Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

QUOTE(vida777 @ 2011 03 05, 12:08)
turiu omenyje fiksuotas kainas - pas mus tiek neuzsideda, kad paskui padarytu 30 % nuolaida  biggrin.gif .
Tiesiog parasiau, kad kainos gali skirtis nuo dazu kiekio  ax.gif . Firmoje kur mes pirkome, 1l skaitomas dazu pavyzdziu, todel 1l kaina yra didesne, nei 10 l kibiro.

tai taip aisku savaime, parasiau tik 1 litro kaina, nes ta gerai zinau, paskui pirkome galonais, tai ten jau nebeskaiciavau kiek cia tas 1 litras kainuoja , nes buvo ir gruntas dar.Na tik merginoms bus aiskiau bent apie kokia kaina orientuotis.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 05, 13:08)
turiu omenyje fiksuotas kainas - pas mus tiek neuzsideda, kad paskui padarytu 30 % nuolaida  biggrin.gif .
Parasiau ("is savo patirties"), kad kainos gali skirtis nuo dazu kiekio  ax.gif . Firmoje kur mes pirkome, 1l skaitomas dazu pavyzdziu, todel 1l kaina yra didesne, nei 10 l kibiro.


tiksliausią norimą splavą išgauni į baltus dažus maišant pigmentus, tereikia susižinoti tos spavos formulę, ir tikrai labai smagu išgauti gerą spalvą, kurios nori, ir kurios paletėje kartais nebūna. Ir pigiau.
Papildyta:
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 05, 12:46)
nus labas rytas damos, norėjau pamatyt pirtelę, bet nepamačiau tubūt išėmė foto.

o aš pagaliau jau su plytelėmis ant sienų ir grindų, greit turėtų ir baldai atkeliaut, pagaliau pajutau, kad mano remontas žengė žingsnį į priekį, o tai trypčiojau vietoje ir jokio progreso, einu į Kazį gal kokį gražų daikčiuką nutversiu  biggrin.gif


Kovo 18-20 dienomis Kaune vyks tarptautinis antikvarinių daiktų ir sendaikčių turgus bigsmile.gif
Atsakyti
Galiu parodyti kokį baldakimo laikiklį mergaitei pakabinau, dabar tik reik patį baldakimą pasisiūti rolleyes.gif ir varžtų vietas užteplioti

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2011 03 05, 13:08)
turiu omenyje fiksuotas kainas - pas mus tiek neuzsideda, kad paskui padarytu 30 % nuolaida  biggrin.gif .
Parasiau ("is savo patirties"), kad kainos gali skirtis nuo dazu kiekio  ax.gif . Firmoje kur mes pirkome, 1l skaitomas dazu pavyzdziu, todel 1l kaina yra didesne, nei 10 l kibiro.

Nesiginciju, pati senukuose strukturinius pirkau tokiu pat principu - didesnis kiekis pigiau. As mat is savo patirties ir kita varianta parasiau mirksiukas.gif

QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 13:20)
tiksliausią norimą splavą išgauni į baltus dažus maišant pigmentus, tereikia susižinoti tos spavos formulę, ir tikrai labai smagu išgauti gerą spalvą, kurios nori, ir kurios paletėje kartais nebūna. Ir pigiau.

Oho, man cia mistika butu g.gif As palete matydama nusigrybavau, tai man maisyti nei velnio nepavyktu schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 11:22)
Kovo 18-20 dienomis Kaune vyks tarptautinis antikvarinių daiktų ir sendaikčių turgus bigsmile.gif
Kur vyks? Tik turiu tokią nuojautą, kad sueis eiliniai tie patys baziniai, dar iš Aleksoto turgelio ir bus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2011 03 05, 13:35)
Kur vyks? Tik turiu tokią nuojautą, kad sueis eiliniai tie patys baziniai, dar iš Aleksoto turgelio ir bus sad.gif

Tarptautinis senturgis vyks prekybos miestelyje Urmas. Girdėjau labai gerus atsiliepimus, todėl šiemet būtinai aplankysiu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cobre @ 2011 03 05, 13:32)
Nesiginciju, pati senukuose strukturinius pirkau tokiu pat principu - didesnis kiekis pigiau. As mat is savo patirties ir kita varianta parasiau  mirksiukas.gif
Oho, man cia mistika butu g.gif  As palete matydama nusigrybavau, tai man maisyti nei velnio nepavyktu schmoll.gif

Cobre, tikrai pavyktų bigsmile.gif ir pati koreaguotum spalvos intensyvumą, o be to neatsitiktų tas variantas, kai išdažai sieną ir norisi verkti (man taip buvo, tada ir pradėjau maišyti).
Papildyta:
QUOTE(wilike @ 2011 03 05, 13:31)
Galiu parodyti kokį baldakimo laikiklį mergaitei pakabinau, dabar tik reik patį baldakimą pasisiūti  rolleyes.gif ir varžtų vietas užteplioti

user posted image


Wau, kaip gražu, super bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bunsha @ 2011 03 05, 09:40)
nusipezejot visai,kol tamstos cia nebuvo,viskas buvo puiku doh.gif




Laba diena visoms 4u.gif
Na tikrai aciu cia tikrai auksciausio lygio kai kurios tikrai unsure.gif
Tai pries moderatore su kurdama tema turetu parasyti,kad naujokiu nepriimam. Gerai bunsha,jus nusprendete tik nezinau kaip man cia pasiielkti? Palikti tema jau ar kaip? Jus turite kazkoke teise taip kalbeti? Ar as jus su savo buvimu kazkaip izeidziau ar suarzinau ? g.gif
Atsakyti
utiti kokios cia aistros uzvire:) Gaila, kad nespejau nuotrauku paziureti - ju jau neber:/ Butu baisiai idomu, nes man labai patinka tiek Provansas, tiek ir tikrasis senasis lietuviskas kaimas, su savo ornamentika, skryniom ir t.t.

