Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 18:22)
Ir aš kai pamačiau, neradau sau vietos, kol nenupirkau bigsmile.gif

Man prie geriausiu noru niekur netiko biggrin.gif o siaip as nelabai ka pas juos randu.
Atsakyti
merginos ,ar labai dideles kainos superbalduose(blogai kad nesurasytos,pvz.kaip rumsiskiu)?paziurejus ju puslapi patiko minksti svetaines baldai,graziu yra rumsiskiu balduose,bet kainos didokos.Kartais skelbiu.lt buna ,kad pardavineja nelabai brangiuhttp://www.skelbiu.lt/skelbimai/antikvarinis-mink-t-bald-komplektas-10142473.html
Atsakyti
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 05, 13:33)
Aga, o is kur muilo dozatorius? ax.gif

Senukuose, muilo dozatorius, muilinė, indukas dantų šepetėliams ir indukas vandeniui 25 Lt tik.

O vazonėlį su levandom pirkau Laisvės al. gėlių parduotuvėj prie Maironio gatvės kur netoli yra Gėrimų pardė ir gėlės kartu. Bet tik vienas toks apdulkėjęs buvo, matyt seniai jau stovintis.
Atsakyti
Sveikos,
kiek čia daug grožybių prisižiūrėjau 4u.gif Noriu Jūsų paklausti: gal kuri turite ar matėtė realybėje štai tokį daiktą (nes man važiuoti tik pažiūrėti - toloka)?
http://ww.cdstyle.lt.../lang/1/page/37
ar nėra jis per grubus? O gal kažką panašaus matėte kitur, ne šitoje parduotuvėje?
Atsakyti
Esu mačius, man labai patiko, jei turi kur pritaikyti, tikrai gražus dalykėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 20:18)
Esu mačius, man labai patiko, jei turi kur pritaikyti, tikrai gražus dalykėlis thumbup.gif

Pritaikyti tai turiu kur. Blogiausia, kad nėra parašyta lentynos išmatavimų ir neaišku, kokio ilgio tos laikančios grandinėlės. Suku galvą dabar, ar pirkti nemačius, ar rasti laiko į Vilnių važiuoti g.gif
Atsakyti
Grandines galima trumpint jei ilgos, arba pakeist į ilgesnes, ne bėda čia manau, yra pirkt Senukuose tokių.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 20:18)
Esu mačius, man labai patiko, jei turi kur pritaikyti, tikrai gražus dalykėlis thumbup.gif



QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 20:36)
Grandines galima trumpint jei ilgos, arba pakeist į ilgesnes, ne bėda čia manau, yra pirkt Senukuose tokių.

Dėkui, Aga 4u.gif . Dabar jau apsisprendžiau - pirksiu wub.gif
Atsakyti
[quote=Iriska,2011 03 05, 15:56]

Na kaip man reikia tokio didelio laikrodzio doh.gif
user posted image

daug tokiu yra antikvarinese parduotuvese smile.gif tik kaina ju buna apie 1000-2000
Atsakyti
Šiandien Thomas Philipse nusipirkau tokį rėmelį smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gražus labai thumbup.gif tik paskutiniu metu TP kažkaip nelabai ko gero randu, tas pats per tą patį.. g.gif Va Skyrup nepalyginsi net.
Atsakyti
Aš kai TP retai kada apsilankau, tai randu grožių smile.gif.
O skyrup, tai čia internetinė parduotuvė, ar nea? Kur tokią galima rast? Negirdėjau g.gif .
Atsakyti