Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

Yra jūs puslapis internete, bet neprekiauja berods, Kaune yra parduotuvėj Šilainiuose, beveik priešais Maximą, gal ir kur kitur g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 23:25)
Yra jūs puslapis internete, bet neprekiauja berods, Kaune yra parduotuvėj Šilainiuose, beveik priešais Maximą, gal ir kur kitur g.gif

Reikės pasižvalgyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2011 03 05, 20:34)
Pritaikyti tai turiu kur. Blogiausia, kad nėra parašyta lentynos išmatavimų  ir neaišku, kokio ilgio tos laikančios grandinėlės. Suku galvą dabar, ar pirkti nemačius, ar rasti laiko į Vilnių važiuoti  g.gif

Sita parduotuve yra ir Kaune Akrpolyje. Jusus norimas daiktas taip pat bigsmile.gif
Atsakyti
As uz ramesi kritikos, sakyciau net ne jos, o pastebejimu iverinima biggrin.gif
Man rodosi visi mes cia mokomes, medziojame idejas, remiames kitu patirtimi, kad nekartotumem klaidu, ar ju isvengtumem, kartais i savo namus paziurim kitu akimis, kurios pastebi tai, ko pats jau nebematai, apsales nuo savo sugebejimu biggrin.gif

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 11:47)
Tarptautinis senturgis vyks prekybos miestelyje Urmas. Girdėjau labai gerus atsiliepimus, todėl šiemet būtinai aplankysiu bigsmile.gif

Ech, neblogu dalykeliu ten buna, bet kainos nedziugia biggrin.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 03 05, 15:43)
O kur tie sendaikciai yra? Kaip megstu visokias skyles  biggrin.gif  Siandien kuiciausi, tai nenubegau iki turgelio aleksoto, reiks ryt eiti pasidairyti  ax.gif

Jeigu as ten pesciomis nueiti galeciau, tai turbut isidarbinciau perrusiuotoja lotuliukas.gif O kai su masina nusibruku, vis susinervinu kur ja pastatyti, gal dabar jau kita padetis g.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2011 03 05, 17:41)
Parasei teisybe, tik Cobres bendravimas kartais pergrubus... siltumo joje truksta, bet visi mes skirtingi  rolleyes.gif
Vat ir svarbiausia kas sirdziai miela, koks bebutu stilius, nors ir ir tas stilius butu i sona nugrybautas  biggrin.gif
Norejau Ziviliuke pagirt del miegamojo, jei nicko nesumaisiau beskaitydama arsias diskusijas  biggrin.gif

Kam ko reikia smile.gif , man Cobres komentarai labai taiklus, tik reakcijos i juos skirtingos. Jei gerai pamenu, berods jus, sugebejote labai teisingai sureaguoti, be apmaudo ir pykcio priepuoliu biggrin.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 03 05, 18:20)
  Rytine Kava, as stengiuosi buti objektyvi ir neveidmainiauti, jei manau, kad kazka ne taip pasakiau padariau, tai man nesunku atsiprasyti ir klaidas pripazinti. Lai visi taip elgiasi ir bus puiku.

drinks_cheers.gif , o butent sito, siame forume isties labai truksta,is tu wub.gif wub.gif
naudos mazai smile.gif
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 21:25)
Yra jūs puslapis internete, bet neprekiauja berods, Kaune yra parduotuvėj Šilainiuose, beveik priešais Maximą, gal ir kur kitur g.gif

Kiek zinau, tai tik Silainiuose smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif as pasakysiu tik tiek:be Cobres,Irishkos,ir dar keliu nusimananciu merginu si tema butu jau senai pamirsta:taip kad,aciu jums uz visas nuorodas,nuotraukas ir komentarus,kad tik butumet, o kam nepatinka-yra dau kitu temu
Atsakyti
merginos, gal kartais zinot, ar gamina kas lietuvoj lovas su panasiu galvugaliu

user posted image

kiek kur ziurejau, tai nebent tiesia linija virsus, o man taip grazu toks truputi mandresnis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2011 03 05, 20:15)
Sveikos,
kiek čia daug grožybių prisižiūrėjau 4u.gif Noriu Jūsų paklausti: gal kuri turite ar matėtė realybėje štai tokį daiktą (nes man važiuoti tik pažiūrėti - toloka)?
http://ww.cdstyle.lt.../lang/1/page/37
ar nėra jis per grubus? O gal kažką panašaus matėte kitur, ne šitoje parduotuvėje?



Labai graziu daiktu,buna gal pravers kam.
www.otto.lt, ir kur "Namas/Baldai"
Tikrai visko galima rasti,visokio stiliaus ir skonio namams. As ne karta, tai pat buvau uzsisakius prekyciu, kas liecia namus,ir nenusivyliau. O kai pataikai dar ant Sale is vis gerai buna mirksiukas.gif Aplamai atsivertus Online zurnalas zurnala pavatyti eina,labai graziu ir idomu minciu galima pasisiamti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 06 kovo 2011 - 01:45
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 13:58)
O čia mano paskutiniai pirkinukai. Pirkau vazonelį dirbtinių levandų į vonią prie muilo dozatoriaus, muilinės ir t.t rinkinio, atitiko vazonėlio spalva, gan gražiai gyvai atrodo gėlikės thumbup.gif Žvakidė iš skyrup.
user posted image


Na va, be vartydama kataloga radau,mano manymu jums i komplekta tinkancius ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 11:35)
Kur vyks? Tik turiu tokią nuojautą, kad sueis eiliniai tie patys baziniai, dar iš Aleksoto turgelio ir bus sad.gif

Kas prekiauja Aleksoto turguje nežinau, bet pernai Urme iš vieno palangiškio nusipirkau 12 senovinių kėdžių komplektą - jei pamenate, dėjau foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 06 kovo 2011 - 10:21
My Webpage neblogas,yra visokiu stiliu
Atsakyti
QUOTE(Trolėmolė @ 2011 03 04, 22:46)
Man patiko, kad šitam puslapyje galima įsikelti savo kambario nuotrauką ir tada kaitalioti įvairias spalvas. Mačiau, prekiauja ir LT, tik kainų nežinau.
Sherwin-williams


nu va aš dar apie šiuos dažus, meistras klyjavo plyteles, tai truutį sienas nutepliojo, turiu pasakyt, kad valosi puikiai taip, kad virtuvėms, vaikų kambariams, prieškambarims ir kitoms patalpoms kur padidintqa rizika visokiems tepliojimams šie dažai tikrai puikūs
luboms galėčiau iš savo patirties rekomenduot Tikkurila Luja dažus, taip pat superiniai dažai, bet ir kaina jų nemaža.

aš vat ik galvoju kokia spalva dažyt man kolidorių nes mūsų kolidorius ilgas ir tamsus, dienos šviesa jį pasiekia tik per virtuvės langą ir tai tik dalį apšviečia, aš galvojų dažyt ryškiai geltonai kažką panašaus kaip čia
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us

tik kažkaip mano virtuvės sienos nudažytos gimininga spalva, kažkaip galvoju ar ne per daug geltona būsiu, net nežinau ką parinkt ilgai, siaurai, tamsiai, patalpai rolleyes.gif
Atsakyti
Man cia visai patinka

http://www.houzz.com...m-san-francisco

Atsakyti