriasi kaip atrodo.



Na man parncuzisko provansu yrenktos pirtie tai pat ne teko dar matyti,noreciau ir as pamatyt mirksiukas.gif
Atsakyti