Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 05, 14:31)
Medeilė, nu negasdinkite manes daugiau:)))) Jusu vonioje plyteles is tos pacios kolekcijos kaip ir musu tik mes ememe sienoms tas sviesiasias, tik apapcioje pora eiliu tamseseniu ir dekoro plyteles pas mus ant sviesaus fono sokoladines geles su auksiuku (aaaaaaaaaaaaaaaa..... na ir kodel as neturiu nuotrauku:///); dabar ziuriu kad ir remelis nuotraikai toks pats (tas baltasis, kur is IKI)smile.gif, o ir geliu pas mane namuose laaaaaaabai daug:) remeliuose tai nuotrauka butinai pakeiskit i kokia su rausvom rozem ar siaip graziu idilisku vaizdeliu:)

Siaip Jusu vonia nelabai i Provansa panasi, bet jei is tiesu norite iveisti joje "tos" dvasios tai manau teisinga krypti pasirinkote - jei pakeisite spinteles rankeneles i kazka derancio prie sienu, pakabinsite paveiskleli su pakeistu vaizdeiu, dar gal koki tinkanti augaliuka, sviesias uzuolaideles smulkiom gelytem ir t.t. tik labai nepersistenkite, neperkraukite ir svarbiausia isileiskite sviesos, juk Provanse silta ir sauleta:)
Papildyta:
Na bet tai bus tik viena nuotrauka ne i tema, o juk tam galvas ir turime, kad sugebetume atsirinkti grudelius nuo pelu:)

bigsmile.gif aš kaip tik ir galvoju apie rauktas užuolaidėles su smulkiomis rožytėmis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 14:33)
Rėmeliai nuostabūs, bet ir pats paveiksliukas man superinis, šviesus ir šiltas thumbup.gif

Ačiū Aga bigsmile.gif
Atsakyti
O čia mano paskutiniai pirkinukai. Pirkau vazonelį dirbtinių levandų į vonią prie muilo dozatoriaus, muilinės ir t.t rinkinio, atitiko vazonėlio spalva, gan gražiai gyvai atrodo gėlikės thumbup.gif Žvakidė iš skyrup.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 14:58)
O čia mano paskutiniai pirkinukai. Pirkau vazonelį dirbtinių levandų į vonią prie muilo dozatoriaus, muilinės ir t.t rinkinio, atitiko vazonėlio spalva, gan gražiai gyvai atrodo gėlikės thumbup.gif Žvakidė iš skyrup.
user posted image

labai gražūs pirkinukai bigsmile.gif
Atsakyti
Aga, o is kur muilo dozatorius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 13:58)
O čia mano paskutiniai pirkinukai. Pirkau vazonelį dirbtinių levandų į vonią prie muilo dozatoriaus, muilinės ir t.t rinkinio, atitiko vazonėlio spalva, gan gražiai gyvai atrodo gėlikės thumbup.gif Žvakidė iš skyrup.
user posted image



Labai grazios detales wub.gif
Atsakyti
Gražu mirksiukas.gif
O kur jvazanonėlį pirkote su levandom.

QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 12:58)
O čia mano paskutiniai pirkinukai. Pirkau vazonelį dirbtinių levandų į vonią prie muilo dozatoriaus, muilinės ir t.t rinkinio, atitiko vazonėlio spalva, gan gražiai gyvai atrodo gėlikės thumbup.gif Žvakidė iš skyrup.
user posted image


Papildyta:
Aš turiu visą tokį rinkinuką. Tikriausiai ir Aga. Jų buvo senukuose, gal ir dabar dar yra.
mirksiukas.gif


QUOTE(kvietkas @ 2011 03 05, 13:33)
Aga, o is kur muilo dozatorius? ax.gif


Papildyta:
Paveikslėlis nuostabus thumbup.gif Aš nieko nekeisčiau.
O kur tokių gražių būną, man kaškaip su pirkiniais iš sendaikčių parduotuvių nesiseka schmoll.gif
.

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 12:12)
Pagaliau sendaikčiuose radau paveikslėlį savo voniai, nors labiau rėmai man patiko, paveikslėlį su laiku pakeisiu bigsmile.gif

http://s1217.photobu...123/paveikslas/

Atsakyti
Just:

user posted image

Na kaip man reikia tokio didelio laikrodzio doh.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IvetaJ @ 2011 03 05, 14:53)
Aš turiu visą tokį rinkinuką. Tikriausiai ir Aga. Jų buvo senukuose, gal ir dabar dar yra.

aciu, reiks paieskoti ax.gif

QUOTE(Iriska @ 2011 03 05, 14:56)
Na kaip man reikia tokio didelio laikrodzio  doh.gif
user posted image

mano tevai turi toki panasu, paveldejo is tetules..sakiau, gal reiks pakaulyti, mazu atiduos..tik kazi kur taiso tokius senovinius laikrodzius, nes jis neveikia jau senai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 14:12)
Pagaliau sendaikčiuose radau paveikslėlį savo voniai, nors labiau rėmai man patiko, paveikslėlį su laiku pakeisiu bigsmile.gif

http://s1217.photobu...123/paveikslas/

O kur tie sendaikciai yra? Kaip megstu visokias skyles biggrin.gif Siandien kuiciausi, tai nenubegau iki turgelio aleksoto, reiks ryt eiti pasidairyti ax.gif
Atsakyti
Šį paveikslą pirkau antikvaraskaune.com. Man dar labai patinka superbaldai.lt, labai originalių baldų būna, na ir rumšiškių baldai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 17:56)
Šį paveikslą pirkau antikvaraskaune.com. Man dar labai patinka superbaldai.lt, labai originalių baldų būna, na ir rumšiškių baldai bigsmile.gif

Visus turiu favorituose. O as ir mastau, kur as ta nuotaka maciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 05, 18:17)
Visus turiu favorituose. O as ir mastau, kur as ta nuotaka maciau  biggrin.gif

Ir aš kai pamačiau, neradau sau vietos, kol nenupirkau bigsmile.gif
Atsakyti