Aciu merginoms bandziusioms padeti del kabyklos, taciau mes ieskome butent stovo, o ne prie sienos sukamu; tokiu groziu, tai pilna visur, o vat su stovu beda:/ radom kazkokius kraupukus Ermitaze, brrr... Jei vienus paslifavus ir padazius dar galima kazka sutverti, tai pacios konstrukcijos, kaip sutvirtinti, kad nesikalatotu ir negriutu nesumastem. Prie sienos prisukama netinka, nes ten rubai butu kabinami laikinai kol neapturesime spintos (na kokius metus ax.gif ), o paskui keliautu i veranda ir tarnautu kaip dekoras ir slapiu / apsnigtu rubu dziovykla; taip pat nesinori darkyti sienos sklylemis, bei potencialiomis dememis nuo slapiu rubu. Radom va tokius tobulucius stovus http://www.cdstyle.l...lang/1/pID/2066 arba http://www.cdstyle.l...lang/1/pID/2069, na bet kai pamateme kaina, tai pasirode jie nebe tokie jau ir grazus blink.gif lotuliukas.gif

Radau lenku puslapiuke http://www.akant-sty...styka-nr-3.html, tik dar negavau atsakymo ar jie i Lietuva atsiustu. Na tai va taip ir kankinames doh.gif Jei dar turit isganingu minciu, labai lauksiu.

p.s. beje yra labai paprastas budas, kaip issiaiskinti, kas gi yra tas Provansas, American country, Norvegian country ar pan. Ogi uztenka suvesti Provence style i google paieska ir perziureti foto:)))) Google'as visagalis nemeluoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanda_zydi: 05 kovo 2011 - 12:09
Pagaliau sendaikčiuose radau paveikslėlį savo voniai, nors labiau rėmai man patiko, paveikslėlį su laiku pakeisiu bigsmile.gif

http://s1217.photobu...123/paveikslas/
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 05, 13:59)
Laba diena visoms 4u.gif



pasilikit 4u.gif
moterys kaip Anglijos oras, permainingi sutvėrimai, ryte, piktos apie pietus pagalvoja, kad lygioje vietoje papyko bigsmile.gif
man pačiai Provansas patinka, tiesiog mielas akiai, bet patinka ir kiti kaimiški stiliai pvz virtuvės spalvas nusižiūrėjau nuo itališko stiliaus virtuvės, o žiopsau čia į provansiškas grožybes, kai jau viską pabaigsiu, susikabinėsiu paveiksliukus įkelsiu čia pasirodyt, galimas daiktas, kad būsiu iškritikuota, o gal ir ne, todel jūs tikrai ne vieniša kaimiško stiliaus mylėtoja šioje temoje
Papildyta:
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 05, 14:12)
Pagaliau sendaikčiuose radau paveikslėlį savo voniai, nors labiau rėmai man patiko, paveikslėlį su laiku pakeisiu bigsmile.gif

http://s1217.photobu...123/paveikslas/


gražus daikčiukas wub.gif
man ir rėmas labai gražus ir paveiksliukas
Papildyta:
QUOTE(vanda_zydi @ 2011 03 05, 14:08)
Ogi uztenka suvesti Provence style i google paieska ir perziureti foto:)))) Google'as visagalis nemeluoja lotuliukas.gif


oi zarazza kaip meluoja, jei aš pajamsiu norvegiško stiliaus interjerą ir užvadinsiu provavsas, jums visai galimas daikas ir išmes mano pokštą kaip provansą bigsmile.gif
Atsakyti
Medeilė, nu negasdinkite manes daugiau:)))) Jusu vonioje plyteles is tos pacios kolekcijos kaip ir musu tik mes ememe sienoms tas sviesiasias, tik apapcioje pora eiliu tamseseniu ir dekoro plyteles pas mus ant sviesaus fono sokoladines geles su auksiuku (aaaaaaaaaaaaaaaa..... na ir kodel as neturiu nuotrauku:///); dabar ziuriu kad ir remelis nuotraikai toks pats (tas baltasis, kur is IKI)smile.gif, o ir geliu pas mane namuose laaaaaaabai daug:) remeliuose tai nuotrauka butinai pakeiskit i kokia su rausvom rozem ar siaip graziu idilisku vaizdeliu:)

Siaip Jusu vonia nelabai i Provansa panasi, bet jei is tiesu norite iveisti joje "tos" dvasios tai manau teisinga krypti pasirinkote - jei pakeisite spinteles rankeneles i kazka derancio prie sienu, pakabinsite paveiskleli su pakeistu vaizdeiu, dar gal koki tinkanti augaliuka, sviesias uzuolaideles smulkiom gelytem ir t.t. tik labai nepersistenkite, neperkraukite ir svarbiausia isileiskite sviesos, juk Provanse silta ir sauleta:)
Papildyta:
QUOTE(bugagašenka @ 2011 03 05, 13:21)
oi zarazza kaip meluoja, jei aš pajamsiu norvegiško stiliaus interjerą ir užvadinsiu provavsas, jums visai galimas daikas ir išmes mano pokštą kaip provansą  bigsmile.gif


Na bet tai bus tik viena nuotrauka ne i tema, o juk tam galvas ir turime, kad sugebetume atsirinkti grudelius nuo pelu:)
Atsakyti
Rėmeliai nuostabūs, bet ir pats paveiksliukas man superinis, šviesus ir šiltas thumbup.gif
Atsakyti