Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose - 7 tema

[quote=vanesax,2011 03 04, 21:05]
[/quote]
Siaip ar taip sioje temoje apie tai ir diskutuojama, tik panasu, kad suprantama skirtingai smile.gif Juk ir be etiketes atsirinksite kas jums patinka ir tinka smile.gif Su tokiais isgrynintais stiliais ne tiek daug cia besilankiusiu-besilankanciu ir buvo ax.gif
[/quote]


Supratau mirksiukas.gif Na aš pasistengsiu ne persistengt, ir labai neįkyrėti su išgrynintu stilium mirksiukas.gif Bet jai leisite patarimo vis paklausiu, nes kelios galvos gali kažką ir geriau sugalvoti mirksiukas.gif Ir man rupi žmonių nuomone, nes sodyba ketiname paversti kaimo turizmo, tai kažkaip norėtųsi išgirsti iš šono nuomone ar tokę sodyba tarkim šventei, jus rinktumėtės 4u.gif Vėliau galėsiu įdėti foto, ir priimsite i draugija. ax.gif Aišku jai nesutrukdysiu jau susigyvenusiu merginu šioje temoje. blush2.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus, o fotkių laukiam visada clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 04, 16:00)
Čia ir LT pasiekiamų dažų puslapiukas, kur irgi galima žaisti su spalvomis ir jų deriniais  thumbup.gif Crown
Didelis pasirinkimas pastelinių atspalvių.


Man patiko, kad šitam puslapyje galima įsikelti savo kambario nuotrauką ir tada kaitalioti įvairias spalvas. Mačiau, prekiauja ir LT, tik kainų nežinau.
Sherwin-williams
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 05, 00:37)
O kuo rusiska kaimo troba blogai? Ar kuo prasciau, nei jusu? , yra labai graziu pavyzdziu, tik jie nuo to grazumo ir naturaliu medziagu ir t.t., netampa provansu  schmoll.gif

Prancuziskas provansas (o kitokio jo ir negali buti net), tai toli grazu ne angeliukai ir gelytes, tai daugiau lietuviskas supratimas apie provansa. Pasidomejusi as pakankamai, o jums deja truksta ziniu. Bet koks skirtumas, svarbu jums patinka tai ka sukurete, tiesiog tai dar toliau nuo provanso, nei cia buvusios vonios pavyzdys. O siaip man liudnoka, kai lietuviskose kaimo turizmo sodybose, ar siaip sodybose kuriamas ne lietuviskas kaimas, bet kazkokia nenaturali a la kaimiska aplinka. Lietuviski baldai, interjerai buvo tokie grazus, saviti, na nors kazka galima butu pritaikyti ir dabar juk. 
Ir dar, kaip bebutu, provansas (tarp kitko, rasosi is mazosios raides, jei kalbame apie stiliu, o ne apie regiona  mirksiukas.gif ), siaip ar taip Prancuzijoje. Pasakykite, kur pas jus bent dalele prancuzisko stiliuko ?


Na pradekima kabinetis prie smulkmenu,tokiu kaip is" mazosios raides", cia ziurau SM iprasta doh.gif Zinot mieloji nenoriu su jumis gincytis ir plestis ar irodineti, kad provanso stilius ne vien su Pracuzija asocijuojasi schmoll.gif Tikriausiai tada bereikalo studijavau interjiero dizaina. Reikes kada pasikonsultuoti dar su destytojais drinks_cheers.gif
O kaimo turizmai ar sodybos Lietuvoje butinai turi buti Lietuvisko stiliaus? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziviliuke96: 04 kovo 2011 - 23:50
QUOTE(kvietkas @ 2011 03 01, 20:39)
aciu..bet kaip suprantu, pagrindine bustine kaune..kazi ar vilniuj visus audinius kokioj lavackoj turi g.gif reiks skambint klaust, kai jau uzuolaidoms pribresiu..



Nežinau ar jau radote užuolaidas,bet galiu keles nuorodas pasiulyti aš kai ieškojausi sau užuolaidų aptikau. Pirmoi nuorodoi labiau klasikiniui stiliui kiek suprantu tiktu smile.gif (Baisu jau pasidarė ir nuomonę savo sakyti po vieno pokalbio ) biggrin.gif

http://www.audiniai.lt/

Čia ne mažas pasirinkimas ir konsultantės labai fainos

http://www.uzuolaidusalonas.lt/

Ši nuoroda labiau gali praversti patarimams

http://www.draperija...index.php?id=66

O štai si nuoroda neužsiimu reklama tikrai,bet pas juos asortimentas didelis tik gaila kad interneto puslapi nepateikia tiek kiek turi visko smile.gif Pati dirbu su ju baldu audiniais,tiek pirkausi uzuolaidom asmeniškai sau tikrai dar ne teko nusivilti ir kas svarbiausia man kokybes ir kainos santykis puikus pas juos. Tai pat labai graziu paveikslu austu ir t.t. yra pas juos. Gal kuriai prireiks mirksiukas.gif
http://site.audejas....iai/paveikslai/
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 04, 19:49)
Na bet tam ir sukurta tema "Provansas ir klasika mūsų namuose".  Dėl to čia ir apsilankiau nes kaip tik esu tokiu stilių didžiulė gerbėja kadangi  kuriamės  sodyba tokio stiliaus, pirtis Provanso stiliumi o namą tik klasikiniu stiliumi.  Man įdomu ir maniau tam ir tema sukurta pokalbiams apie šiuos stilius.  blush2.gif
Tikiuosi nesupyksit uz issireiskima.

nesiveliant i visa sita diskusija apie stiliu samprata, pasakysiu, kad tema sukurta teisingai. Ir faktiskai ji buvo sukurta Zyliuko deka, kuri kure savo namus provanso stiliumi nuo A iki Z (na gal su kazkokiais minimaliais nukrypimais), o ne tik vonia arba tik pirtele. Ir dar... netgi zinojo kas yra Provansas ir kur jis randasi ax.gif .
O jei kas nors pasikabina paveiksla su levandomis ar balta remeli ant sienos, tai dar toli grazu ne stilius, tai tik detales.
Panasu, kad daug kam "meile" Provansui (arba to regiono stiliui) ir "supratima" apie ji isugde lietuviskos statybiniu medziagu, baldu ir interjero detaliu parduotuves smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 05 kovo 2011 - 09:47
QUOTE(Trolėmolė @ 2011 03 04, 21:46)
Man patiko, kad šitam puslapyje galima įsikelti savo kambario nuotrauką ir tada kaitalioti įvairias spalvas. Mačiau, prekiauja ir LT, tik kainų nežinau.
Sherwin-williams

pirkau situos dazus baltus tai 30 lt uz litra, tiksliai zinau nes 1 litra pirkau, o paskui dar kitokiu pirkom tai nepamenu, na kaina tikrai nemaza, bet ir kokybe ir spalvu pasirinkimas didziulis
Atsakyti
labai graži, sendinta balta spalva gaunasi į baltus dažus įmaišius šiek tiek ochros.
Atsakyti
QUOTE(ziviliuke96 @ 2011 03 05, 01:42)
Nežinau ar jau radote užuolaidas,bet galiu keles nuorodas pasiulyti aš kai ieškojausi sau užuolaidų aptikau. Pirmoi nuorodoi labiau klasikiniui stiliui kiek suprantu tiktu smile.gif

dar neieskojau, bet butinai visur apziuresiu, aciu..is jusu rekomenduotu, pries kelis metus esu buvus tik toje parduotuveje ibrahime..
Atsakyti
QUOTE(wilike @ 2011 03 05, 09:51)
pirkau situos dazus baltus tai 30 lt uz litra, tiksliai zinau nes 1 litra pirkau, o paskui dar kitokiu pirkom tai nepamenu, na kaina tikrai nemaza, bet ir kokybe ir spalvu pasirinkimas didziulis

beje, is savo patirties zinau, kad 1 l dazu visada kainuoja brangiau, nei didesnis kiekis (kalbu apie spalvotus dazus).
Atsakyti
nus labas rytas damos, norėjau pamatyt pirtelę, bet nepamačiau tubūt išėmė foto.

o aš pagaliau jau su plytelėmis ant sienų ir grindų, greit turėtų ir baldai atkeliaut, pagaliau pajutau, kad mano remontas žengė žingsnį į priekį, o tai trypčiojau vietoje ir jokio progreso, einu į Kazį gal kokį gražų daikčiuką nutversiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 03 05, 11:03)
Mums kainavo tiek pat.  Nebent tu nusiderejima turi omenyje  mirksiukas.gif Manau, nuo firmos priklauso. Tarkime, jei buciau emusi du-tris pavyzdzius, tai nezinau, kaip butu sureagave. Kai emiau kelis, tai kazkaip problemu nebuvo.

turiu omenyje fiksuotas kainas - pas mus tiek neuzsideda, kad paskui padarytu 30 % nuolaida biggrin.gif .
Parasiau ("is savo patirties"), kad kainos gali skirtis nuo dazu kiekio ax.gif . Firmoje kur mes pirkome, 1l skaitomas dazu pavyzdziu, todel 1l kaina yra didesne, nei 10 l kibiro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 05 kovo 2011 - 11:10